"

Profilo

" araması için 112 sonuç listeleniyor

Profilo

Profilo markası, beyaz eşya ve küçük ev aletleri sektöründe tüketiciye kaliteli ürünler sunarak kendisini kanıtlamayı başarıyor. Şık tasarımlı ve zengin donanımlı Profilo beyaz eşya ürünleri, tüketici ihtiyaçlarına çözümler sunuyor.

Profilo Buzdolabı

Profilo buzdolabı, sunduğu gelişmiş fonksiyonları ile yiyeceklerin uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda hızlı soğutma ve dondurma teknolojisi sayesinde zamandan da tasarruf ediyor. Profilo markasının sunduğu çift kapılı buzdolabı çeşitleri, geniş depolama kapasitesi ile büyük boyutlu tencereleri ya da kapları kolaylıkla saklayabiliyor. Buzdolabının üzerinde yer alan gösterge paneli ile tüm sıcaklık ayarlarına kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Yeni nesil Profilo LED aydınlatma teknolojisi ise hem estetik bir görünüm sağlıyor hem de köşelerde ya da arkalarda kalan yiyeceklerin net bir şekilde görülmesine yardımcı oluyor.

Profilo Nofrost buzdolabı çeşitlerinde yer alan Nofrost teknolojisi ise buzdolabı içerisinde buz ve kar oluşumunu önlüyor. Bu sayede yiyecekler daha uzun süre ve sağlıklı bir şekilde saklanabiliyor. Profilo buzdolabı modelleri, Multi Flow fan sistemi ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Multi Flow fan, etkili soğutma gücü sayesinde buzdolabının her tarafına eşit hava üflüyor. Böylece dengeli ve eşit bir soğutma sağlayarak sıcaklık dalgalanmalarını azaltıyor. Profilo Extrafresh çekmecesi ise nem kontrol mekanizması sayesinde dondurucu bölümünde depolanan yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasına imkan tanıyor. Profilo buzdolabı fiyatları, şık tasarımı ve zengin teknik donanımına göre uygun aralıklarda seyrediyor. Profilo Extrafresh çekmecesi ise nem kontrol mekanizması sayesinde dondurucu bölümünde depolanan yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasına imkan tanıyor.

Profilo Bulaşık Makinesi

Profilo bulaşık makinesi, bulaşıklarınızın leke yoğunluğuna ve zaman ayarına göre farklı yıkama programı seçenekleri sunarak yüksek performans sergiliyor. Yüksek enerji sınıflı Profilo bulaşık makinesi modelleri, su ve elektrikten oldukça tasarruf edebiliyor. Geniş kapasitesi ile de 12 kişiliğe kadar olan bulaşıkları, üzerinde leke ve yemek kalıntısı kalmadan en iyi şekilde temizliyor. Profilo bulaşık makinesi, bardak koruma teknolojisi ile sertlik derecesini ayarlıyor. Böylece değerli camlarınız ve hassas porselenlerinizin özenle yıkanmasını sağlıyor. Yarım yük fonksiyonu ile yük miktarına göre su alınıyor. Bu sayede hem sudan hem de zamandan tasarruf ediyor. Akıllı deterjan dozaj sistemi ise bulaşık makinesine yerleştirdiğiniz deterjanın tamamen çözülmesini sağlıyor. Profilo, 1-24 saate kadar zaman erteleme fonksiyonu sayesinde de istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebiliyorsunuz. Bu, ürününüzü günün herhangi bir saatinde ya da geceleri rahatlıkla kullanabilmenizi sağlıyor. Özel ışıklı LED ekranı ile program akışını, tuz ve parlatıcı ayarını kolaylıkla takip etmenize yardımcı oluyor. Profilo bulaşık makinesi, Anti-Fingerprint yüzeyi sayesinde yüzeyde oluşabilecek parmak izi gibi leke oluşumlarını en aza indiriyor. Son derece dayanıklı Polinox kazan ve paslanmaz çelik panel ile de makineniz için uzun ömürlü bir kullanım imkanı tanıyor.

