"

Prima

" araması için 523 sonuç listeleniyor

Prima

Bebek bakımında sektörün öncü markalarından biri olan Prima, bebeklerin mutlu ve sağlıklı gelişimleri için özel olarak geliştirilmiş ürünler sunuyor. Bebek bezi markaları arasında Türkiye’nin bir numaralı tercihi olan Prima bebek bezi, hem bebekleri hem de anneleri mutlu etmeyi başarıyor. Sürekli geliştirilen Prima bez çeşitleri, bebek bakımında ihtiyaç duyulan özellikler düşünülerek tasarlanıyor ve en iyi ürünleri üretmeye devam ediyor.

Prima Kalitesi ve Güvencesi

Bebeklerin gelişimlerine destek olmak için tasarlanan Prima bebek bezleri, bebeğin hem kuru kalmasını hem de dünyayı keşfederken rahat hareket etmesini sağlıyor. Prima 50 yıllık tecrübesi ile performans ve konforun güvenli bir şekilde bir arada olmasını sağlayarak, ebeveynlerin %100 güvenebileceği ürünler üretiyor. Pediatristler, pediatrik dermatologlar ve toksikologlarla iş birliği ile üretilen Prima bebek bezlerinin her aşaması Prima uzmanlarının denetimi ile gerçekleştiriliyor. Dermatolojik olarak da test edilen ürünler, tüm güvenlik gerekliliklerini yerine getiriyor.

Bebekler için Özel Üretilen Prima Bebek Bezleri

Doğdukları andan itibaren hızla gelişimlerini sürdüren bebeklerin ihtiyaçları da her ay değişiklik göstermeye devam ediyor. Prima prematüre bebek bezi ve Prima yenidoğan bez çeşitleri maksimum kuruluk ve rahatlık sunarak yenidoğan bebeklerin ihtiyacı olan hassas bakımı sağlıyor. Bebeklerin kilolarına göre seçilmesi gereken bebek bezleri, farklı kilolar için farklı numaralarda satılıyor. Siz de Prima kilo tablosu ile bebeğinize uygun bezi kolayca seçebilirsiniz. Örneğin; 3-6 kg olan bebekler için Prima bebek bezi 2 numara olarak tercih edebilirsiniz. Büyüdükçe hareket kabiliyetleri artan bebeklerin, bez numaraları ve özellikleri de değişiyor. Prima 3 numara bebek bezi de 4-9 kg arasındaki bebeklerin hareket özgürlüklerini desteleyecek şekilde tasarlanırken, Prima Premium Care 4 yumuşak dokusu ile Prima 4 numara bebek bezi de nefes alan yüzeyi ile bebeklerin konforunu en üst düzeye çıkarmayı başarıyor. Prima 4+ numara bebek bezi sahip olduğu emici mikro pearls ve ekstra kuru tabakası ile 10-15 kg arasındaki bebeklerin gece - gündüz kuru kalmasını sağlıyor.

Bebeklerin büyüdükçe artan hareketliliklerini desteklemek için esnek yan bantlar ile üretilen Ultra Prima Premium Care 5, Prima Premium Care 5 ve Prima 5 numara bebek bezleri bebeklerin sağlıklı gelişmeleri için ekstra hareket özgürlüğü sağlıyor. Prima 5 numara bebek bezi ve Prima çocuk bezi yürümeye başlayan bebeklerin fiziksel gelişimlerine uygun olarak tasarlanıyor. Prima külot bez 6 numara bez değiştirmenin zorluklarını ortadan kaldırarak külot gibi kolayca giyilebiliyor. Ultra Prima çocuk bezi ekstra gece emiciliği sunarak bebeklerin uykuları bölünmeden deliksiz uyumalarını sağlıyor. Yaz aylarında ebeveynlerin kurtarıcısı olan Prima mayo bez, tatsız sürprizler yaşanmadan bebeklerin suyun keyfini doya doya çıkarmalarını sağlıyor. Prima bebek bezlerinin yanı sıra ürettiği Prima ıslak mendil çeşitleri ile de bebeklerin hassas cilt bakımlarını destekliyor.

Prima ile Mutlu Bebekler Mutlu Aileler

Prima bebeklerin güvenliğini, rahatını ve gelişimini düşünerek tasarladığı bebek bezi çeşitlerinde onların mutluluğunu da ön planda tutuyor. Bebek bezinin her parçası ayrı ayrı tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanıyor. Prima bebek bezlerinde bulunan üstün emicilik, esnek yan bantlar, yumuşak doku gibi özellikler de bu mutluluğu artırmak için geliştirilmeye devam ediyor.

Hem bebeklerin hem de ailelerin beklentilerini maksimum seviyede karşılayan Prima, Trendyol bebek bezi fırsatları ile satışa sunuluyor. Siz de Prima 5 numara 150 adet ve Premium Care ikiz paket Trendyol gibi avantajlı paketleri tercih ederek uygun Prima fiyat ve kalitesine bütçenizi yormadan ulaşabilirsiniz. Trendyol bebek bezi fırsatlarını takip ederek Prima bebek bezi kampanya ve avantajlarından yararlanabilir, bebek bezi Prima alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz. Prima kampanyaları ile Trendyol ayrıcalıklarını birleştiren avantajlarla bebeğiniz için ideal bakıma kolayca ulaşabilirsiniz.

Yukarı Çık