"

Puset

" araması için 302 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

En Kaliteli Puset Modelleri ile Bebekler Güvende

Puset kategorisi yeni doğan bebeğiniz için gerekli olan puset çeşitlerini sunarak kolay seçimler yapmanızı sağlar. Farklı modellerle üretilen ve tanınmış markaların ürünleri içeren puset modellerini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. İlk kez anne ve baba oluyorsanız en uygun modeli Trendyol’da kolayca bulabilirsiniz.

Puset Nedir?

Puset yeni doğan bebekler için gerekli olan taşıma aracıdır. Sözlük anlamı; elle sürülen, hafif, küçük çocuk arabasıdır. Ana kucağı ile aynı özellikte olduğu sanılsa da aslında aralarında farklar bulunur. Bebek arabalarına oranla daha ufak bir gövdeye sahip olan bebek puseti katlanabilen yapıdadır. Hafif ve katlanır olması onu kullanışlı yapar. Arabanızın bagajına rahatça sığdırabilirsiniz. Puset modelleri bebekler için güvenli bir seyahat aracıdır. Bebek pusetlerinin İşlevsel ve hafif olmaları ebeveynler açısından da kolaylıklar sunar. Bebeğinizin ilk yaşı için kullanabileceğiniz araçlardır. Pusetler çoğunlukla sorunsuz zeminlerde ve kısa mesafelerde kullanılan küçük bebek arabalarıdır. Bebeğinizin ve sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir puset seçerseniz, güvenli kullanım olanağına kavuşabilirsiniz.

Bebek Puseti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Konforlu ve güven veren bir puset modeli seçmeniz gerekir. Görsel güzelliğinden çok işlevsel olmasına önem verebilirsiniz. Tam yatma özelliği olan ürünler bebeğiniz için daha kullanışlıdır. Pek çok puset modeli arabaya bağlanma niteliği taşıdığı için onlardan birini tercih edebilirsiniz. Yatış şekilleri ayarlanabilen ve hafif olan pusetler size kullanım kolaylığı bebeğinize de konfor sağlar. Yıkanabilen kumaştan yapılmış tenteleri olan bir puset alırsanız, daha kolay temizleme şansınız olur. Güçlendirilmiş boyun pedleri ve yastıkları olan puset modellerinden birisini tercih ederseniz, yeni doğan bebeğinize konforlu bir ortam sağlamış olursunuz. Alacağınız pusetin metal aksamının kaliteli olmasına ve “5 Nokta” emniyet kemeri sisteminin bulunmasına özen göstermeniz çok önemlidir.

Bebek Puseti Modelleri

Annelerin sıklıkla tercih ettikleri baston puset modelleri, kolay taşınması ve araçta fazla yer tutmaması açısından daha kullanışlı olabilir. Bu pusetler hafif, dar ve uzun modelleridir. Kısa mesafe kullanımları için uygundur. Fakat baston puset seçenekleri bebeğinize daha dar oturma alanı sunar. Yeni doğan bebekler için çok uygun olmayan modellerdir. Bir yaşının üzerindeki bebekler için daha kullanışlı olan baston pusetlerin, oturma dışında yatay pozisyon sağlayabilen seçenekleri pek yoktur. Bu model bir bebek puseti alacaksanız, yağışlı havalara karşı koruma sistemi olduğundan emin olmalısınız. Çift tekerlekli baston puset modelini tercih ederseniz, sağlam yol tutuş yeteneği olan bir puset seçmiş olursunuz.

Size sunulan tüm puset ve pusetli bebek arabası modelleri üst düzey güvenlik standartlarında üretilen, uzun ömürlü, dayanıklı ve bebeğinizi dış etkenlerden koruyabilecek kalitede ürünlerdir. Kraft, Chicco, Tommybaby, Beneto, Baby Force ve infiniti gibi seçkin markaların ürünlerinden oluşan bebek puseti modelleri sizlere pek çok özellik sunar. Puset modelleri içerisinde antibakteriyel kumaşlardan üretilen, doğumdan itibaren hemen kullanılabilen ve 15 kg taşıma kapasitesine sahip ürünler de bulunur.

Kullanışlı Bebek Puseti Özellikleri Nelerdir?

Kullanışlı ve güvenli bir puset yeni doğan bebekler de dahil olmak üzere tüm bebekler için kullanılabilmelidir. Tam yatar pozisyona sahip olmalıdır. Terletmeyen ve temizliği kolay yapılabilen kumaştan üretilmesi önem taşır. Diğer özellikleri şöyle sıralamak mümkündür.

  • Oturma kısmı yeterince kalın olmalı
  • Sırt dayanağı farklı pozisyonlara ayarlanabilmeli
  • Kademeli bir tenteye sahip olmalı
  • Güvenlik ve konfor açısından mutlaka ön tepsisi olmalı
  • Bebeği sarsıntılardan korumak için amortisörlü ve havalı tekerlekleri olan modeller tercih edilmeli
  • Tek elle açılıp kapanarak ebeveynlere kolaylık sağlamalı
  • Kullanıcısını yormadan ve bebeği sarsmadan konforlu bir şekilde taşıyacak kalitede bir ürün olmalı
  • Birbirinden farklı modellerle tasarlanan bebek pusetleri değişken fiyatlar taşıyabilmektedir. Bebek puset fiyatları ürünün markasına, işlevselliğine ve tasarım özelliklerine göre değişim gösterebilir. Bebeğiniz ve kendi kullanım konforunuz için en uygun puset modelini Trendyol’da bulabilirsiniz. Tanınmış markaların ürün modellerini inceleyerek dilediğiniz puseti satın alabilirsiniz.