Profilo Çamaşır Makinesi

Profilo çamaşır makinesi, hesaplı ve pratik çözümleri en büyük yardımcılarınızdan biri oluyor. Profilo; balans kontrolü, köpük tarama ve su güvenlik sistemi gibi birçok özellik sayesinde güvenilir bir yıkama işlemi yapıyor. Çamaşırlarınızın kumaş türlerine göre farklı program seçenekleri ile karşınıza çıkan modeller; beyazlar, renkliler, hassas, sentetikler ve yünlüler elde yıkama programı gibi seçenekleri ile kullanım rahatlığı sunuyor. Profilo, LED'li program akış göstergesi sayesinde de yıkama işlemi ile ilgili her şeyi görebilmenizi sağlıyor. Oldukça düşük bir ses seviyesi ile çalışarak çevreye rahatsızlık vermiyor. Profilo çamaşır makinesi, çok katlı su koruma özelliği ile olası su taşkınlarının önüne geçiyor. Makinenin içindeki çamaşırların dengeli bir şekilde dağılmasını sağlayan dengesiz yük kontrolü sayesinde de sıkma işleminin performansını artırıyor. Profilo çamaşır makinesi, köpük tanıma sistemi ile köpüğün fazla geldiği durumlarda ekstra durulama yaparak çamaşırlarınızı en iyi şekilde temizliyor. Ütüleme işlemini kolaylıkla yapmak isteyenlere özel sunduğu kırışık azaltma özelliği ile de sıkma işlemini düzenli aralıklarla yaparak çamaşırlarınızın yıkama ve sıkma sırasında daha az kırışmasını sağlıyor. Profilo, kırışıklık önleyici sistemle çamaşırlarınızı kırışmadan yıkıyor ve kolay ütü imkanı veriyor.

Profilo Küçük Ev Aletleri

Profilo markası, işlevsel küçük ev aletleri ile mutfaktaki en iyi yardımcınız oluyor. Blender seti, kullanıcılar için son derece pratik ve konforlu bir tasarım sunuyor. Profilo markası; eşsiz motor gücü, farklı hız kademeleri, anlık çalıştırma ve Turbo fonksiyonları ile donattığı blender seti ile öne çıkmayı başarıyor. Blender seti; çırpma ucu, yoğurma ucu, döner karıştırma kabı, blender haznesi, metal blender ayağı ve plastik karıştırma kabı gibi birçok parçadan oluşuyor. Aynı zamanda tüm parçalar ayrılabiliyor ve tek mikser olarak da kullanabiliyor. Ergonomik tasarımı ve yumuşak tutma yeri sayesinde kolay kullanım imkanını da beraberinde getiriyor. Portatif yapısı sayesinde mutfağınızda fazla yer kaplamıyor. Paslanmaz çelik bıçağı ve çıkartılabilen kapaklı doğrayıcı aparatı, son derece sağlıklı bir kullanım olanağı sunuyor. Sessiz teknolojisi sayesinde de çevreye herhangi bir rahatsızlık vermeden rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Profilo, duvar montaj seçeneği de getiriyor. Böylece blender set, küçük mutfaklar için ideal çözümler sunuyor. Motor aksamı hariç diğer tüm parçalar bulaşık makinesinde kolaylıkla temizlenebiliyor. Bu da kullanıcıya rahat bir kullanım imkanı veriyor.

Profilo, Türk kahvesi makinesi konusunda da şık tasarımlı ve zengin donanımlı ürünler sunuyor. Kalabalık misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlamanızı sağlayan Profilo Türk kahvesi makinesi, farklı fincan boyutu seçenekleriyle de dikkat çekiyor. İşlevselliği ve şıklığı bir arada sunan ürün, kahvelerinizi en pratik şekilde yapmanızı sağlıyor. 2 cezve kapasitesi sayesinde tek seferde 6 fincan kahve yapabiliyor. Kolaylıkla çıkartılıp temizlenebilen su haznesi ise geniş depolama hacmi ile öne çıkıyor. Dokunmatik LED ekran, makineye modern bir hava katıyor. Su göstergesi ise makinenin içinde kalan su miktarını gösteriyor. Ayrıca taşma emniyeti ve çocuk kilidi gibi özellikler de Profilo tarafından sunuluyor.

Yukarı Çık