placeholder
"

Portbebe Kanguru Sling

" araması için 3363 sonuç listeleniyor
HBSLİNG Siyah Wrap Sling
KARGO BEDAVA
HBSLİNGSiyah Wrap Sling
(42)
Siyah Wrap Sling
180 TL
Sepete Git
Molmini Plus Kanguru Siyah
KARGO BEDAVA
MolminiPlus Kanguru Siyah
(63)
Plus Kanguru Siyah
119,99 TL
Sepete Git

Port Bebe Kanguru Sling

Port Bebe Kanguru Sling ile Güvenli Bağlanma

Portbebe Kanguru Sling ile Güvenli Bağlanma

Eşler tarafından aile olmanın gerçek anlamı çocuk sahibi olunca başlamaktadır. Doğduğunda ilk temas ile minicik elleri ve gülüşü paha biçilemez bir duygu yaşatmaktadır. Ailenin yeni üyesine ilgiyle bakılırken kişiler oldukça hassas ve narin davranmaktadır. Henüz yeni doğmuş olan bebeğe büyük bir dikkat ve özenle yaklaşmak gerekmektedir. İlk zamanlarda kucağa almak konusunda kişiler zorluk çekse bile gün geçtikçe alışabilmektedirler. Bebeğin konforlu ve rahat bir şekilde taşınması için tasarlanan hastane çıkışı portbebe yeni doğanlar için özel olarak üretilmektedir. Kullanılan portbebe ürünü farklı çeşitler içermektedir. Yeni doğanlarda ilk 3 ay kullanılan portbebeler genellikle belli bir kilo taşıma kapasitesine sahip olmaktadır. İlerleyen yaşlarda portbebe kullanımına devam etmek isteyen aileler çocuğun kilosuna ve yaşına uygun portbebe ölçüleri ile seçim yapmalıdır. Farklı özellikte tasarımlara sahip birçok portbebe modeli bulunmaktadır. Farklı kumaş yapısı ile daha ince bir yapıya sahip olan portbebe kundak çeşidi de birçok aile tarafından tercih edilmektedir. Bebekleri sıcak tutarken aynı zamanda rahat hissetmelerini sağlayan portbebe ana kucağı aynı zamanda bulunan sapları ile ailelere taşımada kolaylık sağlamaktadır. Bebek kıyafetlerini ve eşyalarını sürekli yanında taşıyan anneler için portbebe takımı tam bir hayat kurtarıcı olmaktadır. Portbebe set olarak bir arada bulunan ürünler ailelerin rahat bir şekilde seyahat etmesini sağlamaktadır. Yağmurlu havalarda su geçirmeyen özelliklerde üretilen portbebe ürünleri, alt değiştirme özelliği veya fermuarlı yapısı ile birçok seçenek sunmaktadır. Bebek taşıma çantası portbebe yumuşak yapısı ve ortopedik özelliği ile yan duvarlarının süngerlerle kaplı yapısı sayesinde bebeklere konforlu ve güvenli bir alan sağlamaktadır. Genel olarak aileler tarafından ilk gözlemlenen portbebe ürününün sağlıklı materyallerden üretilip üretilmediğidir. Sonrasında ise bebek için ne kadar rahat ve sıcak bir alan sağladığına bakılmaktadır. Taşıma kapasitesi ve sağlamlık sonraki gelen adımlar olmaktadır. Portbebe kullananlar tarafından önerilen özellikle ürünün ortopedik olması gerektiğidir. Bu durum özellikle bebeklerin narin vücutlarının yapısına olumlu anlamda yansımaktadır. Özellikle anneler tarafından yapılan portbebe yorumları tamamen tavsiye niteliği taşıdığından, fermuarlı portbebe kullanımının daha pratik olduğu yönündedir. Fermuarlı özelliği ile tamamen açılan portbebe ürünü aynı zamanda alt değiştirme kolaylığı sağladığından çok faydalı bir ürün olarak görülmektedir. Alınan ürünlerin kullanıcılar tarafından yapılan yorumları sayesinde ürün hakkında bilgi sahibi olmayan anne ve babalara portbebe tavsiye niteliği taşımaktadır.

