Pull & Bear Ceket Çeşitleri ile Kaliteyle Tanış

1991 yılında kurulan Pull & Bear gençlere hitap eden tarzları ve geniş koleksiyonları ile adından söz ettiren bir giyim mağazasıdır. Inditex Grup’a ait olan Pull & Bear dünya genelinde bulunan 76 pazarda 970’ten fazla fiziki ve online mağazası ile kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Markanın son dönemlerde büyük ilgi gören ceket modelleri ise gençlerin ilgisini çekmektedir. Pull and Bear ceket genç kadınlara ve erkeklere yeni tarzlar sunması ile dikkatleri çekerken son derece geniş renklendirme ve tasarımları ile de adından söz ettirmektedir. Ceket modelleri arasında bomber, kolaj, çift yüzlü, suni yünlü, deri, kürk, biker, süet ve taba modelleri bulunan Pull & Bear kadın ceketlerinde de uzun ve kısa modelleri ön plana çıkmaktadır. Son yılların en sevilen ceket modellerinden birisi olan Pull Bear peluş ceket modelleri kadınlar tarafından ilgi ile tercih edilmesine karşın erkek kullanıcıların da dikkatini çekmektedir. Yapısı itibariyle kış aylarında sıcak tutan peluş ceketler aynı zamanda yumuşak dokusu ile de kullanıcılara rahatlık sağlamaktadır. Ceketler arasında hem kadınlarda hem de erkeklerde deri ceket modası uzun yıllardır devam ederken bel hizasında ve daha uzun ceketler farklı tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Renk seçenekleri de geniş olan marka Pull Bear beyaz ceket modelleri ile başta kadınlar olmak üzere erkek kullanıcıların da dikkatini çekerken klasik renklerden olan siyah, lacivert, bordo ve gri ceketlere ek olarak çok renkli tasarımlarda bulunmaktadır. Ceketler tek renk, çift renk ve renk cümbüşü olarak adlandırılırken her tarza uygun ceket tasarım ve modelleri kullanıcılara sunulmaktadır. Ceket modelleri arasında gençlerin ilgi ile kullandığı çift yüzlü ceketler erkekler tarafından daha sık kullanılmasına karşın genç kadınlar tarafından da tercih edilmektedir. Çift yüzlü ceketlerin bir yüzü yazılı ve özel tasarımlardan oluşurken diğer yüzü klasik ve düz bir tasarıma sahip olarak üretilmektedir. Bu sayede gençlerin bulundukları ortama göre ceketlerin hangi yüzlerini giyeceklerini tercih edeceği seçenek olarak sunulurken kalitesi ve tarzı ile gençlerin ilgisini çekmektedir. Marka tarafından üretilen ceketler baharlık ve kışlık olarak ikiye ayırılırken baharlık ceketler genel olarak daha ince yapıdadır. Kullanıcıların sıcak havalarda da giyebileceği ceketlerden olan baharlık ceketler dışında üretimi yapılan kışlık ceketler ise yünlü ve kalın yapıları ile kullanıcılarını kışın soğuk şartlarından korumaktadır. Ceket fiyatları geniş model seçeneği ve tasarımları ile her bütçeye uygun olmaktadır. Aynı zamanda gençlere hitap etmesi nedeniyle herkes tarafından erişilebilir ürünler ile satışlar yapılmaktadır.

