"

Pril

" araması için 55 sonuç listeleniyor

Pril

Pril, uzun yıllardır bulaşık deterjanı üretimi konusunda kendini ispatlamış köklü markalar arasında yer alıyor. Türkiye’nin en eski bulaşık deterjanı markalarından biri olarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Üretime başladığı günden itibaren kaliteden ödün vermeyen Pril deterjan, mutfakta en sık kullanılan ürünlerin başında geliyor. Evde ve iş yerlerinde bulaşık yıkamada büyük fayda sağlayan Pril bulaşık deterjanı, günden güne farklı şekillerde ve boyutlarda tüketici karşısına çıkıyor. Tarihi oldukça eskiye dayanan marka, Türkiye’de büyük bir tüketici kitlesine ürünlerini sunuyor. Üstelik günden güne büyüyen tüketici kitlesi ile adından daha da sık söz ettiriyor. Ürünlerindeki kalite ile pek çok kişi tarafından büyük beğeni topluyor. Ürünlerinin dermatolojik testlerden geçerek tüketici karşısına çıkarılıyor olması da Pril markasının tercih edilme sebeplerinin başında yer alıyor.

Pril Deterjanın Köklü Geçmişi

1983 yılında Türkiye’de ilk sıvı bulaşık deterjanı üretiliyor; böylece Pril markası kurulup üretime başlamış oluyor. Reklam ve promosyonları sayesinde kısa süre içerisinde marka adı, ülke geneline yayılıyor. Daha sonra 1993 yılında birçok dermatolojik testlerden geçerek Türkiye’nin ilk dermatolojik Pril sıvı bulaşık deterjanı üretilerek tüketici beğenisine sunuluyor. Tüketici tarafından denenen ve büyük beğeni toplayan Pril deterjan, kısa süre içerisinde pek çok kişinin mutfağında yer almaya başlıyor. Özel formülü ve içeriğinde kullanılan maddeler sayesinde bulaşık yıkamayı daha kolay hâle getiriyor. Günümüzde en sık tercih edilen bulaşık deterjanı markalarının başında geliyor. Köklü geçmişi ve kaliteli üretimleri ile ülkenin her yerinde büyük ilgi görüyor.

Pril Deterjanın Ürün Yelpazesi

Pril markası, bulaşık deterjanı üretimi yapmaya başladıktan bir süre sonra ürün yelpazesini genişletmeye başlıyor. Pril bulaşık makinesi deterjanı üretilerek makinede de kullanılan öncü deterjan markaları arasında yer alıyor. Günümüzde en sık tercih edilen Pril Gold jel ve Pril Gold tablet, bulaşıkların çizilmeden oldukça parlak bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Pril bulaşık tableti, makinenin içerisinde kalıcı etkiye sahip oldukça hoş bir kokunun hâkim olmasını da sağlıyor. Pril tablet çeşitleri, bulaşık makinesinde yoğun olarak kullanılan deterjanlar arasında yer alıyor. Üstelik kolay çözünen yapısı sayesinde bulaşıklarda kalıntı oluşmasını engelliyor. Ayrıca, Pril bulaşık makinesi tableti, kiri akıtılmamış bulaşıklarda dahi kesin sonuç gösteriyor. Pril 100 tablet hâlinde satışa sunulan paketleri ile ekonomik bir çözüm sunuyor. 100 yıkamalık tabletler, tüketiciye uzun süreli kullanım şansı sunuyor. Avantajlı paketler arasında bulunan Pril 4 kg, elde bulaşık yıkayanlar için oldukça kullanışlı paketler arasında yer alıyor. Gramajı fazla olduğundan dolayı tüketiciler uzun süre kullanabiliyor. Ferahlık sağlayan özel kokusu ve cilde zarar vermeyen yapısı sayesinde yoğun olarak tercih ediliyor. Üstelik az miktarda kullanımda dahi bulaşıkların tertemiz olmasını sağlıyor. Böylelikle marka olarak Pril, farkını ortaya koymuş oluyor.

Pril Bulaşık Deterjanlarının Fiyatları

Pril bulaşık deterjanı fiyatı, ürün gramajına ve içerisinde yer alan maddelere göre değişiklik gösteriyor. Gold serisi, diğer ürünlerine göre daha yüksek fiyatlı olarak satışa sunuluyor. Büyük paketlerin içerisindeki madde oranı daha fazla olduğundan dolayı bu ürünler, fiyat olarak daha yüksek oluyor. Bunun yanı sıra ekstra büyük paketler tercih edildiğinde daha uygun fiyata da sahip olunabiliyor. Ürünlerin içerisinde kullanılan ham maddeler de fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Trendyol'da Pril markasına ait tüm ürünleri kolaylıkla bulabilir ve kendinize en uygun ürüne en kısa süre içerisinde kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca görselleri ve ürün içeriğini detaylı inceleme şansı da yakalayarak aradığınız ürünü daha rahat bulabilirsiniz.

Trendyol, Pril markasının ürettiği tüm ürünlere daha avantajlı bir şekilde sahip olma imkânı sunuyor.

Yukarı Çık