"

Puf Bench

" araması için 4406 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Puf Bench

Puf bench modelleri, ev mobilya ürünlerinin en küçük parçaları olmalarına rağmen zaman zaman evin dekorasyonuna bambaşka bir hava katabilen; etkileri, ebatlarına göre çok büyük olan ürünler olarak öne çıkıyor. Puf ve bench'ler, oturma grubunun birer parçası olmalarına rağmen ihtiyaç hâlinde sehpa olarak da kullanılabilen işlevsel eşyalar olarak değerlendiriliyor. Her yere rahatça taşınabilen puflar; evin her odasında, holde, antrede, mutfakta, balkonda, bahçede ve hatta banyo ve tuvalette bile yer alabiliyor. Puf ve bench modellerinin kullanım alanları, evlerle sınırlı kalmıyor. Dükkânlar, ofisler, mağazalar, okullar ve benzeri her yerde ve ortamda kullanılan puf bench'ler, pratik kullanımları sayesinde tüketicilere fayda sağlıyor. Trendyol'da her zevke, renk tercihine, dekorasyona ve ihtiyaca uygun çok sayıda ve çeşitte puf ve bench modeli; en lükslerinden en uygun fiyatlı olanlarına kadar geniş bir ürün yelpazesiyle tüketicilere sunuluyor. 

Puf Modelleri ve Özellikleri

Evlerin dekorasyonuna büyük katkı sağlayan puf modellerinin, işlevsel açıdan da ev sahiplerine katkıları önem taşıyor. Çeşitli renk ve desenlerden oluşan puf modelleri; boyutlarına, şekillerine ve üretimlerinde kullanılan materyallere göre çeşitlere ayrılıyor. Puf seçimleri, genelde evin dekorasyonuna, oturma ya da yemek odası grubuna uyumlu oluyor. Genel eğilim bu yönde olsa da evlerin dekorasyonuyla taban tabana zıt bir puf tercihi de eve bir anda farklılık katıyor. Dünyada eklektik dekorasyon etkileri yayıldıkça evlerde çeşitlilik yaratma ihtiyacı artıyor. Radikal yeniliklere çok yatkın olmayan tüketicilerin, söz konusu küçük bir parça olduğunda geleneksellikten sıyrılmaları kolaylaşıyor. Evinde çarpıcı bir değişim arzu eden ama zorlanan bir tüketici için puflar ve bench'ler, iyi birer başlangıç aşaması oluşturuyor. Uluslararası arenada değişim ve gelişimleri yakından takip eden Trendyol, yüzlerce farklı puf ve minder modelini tüketicilerle buluşturuyor.

Puflar; genelde dikdörtgen, yuvarlak ve kare şeklinde olup, lüks ve portatif olmak üzere iki kategoride değerlendiriliyor. Lüks kategorisinde yer alanlar, kaliteli pamuklu kumaşlardan; nubuk, kadife, deri ya da suni deri gibi özellikli materyallerden üretiliyor. Pufların ayakları ise genelde ahşap, ceviz, kayın ağacından ya da demir gibi kaliteli ürünlerden oluşuyor. Tamamen el işçiliğiyle üretilmiş üst segment puf modelleri de Trendyol ürün yelpazesinde yer alıyor. Sıra dışı, fantezi ya da çağdaş çizgilerle dizayn edilmiş tasarım harikası puflar, Trendyol'un puf ve minder kategorisi dâhilinde dekorasyonlara farklı bakış açısı getiriyor. Tamamı ahşap ya da kütükten meydana gelmiş puflar; genelde bahçe, balkon ya da teraslarda tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Puf ve minder modelleri, özel süngerlerle çökmelere neden olmayacak teknolojilerle üretiliyor. Puf sandık ve çekmeceli puf modelleri de dikkat çeken ürünlerden bazılarını oluşturuyor.

Bench Modelleri  

Bench modelleri, genellikle bahçe, balkon ve teraslarda yoğun olarak değerlendirilirken, sıra dışı dekorasyonlara sahip evlerde ise mutfak, antre gibi alanlarda kullanılıyor. İş yerlerinde, kafe ve restoranlarda da yer alan bench modelleri, ağırlıklı olarak ahşap, kütük, masif gibi ürünlerden oluşuyor. Zaman zaman farklı materyallerin de kullanıldığı bench'ler, çeşitli renk ve desenlerde puf modelleri ile bulundukları ortama tarz katıyor.

Puf Bench Fiyatları

Puf ve minder ile bench modelleri, tasarım ve üretim materyalleri doğrultusunda fiyatlandırılıyor. Çok lüks detaylara sahip olan puf ve bench modelleri olduğu gibi tamamen işlevselliğe yönelik kullanışlı ve oldukça uygun fiyatlı modeller de tüketicilere sunuluyor. Siz de ihtiyacınız ve zevkleriniz doğrultusunda tüm puf bench çeşitlerine Trendyol'un puf ve minder kategorisi üzerinden ulaşabilir; indirimli fiyatlar ve avantajlı kampanyalarla dilediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.