"

Raks

" araması için 174 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Raks

Vantilatör denince akla ilk gelen marka olan Raks, hem soğutma hem de ısıtma sistemleri üzerine uzmanlaşmış firmalar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Raks'ın sunduğu ısıtma ve soğutma çözümleri arasında ev tipi ve sanayi tipi tasarımlar yer alıyor. Teknolojisi ile fark yaratan Raks, köklü geçmişi ve uzman AR-GE departmanı sayesinde yepyeni ürünleri tüketicilerle buluşturuyor. Son derece güvenli ve sağlıklı çözümler sunan Raks; kalitesi, dayanıklılığı ve ürünlerinde estetiğe verdiği önem ile öne çıkıyor. Birbirinden şık Raks vantilatörler ve Raks ısıtıcılar Trendyol'da sizleri bekliyor. 

Köklü ve Güçlü Marka Raks

Geçmişi 1964 senesine uzanan Raks, Türkiye'nin en köklü ve en güçlü firmaları arasında yer alıyor. Dev tesislerde, yüksek kapasitelerde üretim yapan Raks'ın ürünleri dünya çapında tanınıyor. Isıtma ve soğutma teknolojisi ile sektöre öncülük eden Raks, aynı zamanda kişisel bakım ürünleri ve elektrikli ev aletleri üretiyor. Raks'ın ürettiği kişisel bakım ürünleri arasında saç kurutma makineleri, tıraş makineleri ve saç düzleştiriciler bulunuyor. Çok yönlü bir vizyona sahip olan Raks'ın faaliyet gösterdiği sektörler arasında elektronik, ambalaj, müzik ve telekomünikasyon da yer alıyor. Üretim yaptığı her alanda başarısını ulusal sınırların dışına taşıyan Raks, hem yurt içinde hem de yurt dışında en bilindik ve en güvenilir markalardan biri olmasıyla dikkat çekiyor. 

Raks Vantilatör 

Yıllar önce tüm evleri ve iş yerlerini vantilatör ile tanıştıran Raks, sektörel deneyimi sayesinde gelişmiş özelliklere sahip yeni nesil vantilatörleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Raks vantilatör modelleri, teknik özelliklerinin yanı sıra şık tasarımları ile de fark yaratıyor. Raks vantilatör çeşitleri arasında duvar tipi vantilatörler, ayaklı vantilatörler, masaüstü vantilatörler, sanayi  tipi vantilatörler, kutu vantilatörler ve tavan vantilatörleri yer alıyor. Farklı serinletme kapasitelerine sahip Raks tavan vantilatörü çeşitleri, renkli tasarımları ve estetik çizgileri ile öne çıkıyor. Raks tavan vantilatörü modellerinde 3 kademeli hız ve 360° dönebilen başlık özellikleri dikkat çekiyor. Raks vantilatör fiyatları ile her bütçeye uygun olurken birbirinden zarif renkleri ile de her zevke hitap ediyor. Üstün soğutma teknolojisini inovatif tasarımlarla buluşturan Raks, portatif soğutucuları ile sektördeki farkını ortaya koyuyor. Hava soğutucu olarak tasarlan ürün, hem sağlıklı hem de hijyenik koşullarda serinletme özelliği taşıyor. Şık tasarımı ve taşınabilir olması sebebiyle her ortamda kullanılabilen Raks soğutucu, buharlı ve uzaktan kumandalı modelleri ile ilgi çekiyor. Raks soğutucu modellerinde farklı renk seçenekleri de sunuluyor.

Raks İçinizi Isıtıyor

Raks ısıtıcı çeşitleri arasında her ihtiyaca yönelik farklı çözümler yer alıyor. Raks yağlı radyatör, hem ekonomik hem de güvenli bir ısıtma deneyimi sunuyor. Şık tasarımı ile öne çıkan Raks yağlı radyatör farklı renk seçenekleri sunması sebebiyle tercih edilirliğini artırıyor. Hafifliği ve kolay taşınabilirliği sebebiyle evlerde, ofislerde, banyolarda güvenle kullanılabilen raks fanlı ısıtıcı, küçük alanları ısıtmadaki performansı ile göz  dolduruyor. Raks'ın sunduğu elektrikli ısıtıcılar arasında ayaklı ısıtıcılar, duvar tipi ısıtıcılar ve kule tipi ısıtıcılar yer alıyor. Raks ayaklı ısıtıcı çeşitleri arasında yer alan Infrared ısıtıcılar performansı ile dikkat çekiyor. Duvar dipi ve kule tipi modelleri arasında ise karbon tipi ısıtıcılar teknik özellikleri ile bir adım öne çıkıyor. Raks ısıtıcı modellerinde bulunan uzaktan kumanda özelliği hem pratik hem de konforlu bir kullanım imkanı sunuyor. Raks, ev ve iş yerlerini son derece şık ürünler ile ısıtırken, dış mekanda kullanılmak üzere tasarlamış dış mekan ısıtıcıları da tüketicinin beğenisine sunuyor. Enerji tasarruflu, çevre dostu Raks ürünlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.