"

Rani Mobilya

" araması için 628 sonuç listeleniyor

Rani Mobilya

Şık ve trend mobilya koleksiyonları ile öne çıkan Rani markası, sehpadan kitaplığa uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Televizyon üniteleri, gardıroplar, sehpalar, çalışma masaları ve daha birçok ürün çeşidi ile kullanıldığı ortama modern bir hava katan Rani mobilya, dekoratif görünüm sergileyen özel tasarımları ile beğeni kazanır.

Modern ve Şık Salonlar

Rani mobilya salon koleksiyonunda TV üniteleri ve sehpalar bulunur. Rani mobilya TV ünitesi modelleri; renk çeşitleri, raf dizaynları ve büyüklükleri ile değişiklik gösterir. Beyaz ve ahşap tonlarında renkleri, yüksek ayakları ve işlevsel bölmeleri ile Rani mobilya TV sehpası modelleri, her dekora uyan parçaları kapsar. Üç bölmeli veya kapaklı tasarıma sahip geniş televizyon sehpaları, tek parça veya çok parçalı ürünler halinde satılır. Tekli sehpalar, üzerine televizyon yerleştirilip sade bir şekilde kullanılabilir. Duvara monte edilen raf ve bölmelere sahip modeller de ürünler arasında yer alır. Dekoratif raflar ile desteklenen ürünler daha kullanışlı ve şık bulunduğu için tercih edilebilir. Aynı zamanda salon için üretilen koleksiyonda Rani mobilya yemek masası modellerini de bulabilirsiniz.

Rani mobilya sehpa çeşitleri arasında ise zigon sehpalar ve orta sehpalar bulunur. Zigon sehpalar farklı büyüklüklerde üçlü takımlar halinde alıcıya sunulur. İç içe geçerek yerleştirilebilen tasarımları ile az yer kaplayan Rani mobilya zigon sehpa modelleri, modern renkleri ve tasarımları ile salonlarınıza şıklık katar. Zigon sehpaların yanında Rani mobilya orta sehpa modelleri de oldukça şık tasarımlar eşliğinde alıcıya sunulur. Orta sehpa modellerinde mermer görünümlü sehpalar, ahşap zarafeti ile hem ortama kalite katar hem de kullanışlı bir kullanım sergiler.

Markanın çalışma odaları için ürettiği koleksiyonda ise kitaplık modelleri öne çıkar. Rani mobilya kitaplık çeşitleri sıra dışı tasarımları ile dekoratif bir görünüm sergiler. Salonda veya çalışma odasında kullanabileceğiniz kitaplıklar, geniş rafları ile hem kitapları muhafaza etmek için hem de dekoratif objeleri sergilemek için ideal bir kullanım sunar. 4 veya 5 raflı tasarımları ile büyük ebatlara sahip olan kitaplıklar dışında üç raflı küçük kitaplıklara ve klasik görünümlü kitaplıklara erişebilirsiniz.

Yatak Odaları ve Antreler için Şık Çözümler

Rani mobilya yatak odası koleksiyonunda gardıroplar bulunur. Gardırop çeşitleri, ebadından kapak dizaynına kadar birçok etkende değişiklik gösterir. Tek kapaklı dolaplardan 6 kapaklı dolaplara kadar farklı büyüklerdeki ürünleri bulabileceğiniz modeller arasında iç raflar ve çekmeceler ile desteklenen seçeneklere erişebilirsiniz. 5 veya 6 kapaklı Rani mobilya gardırop modelleri evli çiftler için ideal çözümler sunarken tek kapaklı dolaplara evin her alanında yer verebilirsiniz. Tekli dolapları özellikle değişen iç dizaynları ile ihtiyaca göre farklı alanlarda kullanabilirsiniz. 4 veya 5 raflı iç tasarıma sahip ürünler, çok amaçlı dolap olarak tercih edilebilirken askı asma borusuna sahip ürünler, çocuk odaları için ideal çözümler sunar.

Markanın antre mobilyaları arasında ise portmantolar ve ayakkabılıklar bulunur. Rani mobilya ayakkabılık modelleri, açık raf dizaynı ve ayaklı tasarımı ile markanın tarzını yansıtan ürünler arasında yer alır. Çift renkli veya beyaz gibi tek renkli modeller eşliğinde alıcıya ulaşan ayakkabılıklar, küçük aileler için ideal bir kullanım sergiler. Rani mobilya portmanto çeşitleri ise ayakkabılık modellerini tamamlayacak tasarımları ile dikkat çeker. Portmanto çeşitlerini, duvara monte edilen tekli askılık modelleri olarak veya ayakkabılık ile birlikte satılan iki parçalı setler arasından temin edebilirsiniz. Aynı zamanda farklı renk seçeneklerine sahip olan antre mobilyalarından evinize şıklık katacak parçaları kolayca seçebilirsiniz.