Pronto

Pronto, geniş ahşap yüzeylerin etkili şekilde temizlenmesi ve düzenli bakımının yapılması adına geliştirilmiş bir yüzey temizleyici olarak öne çıkıyor. Hassas bir dokuya sahip olan ahşap yüzeylerde toz ve kirin yanı sıra inatçı lekeler de oluşabiliyor. Bu tür durumlarda ahşaba zarar vermeden temizlik yapmak gerekiyor. Kolayca çizilebilen, doğal dokusu zarar gören ve rengi açılabilen ahşap yüzeylerin zarar görmeden temizlenmesi için Pronto ahşap temizleyici ürünü kullanılıyor. Durulanmadan kullanılabilen Pronto ile ahşap yüzeylerde ferah ve temiz bir koku oluşurken, lekeler de tamamen ortadan kalkıyor. Üstelik doğal rengini ve parlaklığını koruyan ahşap zemini uzun süre sorunsuz kullanabilmek de mümkün oluyor.

Pronto Ahşap Temizleyici

Pronto ahşap temizleyici, ahşap yüzeylerin derinlemesine temizliğini ve bakımını yapan bir ürün olarak dikkat çekiyor. Pronto dışındaki yüzey temizleyiciler ahşabın doğal dokusuna zarar verebiliyor. Kolaylıkla çizilebilen ve rengi solabilen ahşap yüzeyler için hassas ve etkili bir temizleyici kullanmak gerekiyor. Temizlik esnasında ahşaba zarar vermeyen Pronto ahşap temizleyici, ahşabın doğal parlaklığının sürekli olmasını sağlıyor. Pronto ahşap temizleyici ile temizlenen ahşap yüzeylerin düzenli bakımı yapılmış oluyor. Ahşapların ömrünü uzatan bu etkili temizleyicinin hafif kokusu da beğeniliyor. Tertemiz ve hoş bir kokuya sahip olan ürün, sürüldüğü yüzeyde toz bırakmayarak etkin temizlik sağlıyor. 

Pronto Mobilya Cilası

Pronto ahşap temizleyici ile birlikte kullanılabilecek bir diğer ürün ise Pronto mobilya cilası olarak öne çıkıyor. Zaman içerisinde parmak izi, nem, toz ve su lekesi gibi faktörler nedeniyle kirlenen ahşap yüzeyler, matlaşarak çatlayabiliyor. Bu durumu önleyebilmek için zemini ahşap temizleyici ile temizledikten sonra belirli aralıklarla cilalamak gerekiyor. Pronto mobilya cilası, ahşap zemini ve mobilyaları temizliyor, parlatıyor ve ömrünü uzatıyor. Hoş esansıyla ortamın güzel kokmasını da sağlayan ürün ile eşyaları çok daha uzun süre kullanmak mümkün oluyor.

Pronto Toz Savar

Toz almak ev temizliğinde en can sıkıcı süreçlerin başında geliyor. Hijyenik olmayan bir ortam oluşturmaması adına düzenli olarak tozların alınması gerekiyor. Bu noktada toz alma işlemini tozu dağıtmadan gerçekleştirebilmek oldukça önemli bir nokta olarak öne çıkıyor. Aksi halde toz her yere dağılabiliyor ve toz alma işlemi başarısız olmuş oluyor. Pronto toz savar bu olumsuz durumun önüne geçen formülüyle fark yaratıyor. Her tür yüzeyde rahatlıkla kullanılabilen toz savar ile tozu dağıtmadan toz almak mümkün oluyor. Özel antistatik formülüyle öne çıkan ürün herhangi bir iz ya da leke bırakmıyor. Yüzeylerin tozlanma sürecini uzatan Pronto toz savar, ilk günkü parlaklığın ve yeni görünümün korunmasını sağlıyor. Kullanım sonrasında ortamın hoş kokmasını da sağlayan Pronto toz savar, sık sık toz almaktan yorulan kullanıcılara hitap ediyor.

Pronto Fiyatları

Pronto ahşap temizleyici, toz savar ve mobilya cilası gibi ürünler, yüzeylerin etkin temizliği, korunması ve uzun ömürlü kullanımı gibi etkileri nedeniyle oldukça beğeniliyor. Pronto ahşap temizleyici, ferah temizlik kokusundan hoşlananlara özel olarak ürettiği portakal kokulu yüzey temizleyicisiyle ortamın hafif ve güzel kokmasını sağlıyor. Temizlik esnasında yüzeye zarar vermeyen ve dokunun orijinal haliyle korunmasını sağlayan Pronto ürünleri, uygun fiyatlarıyla da müşteri memnuniyeti yaratıyor. Birbirinden etkili Pronto temizleyici ürünleri, ekonomik fiyatlarla ev temizliğinde hem hesaplı olmak hem de kaliteli temizlik ürünleri kullanmak isteyen kişilere hitap ediyor. Tredyol aracılığıyla sunulan Pronto ahşap temizleyici ve Pronto toz savar ürünleri, ahşap mobilyaların ve yüzeylerin temizliğinde ve korunmasında fark yaratıyor.

Trendyol ile Pronto temizlik ürünlerine ekonomik koşullarla erişmek kolaylaşıyor.

Yukarı Çık