İlgili Kategoriler
Cinsiyet
"

Rainwalker

" araması için 1159 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Rainwalker

İstanbul'da üretim gerçekleştiren ünlü Türk markalarından biri olan Rainwalker, şemsiye ve güneş gözlükleriyle kaliteli ve ekonomik ürün alternatiflerini Trendyol'da kullanıcılarla bir araya getiriyor. Rainwalker güneş gözlüğü modelleri, her yaştan kadın ve erkek kullanıcının ilgisini çeken modeller ortaya koyuyor. Farklı renk ve biçim alternatifleriyle optik modasının her ayrıntısını değerlendiren ve takip eden Rainwalker, koleksiyonunda son yıllarda trend olan gözlük modellerine de yer vermeyi ihmâl etmiyor. 

Rainwalker Gözlük: Güçlü Filtreleme, Modern Şıklık

Pembe, gri, kahverengi, siyah, yeşil, mavi, ayna model gibi çok farklı cam rengi seçenekleri sunan Rainwalker; damla gözlük modelleri, beşgen gözlük modelleri, yuvarlak formlu, kedi model ve çerçevesiz gözlük çeşitleriyle ön plana çıkıyor. Çerçevelerinde kemik, melamin gibi farklı materyaller kullanılan güneş gözlüklerinin 3.sınıf güneş süzme kabiliyeti de bulunuyor. AB standartlarında 4. seviyede ışık süzebilen modeller, özel olarak şekillendirilen köprü ve ekartman boyları, sap uzunlukları ile kullanıcıların yüz tiplerine tam uyum sağlıyor. Ürün açıklamalarında bulunan ekartman boylarını değerlendirerek yüzünüze en uygun gözlük modeline ulaşabilirsiniz. 

Her kadının ve erkeğin kendi tarzına ve yüz hatlarına uygun ürünler seçebilmesini sağlayan Rainwalker, üst sınıf gözlük modelleriyle de hayran sayısını artırıyor. Birinci sınıf materyallerden üretilen üst sınıf gözlükler, daha yüksek filtreler taşıyarak ışığın daha fazla süzülmesini sağlıyor. Bu yönüyle göz sağlığınızı korumanıza da yardımcı oluyor. Çerçevelerinin yan profillerinde ve üst hatlarında çeşitli swarowski taş ve süslemeler yer alan güneş gözlükleri stilinize anlam katıyor. Çerçevelerinde kırmızı, turkuaz, sarı, yeşil gibi canlı renkler taşıyan gözlükler, her kıyafetinizle uyum sağlayan bir renk seçerek farklı bir stil oluşturmanıza da zemin hazırlıyor. Rainwalker şemsiye modelleri, yağmurlu günlerde bile şıklığınızı korumanızı sağlayan farklı şemsiye çeşitleri sunuyor. 

Rainwalker Kadın Gözlük: Güzelliğinizi Destekleyin 

Kadınların zevk ve stil tercihlerine uyum sağlayan ürünler tasarlayan marka, klasik giyinmeyi sevenlerin ya da spor giyim tarzından hoşlanan kadınların ilk tercihi oluyor. Yüzlerce model seçeneği sunarak her yaştan kadının giyim dünyasına erişebilen Rainwalker, stilinize en çok uyan ve güzelliğinizi ortaya çıkaran modellere ulaşmanızı sağlıyor. Güçlü ve zarif görüntüsünün yanında dayanıklılığı ve kalitesiyle de ön plana çıkan kadın gözlük modelleri, plaj modasına uyum sağlayan yaz gözlükleri de içeriyor. 

Rainwalker, kış aylarında tercih edebileceğiniz seçkin gözlük modelleri ve dünyaca ünlü markaların en trend tasarımlarının farklı versiyonlarını kadın kullanıcılarla buluşturuyor. Son yıllarda en çok beğenilen trend ürünler arasında olan imaj gözlükleri de Rainwalker'ın geniş ürün skalasında yer alıyor. Şeffaf camlara sahip olan kadın imaj gözlükleri, yaşamınızın her alanında kullanabileceğiniz özel bir şıklık elde etmenizi sağlıyor. Büyük hatlara sahip olan kalın çerçeveli gözlük modelleri de bulunan marka, hem yetişkin hem de genç kadınları, en çok beğendiği modellere ulaştırıyor.

Rainwalker Güneş Gözlüğü Modelleri Trendyol'da! 

Rainwalker online satış fırsatlarını bir arada sunan Trendyol, zevk ve stilinize en çok uyan gözlük seçimini yapabilmeniz için, hem kadın hem de erkek modellerine yer veriyor. Yüz tipinize en çok uyum sağlayan güneş gözlüğü modellerini tercih ederek asil ve zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz. Örneğin, oval yüzlü kullanıcılar her gözlük tipini kullanabiliyor, ancak yuvarlak yüzlü kullanıcıların kare ya da dikdörtgen formlu geniş gözlükleri tercih etmesi tavsiye ediliyor. Buna nazaran kare yüzlü kişilerin de yuvarlak gözlükler seçmesi öneriliyor. Siz de kendi yüz tipinize uyumlu Rainwalker gözlüklerini değerlendirebilir, hızlı ve güvenli alışveriş ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.