Pull & Bear Ceket Modelleri

Pull & Bear Ceket Modelleri

Pull & Bear kadınlara ve erkeklere özel olarak üretilen ceketlere ek olarak unisex ürünleri ile dikkat çekmektedir. Pull and Bear biker ceket adı verilen ve motorcu ceketi olarak bilinen ceket modelleri kadınlar ve erkekler için benzer şekillerdedir. Tasarımları benzer olan biker ceketler deri veya suni deriler ile üretilmeleri nedeniyle geniş fiyat skalasına sahiptir. Tasarımlarında yakalı veya düz olan biker ceketler aynı zamanda bel hizasında veya diz kapağına gelecek şekilleri ile kullanıcıların tarzlarına hitap etmektedir. Pull and Bear kolej ceketi modelleri kadınlar ve erkekler tarafından büyük ilgi gören unisex ürünlerdir. Kolaj ceketi adı verilen tasarımlar sırt kısmında numara veya şekil olan, kolları farklı renkte olan ceketlerdir. Fermuar, çıtçıt veya düğmeli olabilen kolej ceketleri siyah-beyaz tasarımlarda olabildiği gibi siyah-bordo, beyaz-lacivert, gri-kırmızı renk seçenekleri ile sıklıkla tercih edilmektedir. Pull and Bear bomber ceket modelleri de kadınlar ve erkekler tarafından kullanılabilen ceketler arasında yer almaktadır. Yakası olmayan, sadece iki cebi olan klasik tasarımlara sahip bomber ceketler kullanıcılar tarafından ilgi gören ceketler arasında yer almaktadır. Gri, siyah ve haki renkleri ile sıklıkla kullanıcıların ilgisine sunulan bomber ceketler düz kumaşlardan olabildiği gibi parlak kumaşlardan da üretilebilmektedir. Kullanıcıların tarz ve stillerine göre değişiklik gösteren modeller arasında bulunan bomber ceketler unisex ürünlerdir. Kışlık ve baharlık modelleri değişiklik gösteren mağazada kullanıcılar tarafından dikkat çekici ürünler yer almaktadır. Modeller arasında bulunan Pull and Bear zebra desenli ceket tasarımları siyah ve beyazın uyumu nedeniyle kadınlar ve erkekler tarafından büyük ilgi görürken kot ceketlerde sırt detayı, biker ceketlerde cep üstü ve diğer modellerde farklı tasarımlar ile kullanılan zebra desenleri başta kadınlar olmak üzere erkekler tarafından da tarz olarak görülmektedir. Yağmurluğu andıran yapısı ile kadınlar ve erkeklerin dikkatini çeken bir diğer model ise Pull and Bear poplin ceket modelleridir. %100 pamuk olan modelleri hava alması nedeniyle bahar aylarında kullanılırken terletmeme, ter emen ve tüsüz dahi giyilebilen ürünlerdir. Yünlü modelleri ile de kışları sıcak tutan poplin ceketler genç kızlar ve genç erkeklerin ilgisini çeken modeller arasında yer almaktadır. Son yıllarda özellikle genç kızlar tarafından sıklıkla tercih edilen Pull and Bear blok renkli ceket modelleri 1980’ler ve 1990’ların modasından kalmış bir görüntü sunmasına karşın kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Farklı bir tarzı olan genç kızların ilgisini çeken blok renkli ceketler erkekler tarafından da ilgi görmesine karşın ağırlıklı olarak genç kızlar tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca pull and bear siyah deri ceket seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Pull And Bear Kadın Ceket Modelleri

Pull And Bear Kadın Ceket Modelleri

Farklı olmayı seven kadınların tercih ettiği markaların başında gelen Pull and Bear renk tasarımlarında ki genişliği ek olarak modelleri ile de ilgileri üzerine çekmektedir. Kadın modelleri arasında unisex üretimler olmasına karşın kadınlara özel ceket üretimi yapan marka genç kadınların sevdiği markalardan bir tanesidir. Pull and Bear kadın ceket modelleri genel olarak ışıltılara sahip, renk cümbüşlerinden oluşan ve eğlenceli ceket modelleri olurken tarzlara göre farklı renk seçenek ve kombinasyonları da kullanıcılara sunulmaktadır. Pull and Bear taba ceket modelleri genel olarak kışlık ürünler olarak kullanılmaktadır. Sıklıkla kadife olarak üretilen ceketler kadınlar için özel renklerde üretilebilir. Kahverengi tonları taba ceketlerde kullanılan renkler arasında bulunmaktadır. Yaka ve iç kısmı tamamen yün olan taba ceket modelleri kışın sıcak tutması ile tercih edilir. Yünsüz taba ceket modelleri de bulunmasına karşın pek çok kişi yünlü modelleri tercih etmektedir. Kadınların sıklıkla tercih ettiği tarz sahibi kadınlar tarafından ilgi gören bir diğer model olan Pull and Bear blazer ceket modelleri tarzları ve stilleri ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Genel olarak bel hizasında olan blazer ceketler özel günler için kullanılabilen ceketler olduğu kadar rahat kullanımlarda tercih edilebilir. Erkeklerin takım elbiselerine benzer bir şekilde üretilen blazer ceketler düğmelere ek olarak çıtçıtlı modelleri ile de satışa sunulabilir. Renk seçenekleri arasında kahverengi, siyah, beyaz ve bej renkler klasik olarak adlandırılırken kareli, çizgili ve desenli modelleri de kullanıcıların tarzlarına uygun olarak üretilmektedir. Unisex olmasına rağmen kadınların büyük ilgisini çeken Pull and Bear kürk ceket modelleri çok sayıda renk seçeneği ile herkese hitap etmektedir. Klasik renklerden olan siyah, beyaz, kahverengi, gri ve beje ek olarak kırmızı, lacivert ve pembe renklerde de üretilen kürkler bel hizasında kısa olabildiği gibi aynı zamanda isteğe göre diz hizasında da olabilir. Sıcak tutması ile bilinen kürkler kış aylarında kadınlar tarafından kullanılan şık giyim ürünleridir. Kürk kategorisinde tamamı kürkten oluşan modeller yer almamaktadır. Kadın ceketlerinde kol ve yakasında kürk detayı bulunan pek çok ceket modeli kürk kategorisi altında yer almaktadır. Bu nedenle geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Pull and Bear kadın ceket fiyatları konusunda da kadınlara geniş bir yelpaze sunmaktadır. Kadınların özel geceler başta olmak üzere sıklıkla tercih ettiği Pull and Bear süet ceket modelleri dokuları ile ilgi çekmektedir. Süet biker ve süet ceket modelleri ile dikkat çeken marka şık ve zarif giyinmeyi tercih eden genç kızlar için imal edilen modeller arasında yer almaktadır.

