Form
Fiyat
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Hacim
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı

" araması için 50 sonuç listeleniyor
Pril Gold Jel Hijyen 900 Ml
Kargo Bedava

PrilGold Jel Hijyen 900 Ml

(37)
Gold Jel Hijyen 900 Ml
176,55 TL
Sepete Git

Mutfakta Yardımcınız Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Çeşitleri Trendyol'da!

Pril, ilk kez 1951’de Henkel iştiraki ile Böhme Fettchemie tarafından toz formunda bulaşık deterjanı şeklinde başlatıldı. Aynı zamanda 1959 yılında sıvı şekilde de karşımıza çıkmıştır. Türkiye’nin ilk temizleyici markası olan Pril makine deterjanı, 2000 senesinde Ultra Hijyen, 2012 senesinde ise Multi Project Jel ürününü tanıtmasıyla öne çıkmıştır. Ürünlerinde enzim teknolojisi kullanmaya 2014 senesinde başlayan Pril markası, Türkiye’nin ilk sıvı bulaşık deterjanı olmuştur. Kurulduğu tarihten birkaç yıl sonra kirlilere karşı göstermiş olduğu mükemmel temizlik ve parlaklık ile günümüze kadar devam etmiştir. Türkiye’nin ilk temizleme malzemesi olan Pril sıvı bulaşık makinesi deterjanı, göstermiş olduğu gücü makinede de göstermektedir. Bulaşık makinesinde de gösterdiği derinlemesine temizlik gücü, göz alan sonuçları ile mutfaklarda en büyük yardımcımız Pril jel bulaşık makinesi deterjanı olmuştur. 140 yıllık sektörel deneyime sahip Henkel’in bir ürünü olan bulaşık makinesi deterjanı Pril özel güçlü formülü sayesinde yemek tabaklarını en zor kirlerden bile kolayca arındırıyor. Mutfak temizliğinde ihtiyacınıza ve zevkinize oldukça güçlü bir şekilde karşılık veren Pril bulaşık makinesi tableti, sunduğu fazla çeşitler ile de göz doldurmaktadır. Ülkemizde satışa sunulan ilk sıvı temizleyici olarak da tanınan Pril tablet 30'lu, satışa sunulduğu ilk günden bu yana kadınların vazgeçemediği temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. Güçlü formülü sayesinde en zorlu kirlerin üstesinden gelen ürünler, leke bırakmayan ve kolay durulanan yapısı ile keyifli bir temizlik deneyimi yaşatıyor. Temizlik tutkunlarının gözdesi olan marka hem elde yıkama hem de otomatik yıkama için son derece etkili formüller sunuyor. Dünya üzerinde tüm kıtalarda satışı devam eden Pril, dünyanın en büyük temizlik malzemesi üreticileri arasında bulunan Henkel’in en etkili ürünlerinden birisi olarak biliniyor. Henkel’in tasarladığı Pril 12 etki ile yıkanan kirliler temizliği ve parlaklığı ile göz kamaştırıyor. Elma, limon ve nar kokulu çeşitleri ile yıkamayı zevkli hale dönüştüren formüller, farklı boyları sayesinde tüm mutfaklarda hak ettiği yeri buluyor.

Kolaylık Sağlayan Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Seçenekleri

Kolaylık Sağlayan Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Seçenekleri

