Razer Mamba

Razer Mamba

Bilgisayar oyunu tutkunları için üstün performans ürünleri geliştiren Razer markası çok özel mouse ve klavye seçenekleriyle göz dolduruyor. Markanın ikonik hale gelen Razer Mamba serisi ekipman seçenekleri etkileyici oyun performansları ve yüksek kaliteleri ile öne çıkıyor. Akıllı cihazlardan bilgisayarlara, aksesuarlardan özel oyuncu ekipmanlarına farklı kategorilerde sayısız ürün geliştiren Razer, özellikle oyun tutkunlarının ihtiyaçlarını ön planda tutuyor. Razer tarafından oyunculara özel olarak geliştirilen fare, klavye ve kulaklıkları hızları ve kullanım kolaylıkları ile oyun performanslarını da olumlu etkiliyor. Razer Mamba klavye seçenekleri atanabilir tuşları ve güçlü mekanik yapılarıyla kusursuz bir kullanım sağlıyor. Razer Mamba kulaklık özellikleri ile hemen ön plana çıkıyor ve mükemmel ses kalitesi ve eşsiz detayları ile beğeni topluyor. Razer Mamba mouse modelleri ise hem kablolu hem kablosuz seçenekleri ile bilgisayar oyunu tutkunlarının hayallerini süslüyor. Markanın oyuncu fareleri ayarlanabilir yüksek DPI/CPI değerleri ile küçük hareketlerle büyük alanlara erişme olanağı sağlıyor.

Bilgisayar oyun performansını doğrudan etkileyen bu özelliğe sahip mouse modelleri ile birlikte yüksek hassasiyet sunan kulaklıklar da büyük ilgi görüyor. Tıpkı fareler gibi kablolu ve kablosuz seçenekleri bulunan kulaklıklar ışıklı ve şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Yenilikçi teknolojiler, yüksek malzeme kalitesi ve üstün tasarım özelliklerini bir araya getiren marka, mükemmel oyuncu ekipmanlarıyla herkesin beğenisini topluyor. Razer markasının üst düzey oyun deneyimi sağlayan yüksek kaliteli Mamba serisi ürünlerine Trendyol aracılığıyla kolaylıkla erişebilirsiniz. Trendyol’un avantajlarla dolu alışveriş dünyasında bu özel markanın ürünlerini özel indirim ve dönemsel kampanyalarla oldukça makul fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Razer Kalitesi

Razer markası bilgisayar oyunlarının yaygınlaştığı ilk dönemlerden itibaren üstün performans ürünleriyle öne çıkıyor. Bilgisayar oyunu sevenler için kaliteli ve kullanışlı oyuncu ekipmanları tasarlayan marka, standart kullanıcı ürünlerine göre daha duyarlı ve daha hızlı modeller geliştiriyor. Yoğun kullanıma ve sert hareketlere dayanıklı modeller, hassas yapılarıyla da göz dolduruyor. Bilgisayarların yanı sıra oyun konsolları için de özel ekipmanları bulunan marka, kulaklık, fare ve klavyenin yanı sıra diğer aksesuar seçenekleriyle de öne çıkıyor. Estetik ve işlevsel açıdan oldukça zengin özellikler sunan Razer modelleri, bilgisayar oyuncuları arasında büyük ilgi gören RGB LED ışık teknolojisini de içeriyor. Özel geliştirilmiş yazılımlarla güçlendirilen aksesuarlar, farklı ihtiyaçlara kusursuz çözümler geliştiriyor. Bazı ürünleri cross platform biçiminde geliştiren ve farklı oyun konsolu modelleri ile rahatlıkla kullanılabilmesini sağlayan marka, PC, Xbox One ya da PlayStation gibi platformlara özel pek çok aksesuar seçeneği sunuyor.

Yenilikçi teknolojiler içeren gelişmiş modelleri uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara ulaştırmayı tercih eden markanın tüm oyun süreçleri için mükemmel seçimler sunan modelleri bulunuyor. Markanın geliştirdiği pek çok ürün PC bilgisayarlardan oyun konsollarına, akıllı cihazlardan diz üstü bilgisayara tüm dijital platformlarla uyumlu bir performans sunuyor. Razer’in dijital çağın tüm alanlarında geliştirdiği ürünler kullanıcılardan tam not alıyor. Marka, akıllı telefonları, bilgisayarları ve diğer tüm ürünlerinde bilgisayar oyuncularının hız ve performans ihtiyacına başarıyla yanıt veriyor. San Francisco ve Singapur’daki iki ana merkezi bulunan marka, oyun temelli donanım ve yazılım konusunda oldukça iddialı bir çizgide bulunuyor. Markanın üç başlı yılan biçimindeki logosu popüler bir simge oluştururken, yüksek hızlı ve üstün performanslı ekipmanları usta oyuncuların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Razer teknolojik yenilikleri kadar tasarım konusundaki parlak fikirleri ile de büyük ilgi görüyor.