Markanın erkek ceketleri arasında çok çeşitlilik bulunmasına karşın aynı zamanda modeller arasında ki renk seçenekleri ile de marka dikkat çekmektedir. Klasik renklerden olan siyah, gri ve kahverengi sıklıkla kullanılmasına karşın aynı zamanda kumaş tipine göre de değişiklik göstermektedir. Süet kumaşlara ek olarak parlak kumaşlarda kullanan marka erkeklerin tarzlarına uygun çok sayıda ürün imal etmektedir. Pull and Bear erkek ceket modelleri de kendi aralarında farklı kategorilere ayrılırken renk seçenekleri ve tasarımların bolluğu çok sayıda kullanıcıya ulaşmayı amaçlamaktadır. Erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen Pull and Bear deri ceket erkek modelleri klasik, zincirli, biker ve baskılı modelleri ile ilgi çekmektedir. Deri ceket ve montlar erkekler tarafından büyük ilgi gören modeller arasında yer alırken aynı zamanda geniş fiyat aralığı da deri cekete olan ilgiyi arttırmaktadır. Son yıllarda genç erkekler arasında moda haline gelen ve çok çeşitliliği ile herkese hitap eden Pull and Bear çift yüzlü ceket modelleri çok farklı tasarımları ile ilgi çekmektedir. Erkekler tarafından düz renkli olan çift yüzlü ceketlere ek olarak kullanıcılar renk cümbüşü adı verilen çok renkli ceket modellerini de kullanabilir. Genç erkekler tarzlarına göre ön ve arka yüzünde tek renk olan ceketleri kullanabilirken aynı zamanda çok sayıda rengi içerisinde barındıran modellere de yönelebilir. Erkek modelleri arasında bulunan ve her yıl tasarımları ile dikkat çeken Pull and Bear haki bomber ceket modelleri klasik ve şık duruşu ile dikkat çekmektedir. Yuvarlak yaka ve düz renklerden oluşan bmber ceketlerden en fazla siyah renk tercih edilmesine karşın haki rengi de çok sık kullanılan ceketler arasında yer almaktadır. Hakiki deri ceket istemeyen ancak biker ceket isteyen kullanıcılar için satışa sunulan Pull and Bear deri görünümlü biker ceket modelleri de uygun fiyatları ve tarzları ile dikkat çekiyor. Genel olarak bel hizasında tercih edilen biker ceketler alt kısımlarında bulunan kemerleri, kol kısmında ki kemer görüntüleri ve yakaları ile dikkatleri üzerine çekerken biker ceketlere ek olarak pilot ceketi olarak adlandırılan daha geniş ve bol kollara sahip ceket modelleri de deri görünümleri ile kullanıcıların ilgisine sunulmaktadır. Biker ve pilot ceketlerinin isteğe göre sırtına arma yapıştırılabileceği belirtilirken modellerin renkler konusunda ki çeşitliliği de kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Her yıl düzenli olarak erkekler ve kadınlar için duyurulan koleksiyonlar modaya yön verirken özellikle genç erkeklerin yeni yıl koleksiyonlarına ilgi duyduğu açıklanmaktadır.