Özellikle kalabalık mutfaklarda kirliler de çok fazla olur. Kalabalık aileler için 4lt’lik ambalajı ile hem uzun dönemli hem de ekonomik bir çözüm sunan Pril bulaşık makinesi deterjanı modelleri, Gold serisindeki konsantre seçenekler ile kurumuş, yanmış, inatçı ve zorlu kirleri anında söküp atıyor. Derin temizleme teknolojisi ile geliştirilir. Otomatik olarak ön yıkamanın etkili olması sayesinde kirli tabakları sudan geçirmenize gerek kalmayacaktır. Boşa su kullanılmaması açısından da oldukça büyük önem taşıyan bu özellik, tabaklarda oluşan kiri anında yok eder. Marka tarafından özenle hazırlanmış olan formül ile nişastalı yiyecekleri dahi güçlü şekilde çıkarmaktadır. Marka, otomatik cihazlarda kullanmanız için pek çok tablet tasarlar. Her biri de oldukça güçlü formülleri içermektedir. Markanın çıkarmış olduğu etkili ürünler ile kirlileri ister elde isterseniz de makinede yıkamak mümkündür. Tasarlamış olduğu içerikler ile tüm uygulama şekillerine de hitap etmektedir. Kirli tabaklar çoğu zaman çıkmayan lekeler bazı zamanlar sizleri yorabilir. Markanın Power serisi tüm uğraşlarınızın karşılığını vermektedir. Ürünün üstün performansı sayesinde beş farklı etki yaratmayı başarmıştır. Tabaklarda kurumuş olan kalıntıları kolay şekilde yok etmek, yağları yok etmek ve kötü kokuları gidermek için etkili performansı ile bir yandan da ekonomik olarak kullanım sağlamaktadır. Üründe kullanılan limon kokusu tüm mutfağı sararak kötü kokunun yok olmasını sağlar. Markanın sunmuş olduğu çeşitliliği aynı şekilde fiyatlarında da görürüz. Belli kaliteye sahip olan Pril bulaşık makinesi deterjanı fiyatı açısından da çeşitliliğe sahiptir. Markanın ürettiği seriler kendi içlerinde de seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler kişinin hem ihtiyacına karşılık verir hem de her bütçe çeşidine hitâp eder. Markanın sunmuş olduğu serilerin set şeklinde bulunması da olasıdır. Pril 50 yıkama, 60 yıkama gibi çok işlevli özellikleri bulunan takviye ürünler de kendine göre fiyatlandırmalara sahiptir. Marka, yağ çözücü, kireç sökücü parlatıcı özelliklerine sahip olan bu ürünler de ihtiyaç duyulan ürüne göre seçilebilir. Pril bulaşık makinesi deterjanı indirimlerinin sunmuş olduğu tüm bu avantajlar sayesinde mutfakların temel ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Kullanışlı Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Modelleri

Kullanışlı Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Modelleri

Dünya çapında tanınmış Henkel’in kirli tabak temizliği için ürettiği Pril hepsi bir arada 70 tablet, 70 kez yıkama olanağı tanır. Mutfaklarınızda kirlilerin temizliğini daha kolay şekilde atlatabileceğiniz Pril ürünleri, bünyesinde elde yıkama, tablet, tuz ve makine temizleyicileri gibi kapsüllerden oluşan ürünleri de içermektedir. Özel ve etkili formülü sayesinde bardaklar, tabaklar, tencereler kısaca tüm mutfak ekipmanları ilk günkü parlaklığını ve dokusunu korumaya devam eder. Yemeklerden sonra tabaklarda, bardaklarda, çatal ve kaşıkların temiz gözükmesi hep önemli bir detay olmuştur. Yemek lekelerinin kalmadığı tabaklar görünüm olarak da temiz görüntü sağlamaktadır. Sıvı deterjan ürün kategorisinde yer alan Pril gold jel 1000 ml ile en zorlu artıklar yağdan ve kirden kolayca arınıyor. Pril sıvı bulaşık deterjanı elde yıkamak için özel olarak üretilmiştir. Ön yıkama gerektirmeyen formüller hem çok fazla ovalama gerektirmiyor hem de kolay şekilde durulanıyor. Güvenli temizlik için kadınların en çok tercih markalardan birisi olan içerikler aynı zamanda ellerin hassas cilt dokusunu da koruyor. Pril elde yıkama kimyasalları ambalaj açısından 450 ml’den başlayıp 4lt’ye kadar uzanan geniş bir seçeneğe sahiptir. Etkili yapısının yanı sıra hoş kokusu ile mutfakları ferahlatan elma, nar ve limon kokulu çeşitleri ile de satışlarda yerini alıyor. Zorlu kirler için özel olarak üretilmiş çift etkili Pril 36 tablet, 45 tablet, 80 tablet, 100 tablet çeşitleri kurumuş ve beklemiş kirleri anında çözüyor. Kadınların en önem verdikleri detaylardan birisi olan yıkama sırasında ellerin yıpranması, Pril 78’li tablet Aloe Veralı çeşidi ile sorun olmaktan çıkıyor. Losyon Aloe Veralı ile eller doğal cilt dengesini korurken bir yandan da tabakları ışıl ışıl parlatıyor. Sonuçları açısından en etkili temizleyici malzemeler arasında yer alan marka, mutfaklar için hem hijyenik hem de pratik çözümler sunuyor. Pril’in güçlü ve özel formülü sayesinde tüm tabaklar hızlıca yağdan ve kirden arınıyor. Markanın geliştirdiği formüller içindeki formüller sayesinde tabaklarda kusursuz bir görüntü sağlamaktadır. Kendi kendine yağ çözme özelliğine sahip olan bu ürünler, fırın tepsisinde ya da tencere dibinde birikmiş olan yağları güçlü bir şekilde çözmektedir.

