"

Portatif Soğutucu

" araması için 54 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Portatif Soğutucu

Klima ısıtıcı ve soğutucu sistemleri dört mevsimde de konforu artıran araçlar arasında yer alıyor. Modern çağın katkılarından biri de portatif soğutucu modelleri oluyor. Portatif soğutucular şık görünümleri, sessiz çalışma olanakları, taşınabilir ve kolay kullanım özellikli olmaları ile tüketicileri cezbediyor. Uzaktan kumandalı modeller, buharlı portatif soğutucu vantilatör çeşitleri, iyonizerli olanlar, Hepa filtreli ve hava temizleme özellikli soğutucular konforu doğrudan artırması bakımından oldukça fazla tercih ediliyor. Portatif hava soğutucu fiyatları ise bu gibi özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Soğutucu satın alırken vantilatör gücü, frekans aralığı, nemlendirici haznesi, buharlı ise buhar hacmi, zamanlayıcı mekanizması, net ağırlığı, çalışma opsiyonları, soğuk hava üfleme kapasitesi, güvenlik özellikleri de dahil pek çok niteliğe dikkat etmek avantaj sağlıyor. Örneğin soğutma alanının tümüne kolay biçimde erişebilen özel salınımlı portatif oda soğutucu çeşitleri bulunduğu alanı eşit biçimde soğutarak rahatlığı ve konforu üst seviyeye çıkarıyor.

Portatif Hava Soğutucu Çeşitleri

Portatif hava soğutucu ürünlerin serin ve rahatlatıcı buhar fonksiyonu olanları, farklı hız kademelerinde çalışma seçeneği bulunanları, enerji yüklü iyonları sayesinde havayı temizleyenleri, ekstra temiz soğuk hava üfleyenleri, LED ekranlı olanları, kızılötesi uzaktan kumandalıları, cihaz üzerinde komuta paneli bulunanları da dahil pek çok modeli bulunuyor. Güvenliğe önem verenler aşırı ısınmaya duyarlı motor koruma sistemi olan soğutucuları tercih edebiliyor. Konforun yüksek olmasını tercih edenler otomatik kapanma, zamanlayıcı özellikli portatif soğutucularla bu isteklerini gerçekleştirebiliyor.  

Portatif oda soğutucu araçların işlevsellik, verimlilik ve performans verileri değişkenlik gösteriyor. Yerleştirme olanaklarının ve bulunduğu ortamı etkili soğutabilme kapasitelerinin farklı olması pek çok farklı alanın ihtiyacını karşılıyor. Vantilatör gücü ve frekans değerleri modelden modele değişen soğutucular hem küçük hem de büyük alanlarda başarılı sonuçlar gösteriyor. Bir odadan diğerine sık biçimde taşıyacaklar için net ve brüt ağırlığı düşük olan ürünler ideal oluyor. Rahat hareket edebilen tekerlek mekanizmalı portatif soğutucular sağlam ve dayanıklı bir yapı sunuyor.

Portatif Oda Soğutucuları ile Gelen Konfor

Teknolojik yeniliklerle harmanlanan mobil soğutucular yaz aylarının en sıcak günlerinde dahi serin ve ferah bir hava vadediyor. Yüksek performanslı, monoblok cihazlara özgü soğutma gücü olan modeller kısa sürede etkili soğutma yapabiliyor. Geniş mekânlarda yüksek serinlik düşleyenler için de avantajlı olan kimi modellerde nem alma ve havalandırma gibi özel çalışma modları bulunuyor. Zamanlayıcı özellikli mobil soğutucular istenilen zamanda soğutma işlemine başlıyor. A sınıfı düşük enerji tüketimli portatif soğutucu vantilatörler elektrik giderlerinin az olmasını sağlıyor ve böylece bütçeye katkıda bulunuyor. Timer (zamanlayıcı) fonksiyonu cihazı gerektiğinde aktive etmeyi mümkün kılarak enerji tasarrufuna yardımcı oluyor.

LED göstergeli ve uzaktan kumandalı portatif hava soğutucular hem cihaza hakimiyeti artırıyor hem de mevcut oda durumu ve çalışma bilgisini kullanıcıya sunuyor. Bu ise konforu doğrudan artırıyor. Soğutucu seçerken filtre mekanizmasına dikkat etmek faydalı oluyor. Çünkü, Hepa filtre ve bal peteği filtre gibi tasarımlar rüzgâr çıkışını ve salınım düzenini etkiliyor. Güvenlik açısından şamandıralı sistem, düşük su alarmı ve motor koruması gibi özellikleri olanlar tercih ediliyor. Portatif hava soğutucular tasarımları ile bulunduğu alanı şık bir hâle getirmeyi de ihmal etmiyor. 

Portatif Soğutucu Dolaplar

Portatif soğutucular ile yalnızca bulunduğunuz mekanları değil yiyecek ve içeceklerinizi de soğuk tutmanız mümkün oluyor. Portatif soğutucu dolap modelleri, en sıcak yaz günlerinde bile istediğiniz yerde soğuk bir içecek yudumlamanıza imkan tanıyor. 

Farklı biçim, renk, boyut ve materyallere sahip olan soğutucular evlerden mağazalara ve ofislere değin hemen her alana kolaylıkla uyum sağlayabilecek çeşitlilikte üretiliyor. Yenilikçi, şık, işlevsel ve ekonomik soğutucular Trendyol online mağazada sizleri bekliyor. Tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünü bulmak için online mağazayı inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenli biçimde satın alabilirsiniz.