Psikoterapi Enstitüsü Psikodinamik Tanı Kılavuzu-pdm Seti - Kutulu 3 Kitap Takım 0001920284001

Satıcı : idefix
merchant-marker-image
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
986,95 TL
Koleksiyona Ekle
Son 2 ürün
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Psikoterapi Enstitüsü Psikodinamik Tanı Kılavuzu-pdm Seti - Kutulu 3 Kitap Takım

Geri Bildirim Ver
  • PDM-2 insanın duygusal, bilişsel, kişilerarası ve sosyal örüntülerinin hem görünen yüzünü hem derinliklerini araştıran ve işlevselliğinin bütününü kapsayan bir tanı çerçevesi sunuyor.Klinik ihtiyacı karşılamak üzere DSM ve ICD sistemlerine tamamlayıcı olarak geliştirilen PDM-2'nin mevcut sınıflandırmalardaki semptom örüntülerine eklediği perspektif sayesinde, klinisyenler kişilik örüntülerini, ilgili sosyal ve duygusal kapasiteleri, bireye özgü zihinsel profilleri ve kişisel semptom deneyimlerini tanımlayıp kategorilendirebilmektedir.Olanca karmaşıklığı içinde ruhsal bozukluklar ile tanı koyma süreci arasındaki, ayrıca bilim ile uygulama arasındaki uçurumu giderebilmeyi amaçlayan PDM-2 hem klinik bilgilere hem de süreç-sonuç araştırmalarına ve diğer ampirik çalışmalara yaslanmaktadır. Ruhsal işlevselliğin bütününe odaklanan PDM-2, "bozuklukları sınıflandırmak" yerine "insanları sınıflandırmayı" amaçlıyor, kişinin neyi olduğundan ziyade kim olduğuna bakmanın önemini vurguluyor. (Tanıtım Bülteninden) Yazar:Nancy McWilliams Yayınevi:Psikoterapi Enstitüsü Kategori:Popüler Bilim YayinEvi:Psikoterapi Enstitüsü Basım Dili:Türkçe
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Basım Dili Türkçe
  • Yazar Nancy McWilliams
  • Setli/Tekil Setli Ürün
Geri Bildirim Ver