Pratik Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Seçenekleri

Pratik Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Seçenekleri

Elde yıkamak için de hazırlanmış olan pek çok Pril bulaşık makinesi deterjanı online seçeneği vardır. Hepsi farklı içerikler içeren marka ihtiyaca göre seçenek sunmaktadır. Ürünlerin sunmuş olduğu farklı kokular ile de farklılık gösteren birçok sıvı deterjan çeşidine sahiptir. Etkili koku yayarak tüm yemek artıklarını tertemiz kokması da sağlanır. Burada önemli kısım, elma, limon ve nar gibi sevilen kokuların kullanılmasıdır. İhtiyaca yönelik tercihlerde bulunmak oldukça önemlidir. Pril markasının üretmiş olduğu tüm ürünler aynı kalite ve özenle hazırlanmaktadır. Ürün seçiminde önemli olan bir başka faktör de evde yıkanan bulaşığın miktarı ve nasıl kirler olduğudur. Markanın Gold jel deterjanı, makinenizin ön yıkama etkisi sayesinde oldukça daha fazla tabak yıkayabilir. Güçlü şekilde yağ çözme özelliğine sahip olan marka, bu şekilde kirlilerin daha çabuk yıkanmasını da sağlamaktadır. Markanın klasik jel ürünleri ise etkili özellikleri ile ürünü kullanan kişilere etkili çözüm sunmaktadır. Pril bulaşık makinesi deterjanı kullananlar fark yaratan seçeneklerden olan Aloe Vera Losyon serisi hakkında memnuniyetlerini dile getirir. Losyonlu içerikler hassas cilde sahip olan müşteriler için üretilmiştir. Yoğun olarak içerdiği jel yapısı ve güçlü formülü ile tabaklarda kuruyan yemek kalıntılarını ve yağları da oldukça hızlı şekilde çıkaran sıvı deterjan çeşitleri, daha az miktarda deterjanla bile daha temiz tabaklar çıkartır. Yapısında losyon içeren formüller hem mutfağınızda hem de cildinizde hoş koku bırakmaktadır. İçerdiği yoğun formülü ile zorlu ve inatçı lekeleri az miktarda dahi çıkartır.