Pull And Bear Ceket Kombin Tavsiyeleri

Pull And Bear Ceket Kombin Tavsiyeleri

Ceketler kombin yapılabilecek ve yapılan kombinler ile şıklık, rahatlık veya günlük hislerin aktarılabildiği giyim ürünleridir. Pull and Bear deri ceket modelleri ile çok farklı kombinler uygulanabilir. Deri ceketler ile siyah kot pantolon ve beyaz ayakkabılar en fazla tercih edilen kombinler arasında yer alırken kullanıcılar farklı kombinleri de yapabilir. Deri ceketler sağladıkları agresif görüntüler ile pek çok farklı alanda kullanılabilir. Günlük giyimlerde kullanılabildiği gibi aynı zamanda özel gecelerde de sıklıkla deri ceket kombinleri kullanılabilir. Pull and Bear suni yünlü ceket modelleri ile de çok sayıda farklı kombin uygulanabilmektedir. Yakası yünlü ceketler ile günlük kombinler sıklıkla yapılabilir. Yün nedeniyle kışın bile vücut sıcaklığını koruyan bir yapıya sahip olan ceketler kadınlar tarafından cropların üzerine giyilebilir. Kolları bol olan ceketler ile son derece şık görüntüler elde edilmesine yardımcı olan suni yünlü ceketler kısa modelleri ile bol paça pantolonlar tercih edilebilir. Topuklu ayakkabılar ile birlikte de kullanılabilen yünlü ceket modelleri erkekler tarafından da kış aylarında ilgi görmektedir. Farklı renklerde ceket tercihinde bulunmak isteyen kullanıcılar için Pull and Bear kum rengi ceket modelleri tercih edilebilir. Tarz ve şıklığı bir arada kullanmak isteyenler için özel bir yede bulunan kum rengi ceketler siyah kot pantolon ve kahverengi ayakkabılar ile tamamlanabilir. Renk seçimleri nedeniyle rahat bir imaj çizilmesine yardımcı olan kum rengi ceketlerden peluş ve bomber tarzından faydalanılabileceği gibi aynı zamanda kadınlar blazer ceketlerinde de kum rengini tercih edebilir. Hem koyu hem de açık renklerle kombinlenebilen kum rengi ceketler tarzları itibariyle günlük kullanımlarda daha sık kullanılmasına rağmen özel gecelerde de tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Modeller arasında kombinlenebilen ve farklı tarzları ile dikkat çeken Pull and Bear ön cepli suni yünlü ceket modelleri de şıklığı temsil eden giyim ürünleridir. Cep, kol, yaka ve diğer detay parçalarında suni yün kullanılabilen ceket modelleri pek çok konuda kullanıcıların şık görünmesine yardımcı olmaktadır. Ön cepli suni yünlü ceket modellerinde kahverengi renklerde ve askı kısmı zincir olan çantaların kullanılması kadınlarda şık bir görüntü elde ederken aynı zamanda dar kot pantolon ve topuklu ayakkabı ile yapılacak kombinler şıklığı tamamlayan kombin tavsiyeleridir. Kombinler sadece kıyafetler ile sağlanmamaktadır. Giyim konusunda küpe, bileklik, saat ve diğer pek çok aksesuar ile detayların uygulanması kombinlerin tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Blazer ceketler ile yapılacak kombinler resmiyeti simgeleyebilir. Yüksek topuk açık renk ayakkabı, dar kot pantolon ve askılı bluzlar üzerine giyilen blazer ceketler kullanıcıların şık olduğu kadar rahat bir imaj çizmelerine yardımcı olabilir.

Pull and Bear ceketlerinin genel olarak gençlere hitap etmesi fiyat skalasının da son derece geniş olmasına neden olmaktadır. Ceketler modelleri, tasarımları, renk seçenekleri ve giyilebildiği mevsimlere göre değişkenlik gösteren fiyatlara sahiptir. Pull and Bear ceket modelleri kendi aralarında farklılıklar göstermesi nedeniyle farklı fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Hakiki deri modeller daha yüksek fiyatlardan satışa sunulurken suni deriler daha uygun fiyatlar ile alıcı bulabilir. Çift yüzlü ceketler kullanım alanlarının daha geniş olması nedeniyle farklı fiyatlardan satılırken yağmurluk şeklinde ki ceketler daha uygun fiyatlardan alıcı bulabilir. Süet ceketler kumaş kalitesi nedeniyle geniş fiyatlandırmalara sahiptir. Ceketler arasında deri modellerde hakiki ve suni olmak üzere farklı fiyatlardan alıcı bulabilir. Deri ceketler model fazlalığı ve tasarım genişliği nedeniyle en geniş fiyat politikası uygulanan giyim malzemelerinin başında gelmektedir. Kullanıcılar tarzlarına uygun Pull and Bear ceketleri indirimli veya etiket fiyatları tercih edebilir.