Portbebe Kanguru Sling ile Çocuklarınız Artık Güvende

Portbebe Kanguru Sling ile Çocuklarınız Artık Güvende

Bebek ile anne arasındaki ilişkiyi görünmeyen bir bağ ile sağlamaktadır. Anne ile bebeğin ten temasını sağlayan ve bebeğin rahat taşınmasını öngören sling ürünü uzun yıllardır kullanılmaktadır. Yeni doğan bebeklerin anne sıcaklığı ve kokusuyla huzurlu kalmaları bu ürün sayesinde sağlanmaktadır. Yeni doğan bebeklerin kısa süreli uykuları ve sık sık uyku uyudukları bilinmektedir. Sadece anne sütüyle beslenen yeni doğanlar özellikle ilk aylarda gaz problemi yaşamaktadır. Sling yenidoğan kullanan anneler sayesinde bebekler rahat ve huzurlu bir şekilde uyuyabilirler. Annenin bedenine özel bir kumaş yardımıyla bağlanan bebeğin yüzünün anneye dönük olması gerekmektedir. Bunun sebebi bebeğin omurgasının rahat etmesi ve uykusu geldiğinde anne göğsüne başını yaslamasını sağlamaktadır. Sling kanguru kullanan bireyler bebeklerinin doğru bir pozisyonda olduğundan emin olmaları gerekmektedir. Bebeğin anne ile olan teması, emzirme ve uyutmak için kullanışlı bulunan sling faydaları bir hayli fazla bulunmaktadır. Belli bir aya kadar bebeklerin bu sayede pratik bir şekilde taşınması ve kullanılan kumaşın sağlıklı olan yapısı aynı zamanda rahat yıkanabilir olması gibi birçok olumlu faktör bulunmaktadır. Anne veya babalar sling bebek ürünü ile kendi işlerine de kolaylık vakit ayırabilmekteler. Bebekler belli bir kiloya geldikten sonra özellikle 6. Aydan itibaren kanguru bebek için kullanılabilir ideal bir zaman olmaktadır. Bebekler için özel üretilen bebek kangurusu bel destekleme fonksiyonu içermektedir. Baş ve alt desteği bulunan bebek kanguruları kullanım açısından bireylere kolaylık sağlamaktadır. Bebek anne ile olan iletişimini ana kucağı kanguru sayesinde sürekli sağladığı için kendini güvende ve bu yüzden huzurlu hissetmektedir. Belli bir aydan sonra kullanılan ana kucağı kanguru bebeğin anneye sırtı dönük şekilde de kullanılmasını sağlamaktadır. Anne ve babalar tarafından kullanılacak ana kucağı kangurusu bebeğin vücut sağlığı açısından önem taşımaktadır. Yaklaşık olarak 12 kiloya kadar bebek kangurusunda rahatlıkla taşınabilmektedir. Belli bir zamana kadar taşınan bebekler zamanla kilo alması ile taşıyan kişi tarafından zorluk yaşanabilmektedir. Kişiler kararsız kaldıklarında, bebeği olan başka kişilerden edindikleri bebek kanguru tavsiye ile rahatlıkla doğru seçimi yapabilirler. Birçok farklı ürünün bulunduğu kanguru çeşitleri bebeklerin ilk doğdukları anda sling kullanmasıyla ve belli bir zaman sonra kanguruya geçmesi ile değiştiğinden doğru ürün seçimi tavsiyeler yardımıyla yapılabilmektedir. Bebek için doğru seçilen kanguru çeşidi hem bebek sağlığı hem de aile bireylerinin rahatlığı açısından önemli olmaktadır.