Yüksek Standartlı Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Çeşitleri

Yüksek Standartlı Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Çeşitleri

Temizlemeesnasında güçlü bir etki bırakan marka, zorlu lekelerin kolay şekilde çıkmasını sağlar. Özellikle kurumuş artıkların üzerinde etkili olan Marka sayesinde daha temiz bir mutfağa sahip olmanız mümkündür. Aynı zamanda tabakların tertemiz olmasını da sağlamaktadır. Markanın satışa sunmuş olduğu ürün seçenekleri ile hem bütçenize hem de zevkinize hitap edecek olan ürünü bulmanız kolay bir hal almaktadır. Pek çok seçenek arasından sizlere organik olan elde yıkama kimyasalı gibi çeşitleri de bulunan markanın organik olarak satışa sunmuş olduğu ürünlerin içinde herhangi katkı maddesi bulunmamaktadır. Bu konuda hassasiyet gösteren kişiler oldukça ideal bir üründür. Kadınlar için vazgeçilmez olan sıvı kimyasallar sunulmuş olduğu ürünler ile yalnızca kirlileri değil ocağınızı da oldukça iyi şekilde temizleme gücünü göstermektedir. Fırında ya da ocakta gözlemlenen yağ lekelerinin yanında mutfak eşyalarını da istediğiniz gibi temizlemeniz mümkün olabiliyor. Bu durum mutfağınızın temizliğine katlayabilirsiniz. Mutfaklarınızda sağlıklı ortam oluşturmak kaliteli içerikler ile mümkündür. Mutfakta kullanmış olduğunuz elektronik aletleri dahi temizleyen marka, sağlık sorunlarına neden olmayı da engellemektedir. Bu durum müşterilerin yaşam kalitesini de arttırır. Pril bulaşık makinesi deterjanı kampanyaları sizlere mutfaklarınızda mükemmel hijyen ortamı oluşmasını sağlar. Ayrıca sizlerin zamanınızı verimli kullanmanızda yardımcı olur. Verimli kullanımından dolayı müşterilere önemli bir rahatlık sunan sıvı deterjan markası çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Özellikleri

Beğeni Toplayan Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Özellikleri

Teknolojik gelişmelerle beraber elektronik cihazlar hayatınızı oldukça kolay hale getiriyor. Her türlü kirli mutfak eşyasının üstesinden gelebilmek için el ile yıkamak yeterli olmamaktadır. Hem sudan hem de deterjandan tasarruf sağlamak isteyen kişiler için tasarlanan bu ürünler, küçük miktarda çok iş yapmayı başarabiliyor. Türkiye’de ilk sıvı temizleme kimyasalı markası olan marka, göstermiş olduğu gücü bulaşık makineleri için tasarlamış olduğu ürünlerde de göstermektedir. Markanın geliştirdiği formüllerde derinlemesine bir temizlik görmemiz mümkündür. Kirli tabakların yıkanıp temizlenmesi bakımından deterjanlar önemli bir yerdedir. Deterjanlar, tabaklarda bulunan yemek artıklarını temizler. Normalde görmeye alışık olduğumuz kimyasallar sıvı iken bulaşık makineleri için de tablet şeklinde üretilmiştir. Tablet formuna sahip olan deterjanlar tek kullanımlıktır. Kullanılan tek bir tablet ile tüm yemek artıklarının yıkanması için miktar sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Makinenin haznesine koyulan tablet ile hem bulaşıklarınız temizleniyor hem de servis malzemelerini parlatıyor. Tabletler su ile temas halinde bulunduğu takdirde tablet makinede bulunan tüm tabaklara dağılıyor. İçerisinde bulundurduğu özel formülü sayesinde çıkarmaya uğraştığınız yağ lekeleri bile kolay şekilde çıkıyor. Elektronik cihazlarda bulunan bulaşık deterjanı koyma kısmı özel olarak tasarlanmıştır. Markanın geliştirdiği tabletler Türkiye’de sıklıkla tercih edilen seçenekler arasındadır. Klasik tablet şeklinde karşımıza çıkan formüller, içerdiği formül sayesinde bulaşıklarınıza zarar vermeden yıkar. Tablet olarak kullanılan tek seferlik temizleyiciler yalnızca kirlileri değil aynı zamanda cihazı da koruma görevi üstlenmektedir. Hortumlarda biriken tortular kireçten dolayı tıkanmasını engeller. Bu şekilde hem bulaşık makinenizin ömrü uzamış olur hem de makinenizin neden olacağı arızaların masraf çıkarmasına da engel olur. Marka, oldukça etkili bir bulaşık temizleyicisi olarak görülmektedir. Ayrıca çay içilen bardakların sararıp kalmasının da önüne geçen Pril bulaşık makinesi deterjanı, hassas bardak ve tabaklarınızın çizilmesini de engellemektedir. Markanın Gold bulaşık makinesi deterjanı güçlü etkisi ile bir yandan bulaşıklarınızı tertemiz yaparken bir yandan da oluşabilecek hasarlara karşı korur. Güçlü etkisi ile Pril Gold bulaşık makinesi deterjanının hızlı bir şekilde çözülmesi, kokuyu gidermesi ya desene sahip bulaşıklarınızda koruma özelliği ile öne çıkmaktadır. Kirli bulaşıklarınızda bulunan kir, yağ ve inatçı lekelerin düşmanı haline gelen temizleyici çeşitleri, fiyatlarında da değişiklik göstermektedir. Markanın geliştirdiği formülleri çeşitli özelliklerine göre üretip piyasaya sürerek müşterilerin beğenisine sunar. Markanın sunduğu tabletler içerdiği güçlü temizleyiciler ile en inatçı lekeleri dahi çıkarmaktadır.

