"

Puma

" araması için 4728 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Puma

İlk olarak 1924 yılında kurulan ve bu sayede 100 yıla yaklaşan tecrübeye sahip olan Puma, spor giyim kategorisinde kullanıcılara hizmet veriyor. Puma Türkiye piyasasına yönelik olarak ürün çeşitliliği konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip bulunuyor. Markanın ürün listesinde ayakkabılar, montlar, saatler ve sweatshirt modelleri bulunuyor. Üstelik bu ürünler, tasarım konusunda da oldukça çeşitlilik gösteriyor ve bu sayede onlarca farklı modele ayrılıyor. Puma ürünleri, şık tasarımları ile Türkiye'de geniş bir kitle tarafından tercih ediliyor. Puma'nın tercih edilmesinde sahip olduğu kalite algısı da önemli rol oynuyor. 

Birbirinden Şık Puma Ayakkabı Modelleri

Puma ayakkabı modelleri, sneaker modellerden kramponlara kadar çok farklı ihtiyaçlara cevap veriyor. Puma Roma modelleri, günlük spor ayakkabılar arasında en çok tercih edilen modellerden oluyor. Uzun yıllardır kullanıcıların beğenisine sunulan Roma modeli, tasarımı ile şıklığı ayağınıza getiriyor. Ayrıca, Puma Roma bayan kullanıcılar için de üretiliyor. Markanın ürettiği ayakkabılar arasında Suede modeli de bulunuyor. Puma Suede erkek ayakkabı modeli, ince taban seven kullanıcılara hitap ediyor. Tıpkı Roma koleksiyonu gibi Puma Suede bayan modelleriyle de boy gösteriyor. Hem Suede hem de Roma spor giyinenlere hitap ederken, Puma Fenty model ayakkabılar ise klasik kıyafetlerle de kombin edilebiliyor.

Puma ayakkabı erkek kullanıcılara hitap ettiği gibi bayan kullanıcılara da hitap ediyor. Puma bayan ayakkabı modelleri, erkek ayakkabıları ile benzerlik gösteriyor. Bu konudaki benzerlik, özellikle Puma Ferrari serisinde açıkça görülebiliyor. Puma Ferrari ayakkabı koleksiyonu, sportif tasarımları ve kırmızı rengi ile ön plana çıkıyor. Bu koleksiyonda hem ince tabanlı hem de kalın tabanlı modeller bulabiliyorsunuz. Ayrıca, sıra dışı çizgilere sahip ayakkabıları farklı kıyafetleriniz ile uyumlandırabilirsiniz.

Öte yandan markanın hitap ettiği kullanıcılar arasında çocuklar da yer alıyor. Puma çocuk ayakkabısı konusunda da şıklığı elden bırakmıyor. Marka, çocuk ayakkabılarında pek çok farklı renge ve desene yer veriyor. Bununla birlikte Puma ayakkabı fiyatları, pek çok gelir grubu için kolay ulaşılabilir seviyede yer alıyor. Puma outlet ürünleri ise daha avantajlı fiyatlara sahip oluyor.

Puma Spor Ayakkabıları ile Harekete Geçin

Puma ayakkabı modelleri arasında spor ayakkabılar geniş bir yer kaplıyor. İster yürüyüş yaparken ister koşarken isterse de futbol oynarken markanın ürünleri, yüksek performansa ulaşmanız için size eşlik ediyor. Puma erkek spor ayakkabı modelleri arasında kramponlar da geniş bir yer kaplıyor. Puma krampon modelleri, dişli yapıya sahip bulunuyor. Bu sayede zemine daha iyi tutunmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda krampon Puma ile daha şık bir hâle de geliyor. Puma, krampon modellerinde dinamik renklere ve sportif desenlere yer veriyor.

Puma spor ayakkabı modelleri arasında koşu ayakkabıları da bulunuyor. Puma koşu ayakkabısı modelleri, hafif bir yapı sergiliyor. Bu sayede ayaklarınızın daha az yorulması hedefleniyor. Koşu ayakkabı modelleri, Puma çocuk spor ayakkabıları arasında da yer alıyor. Spor ayakkabılar dışında Puma bot modelleri de bulunuyor. Yazın ise Puma terlik modelleri öne çıkıyor.

Bunların dışında spor modeller, Puma kadın ayakkabıları konusunda geniş seçeneklere ayrılıyor. Kadınlarda Puma beyaz spor ayakkabı modelleri dikkat çekiyor. Ayrıca, Puma kurdeleli ayakkabı modelleri de kadınların beğenisine sunuluyor.

Puma'nın Giyim Ürünleri

Puma, ayakkabı konusunda öne çıksa da giyim ürünlerini de kullanıcılarla buluşturuyor. Özellikle Puma mont ürünleri, şık tasarımları ile pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Montun yanı sıra Puma eşofman ürünleri de spor severlerin beğenisine sunuluyor. Puma sweatshirt modelleri ise hem spor hem de günlük kullanım için uygunluk gösteriyor.

Puma, sadece kıyafet değil; çeşitli aksesuarlar da üretiyor. Aksesuarlar arasında Puma saatler, şık tasarımları ile öne çıkıyor. Puma erkek saat modellerinin pek çoğunda markanın logosuna yer veriliyor. Ayrıca Puma kol saati modelleri, spor görünüm sergiliyor. Aksesuarlar arasında Puma sırt çantası modelleri de bulunuyor. Puma okul çantaları, öğrenciler için devreye giriyor. Puma okul çantası ile öğrenciler, kitaplarını daha kolay bir şekilde taşıyor. Ayrıca, Puma çanta modelleri arasında kurdeleli ürünler de yer alıyor.