Portbebe Kanguru Sling’den Kaliteli Seçenekler

Portbebe Kanguru Sling’den Kaliteli Seçenekler

Aile bireyleri tarafından özenle seçilen bebek eşyaları daha onlar dünyaya gelmeden seçilmektedir. Bebeğin cinsiyetini öğrendikten sonra başlayan heyecanlı süreç, ona sağlıklı ve kaliteli ürünler seçmekle geçmektedir. Doğduktan sonra taşınması için kullanılan portbebe ile bebek her yere güven içinde taşınabilmektedir. Özellikle anneler tarafından ilk zamanlarda bebek ile temasın hiç kopmaması özel bir durum olmaktadır. Bebeğin anne sıcaklığını ve kokusunu hissetmesi ve bu sayede güven içinde olması huzurlu bir bebek demektir. Bu durum düşünülerek üretilen ve özellikle bebeğin uyumakta zorlandığı aynı zamanda emzirilmesi gereken durumlarda anne çoğunlukla başka bir işle ilgilenemediği için yenidoğan kanguru kullanımı artmaktadır. Anne kucağında bebeğini güven içinde kanguru sayesinde taşırken başka işlerle ilgilenecek zamanı bulabilmektedir. Genel olarak ilk aylarda sling çeşitleri için kullanılması bebek omurgası için önem taşıyan bir durum olmaktadır. Genellikle % 100 pamuklu kumaşla üretilen sling çeşitleri 3 adet bulunmaktadır. Sling çeşitlerinin ilki olan ve en çok tercih edilen klasik sling annenin doğru bağlama tekniği ile kullandığı model olmaktadır. Halkalı sling ise kumaşın diğer ucunun halka içinden geçirilip sıkıştırılarak kullanılmasını sağlayan modelidir. Bir diğeri ise uzak doğuya ait olan ve belli bir kalıba sahip bağlama modeli olmaktadır. Çift yönlü kanguru özellikle bebeklerin 6. ayından sonra kullanılmaya başlanmaktadır. Bebeğin yüzü anneye ve aynı zamanda dışarı bakacak şekilde kullanıma uygundur. Kafa ve alt destekli olan çift yönlü kanguru bebeğin 6. aydan sonra kilo almaya başlamasıyla anne ve babalar tarafından rahat taşınması için kullanılmaktadır. Uzmanlar tarafından özellikle belli yaş aralığı olan 0-4 yaş kanguru seçiminin önemli olduğu belirtilmektedir. İlk doğduğu andan itibaren narin olan bebek omurga yapısı kullanılacak olan ürünle birlikte desteklenmesi gerekmektedir. Ailelerin bu duruma özel olarak alacakları destekli kanguru bebeğin belini ve aynı zamanda başını da desteklemektedir. Bebeklerin ilk aylarda anneye yüzü dönük taşınmasının sebebi henüz başını taşıyabilecek durumda olmamasından kaynaklanır. Belli bir aydan sonra değişen bu durum dışa dönük kanguru ile değişmektedir. Portbebe kanguru sling ürünleri bebeklerin anne ile olan iletişimlerinde olumlu sonuçlar alınmasını sağlarken aynı zamanda anne ve babaların rahat ve sağlıklı bir biçimde bebeklerini taşımalarında yardımcı olmaktadır. Gidilecek uzun ya da kısa seyahatlerde kolaylıkla kullanım sağlayan ürünler, ailenin bir arada vakit geçirmesini de kolaylaştırmaktadır.

