Quod Ihlas Aura Cebilon Ve Housingli Tüm Su Arıtma Cihazlarına Uyumlu Filtre Seti 5'li GKAURON5

Satıcı : GönderKapıma
229 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Quod Ihlas Aura Cebilon Ve Housingli Tüm Su Arıtma Cihazlarına Uyumlu Filtre Seti 5'li

 • Ihlas aura cebilon compact uyumlu 5'li filtre ihlas aura arıtmaların anahtarla açılan diğer modellerine de uyumludur.
 • 5 micron sediment filtre sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.S.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek partiküller, kir, tortu, kum arıtımı için kullanılır. Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, çamur v.S.) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir. Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme, filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır. Bu filtre suyunuzda bulunabilecek partiküller, kir, tortu, kum arıtımı için kullanılır. Kullanım ömrü :4000 g 15 ton 12 ay micron aralığı :
 • 5 micron kapaklı süzgeçli ölçüleri: 10? Inch hammadde: %100 polipropilen tipi : 10" housing sistem 10" granül aktif karbon filtre:Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 12 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır. Kullanım ömrü :4000 g 15 ton 12 ay ölçüleri: 10? Inch hammadde: %100 polipropilen tipi : 10? Housing sistem değişim süreleri hakkında
 • Gac karbon filtre:Değişim süresi 12 ay 10? Blok karbon filtre. Suda bulunan kötü tat ve kokuyu giderir. Filtre ömrü, su kullanımına ve gelen suyun kalitesine göre değişmekle beraber, ortalama 12 aydır. Filtre değişimi oldukça kolaydır. Cihazla beraber gönderilen açma anahtarı ile housing açılarak , eski filtre çıkarılır ve yenisi içine konularak, tekrar anahtar yardımı ile housing kapatılır. Kullanım ömrü :4000 g 15 ton 12 ay micron aralığı :
 • 1 micron ölçüleri: 10? Inch hammadde: %100 polipropilen
 • Mebran ro membran filtre sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir. Ortalama ömrü 2 ila 3 yıldır ( su kalitesine ve atık su miktarı bu ölçümlerde etkin rol oynar) 75 gpd orijinal hologramlı ve logolu dow filmtec membran su arıtma cihazı filtresi: Günde 75 galon (283 litre) su işleyen ince film kompozit (tfc) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: Arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit ve selenyum, bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Tip Tezgah Altı
 • Hacim 15 L ve üstü
 • Basınç 3 Bar
Şikayet Et