"

Polo55

" araması için 749 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Polo55

Aksesuar, giyilen kıyafetlerin önemli bir tamamlayıcısıdır. Hatta bazen kıyafetten daha da ön plana çıkarak kişiyi oldukça şık kılar. Saat ve güneş gözlüğü; yalnızca görselliği daha kaliteli hale getirmek için değil, kullanıcının zamandan haberdar olmasını ve zararlı güneş ışınlarından korunmasını sağlamak için de kullanılır. Polo 55, ürettiği çok sayıda güneş gözlüğü modeli ve saat çeşitlerine ek olarak yine oldukça kullanışlı olan kemer, sırt çantası, cüzdan ve parfümlerde gerek model zenginliği gerekse gözettiği kalite kriterleri sayesinde kullanıcıların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bir markadır.

Her Renk ve Her Model Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü, gözlerin zararlı ultraviyole ışınlarından korunması ve rahatsız olmaması için kullanılan önemli bir eşyadır. Günümüzde kullanılan her türlü eşyada olduğu gibi güneş gözlüklerinde de görsellik oldukça önemlidir. Güneş gözlükleri, özellikle kadınlar için şıklığın tamamlanması için önemli bir parçadır. Güneş gözlüğü seçiminde zevke hitap etmesinin yanında yüz tipine uyum sağlaması, iki çerçeve arasındaki boşluğun burna tam olarak oturması, gözlük takıldığında kenarlarda boşluk kalmaması gibi faktörler de önemlidir. Bu nedenle, kullanıcıların doğru güneş gözlüğü seçimi yapabilmeleri adına Trendyol, markanın birbirinden farklı ürünlerini kullanıcılara sunar. Polo 55, çerçevelerde siyahtan beyaza her rengi değerlendirdiği gibi camlarda da renkliliği kullanır ve gösterişi ile dikkat çekecek gözlükler üretir. Renkli camlar, özellikle siyah renk çerçeve ile buluştuğunda güzel ve etkileyici bir görüntü oluşturur. Polo 55 güneş gözlüklerinde leopar desenli çerçeveli gözlükler de öne çıkan modellerdendir. Markanın kalın çerçeveli güneş gözlüğü çeşitlerine ek olarak ince çerçeveye sahip güneş gözlüğü modelleri de bulunur. Yine çerçevelerde yuvarlak camlı, çerçevesi yan kısımlarına doğru sivrilen, farklı sayıda köşeleri olan, büyük ya da küçük boyutta gözlükler mevcuttur. Daha gösterişli modelleri tercih edecek olanlar için sapları taşlı ya da desenli olan güneş gözlükleri de vardır. 

Her Zevke Uygun Şık Saatler

Saat, kimileri için zamanı sürekli kontrol edebilmek adına olmazsa olmaz bir eşyadır. Kimileri tarafından da yalnızca bir aksesuar olarak görülür. Bazıları ise her iki özelliğini de önemser. Her ne amaçla kullanılıyor olursa olsun saat, aksesuarlar arasında en öne çıkanlardandır. Marka, takım elbise ya da abiye kıyafetlerle kullanılabilecek şık saatler sunduğu gibi daha çok spor kıyafetlerle uyum gösterebilecek saat modellerini de kullanıcıların beğenisine sunar. Günümüzde, takım elbiselerle spor saatler de hoş bir şekilde kombinlenebilmektedir. Polo 55 saat çeşitlerinde hasır görünümlü, metal ya da deri malzemeden yapılmış kordonlar bulunur. Süs sevenler için kordonları taşlı olan modeller mevcut olduğu gibi sadelik sevenler için de düz modeller öne çıkar. Yuvarlak ve dikdörtgen ekranlı saatler kullanıcının tercihine bırakılır. Kadınlar için bilekliklerle şık şekilde kombinlenmiş saatlerin yanında çiftler için tasarlanmış saat setleri de Trendyol'da mevcuttur. Polo 55 saatlerinde hemen her renkte seçenek bulunur. Son zamanların en çok kullanılan ürünü olan akıllı saatler de Polo 55 ürünleri arasındadır ve iOS/Android uyumluluğu, takvim, telefon görüşmesi yapma, kronometre, adım sayar gibi teknik özelliklere sahiptir. 

Kullanışlı ve İlgi Çekici Ek Aksesuarlar

Polo 55, aynı zamanda parfüm, kemer, cüzdan ve sırt çantası çeşitlerini de üreten bir markadır. Markanın farklı renklerde, kartlar ve paralar için ayrı bölmelere sahip, şık duran ve aynı zamanda uzun süre boyunca yıpranmadan kullanılabilecek kalitede cüzdanları Trendyol güvencesi ile satın alınabilir. Bir diğer Polo 55 ürünü olan spor tarzda renkli sırt çantaları da günlük yaşama ve eğitim hayatına oldukça uygundur. Siyah, kahverengi ve lacivert gibi renklerdeki erkek kemerleri de Trendyol'un kullanıcıların beğenisine sunduğu Polo 55 ürünleri arasındadır.

Sürekli kullanmakta olduğunuz güneş gözlüğü, saat, cüzdan, kemer, parfüm ve sırt çantası aksesuarlarını Polo 55 kalitesiyle edinmek için Trendyol'u inceleyebilir ve güvenli alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.