Ortopedik Portbebe Kanguru Sling ile Bel ve Boyun Ağrılarına Son

Ortopedik Portbebe Kanguru Sling ile Bel ve Boyun Ağrılarına Son

Bebeklerin gelişim sürecinde en hassas olunması gereken noktalardan biri olan bedensel gelişimleridir. Genel anlamda en çok güvende hissettikleri anne kucağından ilham alınarak tasarlanan kangurular bebeği olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Çoğunlukla uyku ve gaz problemi yaşayan bebekler kangurular sayesinde daha rahat ve güvende hissettikleri için rahat uyku uyuyabilmektedirler. Özellikle destekleyici özelliği ile ortopedik kanguru seçimi oldukça önemli bir konu olmaktadır. Genellikle kişilerin bebeklerinin cinsiyetine göre kıyafet ve eşya seçiminden dolayı tasarlanan mavi kanguru erkek bebek sahibi aileler tarafından tercih edilmektedir. Kanguru bebek taşıma modelleri birbirinden çok farklı içeriklerle satılmaktadır. Kişiler kanguru seçimi yaparken gerekli desteği ya da bilgiyi edinmeden ürün alımı yapmamalıdır. Genel olarak alınan her üründe bebek sağlığının önemi düşünülerek tercihler yapılmaktadır. Ürünün kumaşı ve kolay yıkanabilir olması ayrı bir önem taşımaktadır. Özellikle ilk 6 ay bebeklerini taşıyan ebeveynler sling kumaşı olarak %100 pamuklu ürünler tercih etmeleri gerekmektedir. Farklı içeriklere sahip sling ürünleri bebeğin cildinde önemli rahatsızlıklar yaratabilmektedir. Farklı tasarımlar içeren sling modelleri konusunda tercih ederken kullanım rahatlığı ve kumaş kalitesi göz önünde bulundurularak tercih yapılması gerekmektedir. Bebeklerin ilk doğdukları andan itibaren taşınmaya başladıkları sling ana kucağı birçok anne tarafından tercih edilmektedir. Anneler de bebekler kadar yakın temas halinde olmayı istemektedirler. Genelde sürekli bebekleriyle ilgilenen anneler başka şeyler yapmaya pek vakit bulamazlar. Bebeğin uyuması, emzirilmesi ve gazının çıkartılması gün içerisinde bir döngü halinde olmaktadır. Ev ya da dışarıda anneler için bebeğini kucağında taşımak bir zaman sonra zorlaşmaktadır. Bir yere giderken veya ufak bir yürüyüşe bile çıkarken ana kucağı ihtiyacı duyulmaktadır. Kanguru tavsiye olarak bebeğin ve kullanacak kişinin ihtiyacına göre değişen sling çeşitleri farklı ölçülerde satılmaktadır. Genellikle sling ölçüleri 2 ile 5 metre arası bağlama stiline ve bebeğin kilosuna göre değişebilmektedir. Farklı en ve boylarda üretilen sling ürünü bebeğin cildine uyumlu kumaş ve içeriklerden üretilmesi gerekmektedir. Özellikle esnek kumaş ile üretilen sling ürün çeşidi bebeği daha rahat sararken aynı zamanda kilo almasıyla esneme yapabilmektedir. Dokuma kumaş slingler esneme yapmadıkları için genelde pek tercih edilmemektedir. Tercih eden kişilerin bağlama yaparken düğümün yeterince sıkı olduğundan emin olması gerekmektedir. Sling kullanımı sırasında bebek yeni doğan ise ve sling boyu uzun ise arta kalan kısım ile bebeğin üstünü örtmede kullanılabilir.

Portbebe Kanguru Sling Kullanıcı Yorumları

Portbebe Kanguru Sling Kullanıcı Yorumları

İlk başlarda bebeği kucaklarında taşırken tereddüt eden aileler zamanla bu duruma alışmaktadır. Özellikle sling ya da bir sonraki evre olan kanguru ile tanışan anne ve babalar bebekleriyle keyifli vakitler geçirebilmektedir. Ancak kanguru kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Özellikle kanguru kullanımı sırasında bebeğe kalın kıyafetler giydirilmemelidir. Hem kişinin sıcaklığı hem de bebeği kendi kıyafetleri ile fazlasıyla ter içinde kalacaktır. Doğru bir ayarlama ile Portbebe tekli yapılacak kanguru kullanımı hem bebek hem de onu taşıyan anne ya da baba tarafından kolaylık sağlayacaktır. Kanguru kullanımı biraz farklı olsa da kullanım açısından rahatlığı yaşayan aileler için daha pratik bir yol haline gelmektedir. Birçok marka tarafından üretilen kanguru modelleri aileler açısından kafa karıştırıcı bir hal almaktadır. Bu durumda kişiler kanguru önerisi olarak daha önce deneyim sahibi kişilerden bilgi almaktadır. Bir başka seçenek olarak kişiler internet üzerinden araştırma esnasında kullanıcı yorumları ile de tavsiye edinebilmektedirler. Bebek taşıma aracı olarak kullanılan sling modeli farklı tasarımları ile de satılmaktadır. Bu yüzden birbirinden farklı sling fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle anneler tarafından kullanılan sling ürünü büyük önem taşımaktadır. Bebeği ile istediği her an her yere gidebilecek anne veya babalar sling sayesinde rahatlıkla ve güven içinde hareket edebilmektedirler. Sling kullananlar tarafından en çok tavsiye edilen klasik model, kullanım kolaylığı açısından tercih sebebi olmaktadır. Bağlama, farklı renk ve desenlerde tasarlanan sling modelleri kişilerin ihtiyaçlarına ve bebeklere özel olarak üretilmektedir. Yapılan sling yorumlar ile kişiler hem kendileri hem de bebekleri için hangi ürünü seçeceklerine karar verebilmektedir. Kişiler sling tavsiye sayesinde seçilen ürünün doğruluğundan emin olmaktadır. Kumaş yapılarından dolayı farklı ağırlık taşıma kapasitesi bulunan sling modelleri değişik bağlama şekilleri ile kullanacak kişilere kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bazı ürünlerin özellikle belli bir aydan sonra kilo alan bebeklerin ağırlaşmasıyla ebeveynlere bel destekli sling ürünleri üretilmektedir. Hem bebeğin rahat taşınması hem de taşıyan anne veya babanın rahat etmesi açısından önem teşkil etmektedir. Genellikle bebekler ile ilgili bilgiler almak isteyen aileler bebek doktoruna danışmaktadır. Uzman hekimin sling öneri ile kişiler bebeklerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bunun dışında bebek sahibi olanlar tarafından kullanılan bazı bebek sayfaları, forum veya siteler bulunmaktadır. Bu yerler sayesinde özellikle bebeğine sling önerisi almak isteyen aileler tarafından gerekli araştırmalar yapılabilmektedir.