Beğeni Toplayan Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Modelleri

Beğeni Toplayan Pril Bulaşık Makinesi Deterjanı Modelleri

Gold jel serisi, yine oldukça güçlü bir leke çıkarma özelliğine sahiptir. Bu seri ile makinenizde ön yıkama yapmanıza ihtiyaç olmadan bulaşıklarınızı tertemiz hale getirir. Markanın yağ lekeri ve kirlere karşı etkili olan formülü sayesinde bulaşıklarınız ihtiyacı olan etkiyi görmektedir. Bulaşıklar makineye yerleştirildiği ve tablet konulduktan sonra temizlenme sırasında bazı kirler parçaları makinede kalabilmektedir. Makinenin pervanesinde, borularında ve filtrelerinde birikmiş olan bu kir kalıntılarının temizlenmesi için de bazı ürünler bulunmaktadır. Bu kalıntıların temizlenmesi bir yandan da makinenin uzun süreli kullanılması açısından da önemlidir. Bundan dolayı makinenin belli zamanlarda temizlenmesi gerekmektedir. Markanın tuz ürünleri ise cihazların her türlü kireçlenmeden koruyacak güce sahiptir. Cam tabakların yanı sıra porselenlerin de parlamasını sağlayan içerikler ile üstün performans elde edilir. Pril bulaşık makinesi deterjanı satın alarak eşyalarınızın ilk günde olduğu parlaklığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürün ayrıca bulaşıklarınızın daha hızlı şekilde kurumasını da sağlamaktadır. Pril bulaşık makinesi deterjanı yorumları farklı müşterilerin görüşlerini öğrenmek açısından destekleyicidir. Elde yıkama ürünlerinin göstermiş olduğu etkiyi bulaşık makinelerinde de göstermiş olan temizleyiciler, suda çabuk şekilde çözünen ve oldukça etkili olan formülü sayesinde en zorlu kirlerinizi bile çıkarır. İçerdiği formülü ile yağ çözücü gücünün birleşmesi sonucunda bulaşıklarınızın kusursuz şekilde hijyenli olmasını sağlar. Aynı zamanda bulaşık makinenizin filtre ve borusunda birikmiş olan kir kalıntılarını da temizleyerek makinenizin ömrünü uzatmayı hedefler. Her türlü müşteriye ulaşmayı hedefleyen marka, her evin temiz bir görünüme sahip olmasını ilke edinmiştir. Markanın sunmuş olduğu tuz ve temizleyici tablet ürünleri de kusursuz bir temizlik ile karşı karşıya kalmanızı sağlar. Çoğu zaman makinede yıkanan bulaşıklar çoğu zaman da elde yıkanabilmektedir. Her bir yıkama türü için ayrı ayrı ürünler sunan marka, seçeneklerinde birçok ürün içermektedir. İndirimli fiyatlar ile Pril bulaşık makinesi deterjanı tavsiyelerine ulaşmak istiyorsanız online alışverişin akla gelen ilk adresi olan Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.