Portbebe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Portbebe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yeni doğan bebek için aile tarafından hissedilen heyecan tarif edilemez. Kıyafetler, tek tek seçilen oyuncaklar ve özellikle bebek odası seçimi özenle yapılmaktadır. Özellikle yeni doğan bir kız bebek ise dantelli portbebe seçiminden asla vazgeçilmektedir. Genel olarak erkek bebeklerde de kullanılan danteller kız bebeklerinin portbebe ürünü kadar gösterişli olmamaktadır. Bebek daha hastaneden eve taşınırken bile süslü bir şekilde taşınmaktadır. Ev içinde veya dışarıdayken de kullanılan tüllü portbebe ürünü bebeğin rahatlığı açısından oldukça konforlu bir ürün olmaktadır. Süslü dış süslemesi haricinde ortopedik içeriği ile bebeklerin huzurla uyumasını sağlamaktadır. Bir yere giderken veya seyahat esnasında kullanım açısından kolaylık sağlayan portbebe ikili set olarak takım halinde de satılmaktadır. Bebek ürünlerini taşımak için tasarlanmış özel çantası ile portbebe ürünü anneler tarafından güvenle kullanılmaktadır. Bebek arabasının ayrılan parçası olan aynı zamanda uzun veya kısa yolculuklarda bebeklerin rahat seyahat etmesi için portbebe puset ürünü kullanılmaktadır. Pusetin özellikle içyapısının çıkarılıp yıkanabilir olması ve aynı zamanda arabaya bağlanması bebeğin güven içerisinde kalmasını sağlamaktadır. Yeni modeller arasında bulunan örgü portbebe hem şık hem de birbirinden farklı renkli tasarımlarıyla anneler tarafından tercih edilmektedir. Kişilerin kendileri tarafından örecekleri portbebe modeli için portbebe ahşap taban kenarlarında bulunan delikler sayesinde kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ailelerin önceliği olan bebek sağlığı, onların her ürünün seçiminde titizlikle davranmalarını sağlamaktadır. Kıyafetten, oyuncağa ve mobilyadan birçok şeye varana kadar ürünün içeriğinin doğal olması gerekmektedir. Ana kucağı portbebe ile başlayan serüven bebeğin ilk doğduğu andan itibaren rahat ve huzur içinde yaşamasını yönelik üretilmektedir. Genel olarak sürekli süt emen bebeklerde oluşan gaz huzursuzluk yaratmakta ve bebeklerin uykularını kalitesizleştirmektedir. Ana kucağı portbebe aynı zamanda ev ve araba tipi ile farklı iki çeşidi bulunmaktadır. Trafikte aileler tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle belli bir döneme kadar sırt üstü yatması gereken yeni doğan bebekler için kullanılması gerekmektedir. Genel olarak farklı materyallerden üretilen portbebe modelleri fermuarlı olarak kullanılmaktadır. Bebek arabasına monte edilebilen portbebe modelinin dış yapısı diğer portbebe ürünlerine göre sert bir yapıya sahip olmaktadır. Yağmur geçirmez ve aynı zamanda bebeği sıcak tutan özelliği ile içerisinde bulunan ince tül yardımı sayesinde sinek gibi haşerelerden uzak tutmaktadır. Katlanabilir tasarımları da bulunan portbebe çeşitleri ailelerin seçimine yönelik birçok ürün barındırmaktadır.