Yüksek Performanslı İşlevsel Kullanım

Razer Mamba Elite modeli başta olmak üzere oyuncular için farklı mouse modelleri geliştiren marka, kablolu, kablosuz ve mobil seçenekleriyle farklı tercihlere yanıt veriyor. Ayrıca sevilen oyunların lisanslı mouse seçenekleri de tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yapılan her küçük hareketin anında ekranda takip edilebileceği bir hız ve performans sunan fareler, aksiyon oyunlarında kusursuz sonuçlar veriyor. Rahat kavranabilen ve tuşlara oldukça kolay biçimde erişim sağlayan oyuncu fareleri, yüksek hassasiyet düzeyleri ile etkili bir performans gösteriyor. Ekstra yüksek hızlar ve işlevsel tuş bölümleri ile kusursuz bir hızı birleştiren marka, keyifli bir kullanım sunuyor. Markanın farklı adlarla piyasaya sürdüğü mouse çeşitleri arasında Razer Mamba ikonik bir model olarak öne çıkıyor. Mouse üzerinde bulunan tuşlar özel bir yazılım yardımıyla özelleştirilebiliyor. Programlanabilme özelliği sayesinde kişisel tercihlere ve oynanan oyunun ihtiyaçlarına göre mouse tuşlarına işlev atamak mümkün oluyor. Şık ve dinamik bir görüntü oluşturan RGB LED aydınlatma sistemi oyun tutkunlarının oyuna motive olmalarını kolaylaştırıyor. Mouse’un iki yanını aydınlatan LED ışıklar ayarlanabilir renklerde özel aydınlatma efektleri oluşturuyor. Razer mouse çeşitleri ergonomik tasarımları sayesinde yoğun ve uzun süreli kullanımda dahi elleri rahat ettiriyor.

Optik sensörü yıpranmaların önüne geçerken, yoğun tıklamalara dirençli malzeme yapısı uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Kablolu olarak tasarlanan mouse zedelenmelere ve ezilmelere karşı ise dayanıklı kablo yapısıyla uzun süreli kullanım sağlıyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmesine karşın oldukça hafif bir tasarıma sahip olan bu özel mouse, istenilen yere kolayca taşınabiliyor. Kablolu mouse 125 mm uzunluk, 69,9 mm genişlik ve 43,3 mm yükseklik ölçüleriyle sadece 96 gram geliyor. 2,1 metrelik kablo uzunluğu da rahat bir kullanıma olanak tanıyor. Kablolu ve kablosuz Mamba fare seçenekleri hem masaüstü hem dizüstü bilgisayarla etkin biçimde kullanım imkânı veriyor. Çoğu akıllı televizyon markası ile de uyumlu olan bu özel fare, tak çalıştır özelliği sayesinde kolayca kuruluyor. Kablolu Razer Mamba Elite modeli USB bağlantı noktaları kullanılarak bir çok cihaz ile tam uyumlu biçimde çalıştırılabiliyor. Elite modeli renk ve estetik açıdan pek çok farklı seçenek sunduğu için her zevke uygun bir mouse rahatlıkla bulunabiliyor.

Kablolu ve Kablosuz Mamba Elite Özellikleri

Razer Mamba Mouse modelleri temel olarak üç farklı versiyon sunuyor. Tournament Edition, Elite ve Wireless modelleri değişik ihtiyaçlara hitap ediyor. Tournament Edition serinin ilk modeli olarak öne çıkarken, Elit serisi yenilenmiş özellikleriyle göz dolduruyor. Razer Mamba kablosuz versiyonuyla da üstün performans ve yüksek hassasiyet sunuyor. Mamba Elit kablolu versiyonunda 16000 dpi 5G ileri düzey optik sensör bulunurken, 50 milyon tık ömrüyle uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Dayanıklılığı yükseltilmiş mekanik mouse switchleri ve kolayca kişiselleştirme olanağı veren 9 adet tuşuyla mükemmel bir kullanım konforu sunan bu özel mouse’un hafızasında 5 ayrı profil saklanabiliyor.

1000 Hz ultrapolling ve 450 IPS özelliği bulunan kablolu Mamba Elite fare, 50 G'ye kadar hızlanma olanağı tanıyor. Oyun düzeyine göre kullanılabilen kaydırma tekeri ve sağ ele uyumlu olarak tasarlanmış ergonomik yapıya sahip olan kablolu model, konforlu kullanımıyla da öne çıkıyor. Avuç ve parmaktaki basıncı azaltan tasarım, saatler süren oyun performanslarında dahi ellerin rahat etmesini kolaylaştırıyor. Farede bulunan hibrid dahili hafıza özellikleri düğmelerin işlevlerinin yeniden tanımlanabilmesini, makro atanabilmesini ve 5 ayrı profil ayarı yapılmasını mümkün kılıyor. Hafızaya alınan profil ayarlarına internet bağlantısı olmadan da ulaşılabiliyor.

Serinin kablosuz oyuncu mouse versiyonu da yüksek tepki süresi ile kablolu mouse hızı ve konforu sunuyor. Ellerin rahatça kavrayabileceği ve istenen düğmeye rahatça ulaşılabilecek biçimde tasarlanan mouse, yapılan mod ayarına göre 20 ile 50 saat arasında değişen batarya ömrü sunuyor. Şarj edilebilir batarya, USB bağlantı noktası ile kolayca doldurulabiliyor. Şarj esnasında kablosuz mouse tıpkı kablolu mouse gibi kullanılabiliyor. Bu özellik oyun aktivitelerin yarım kalmaması ve şarj sorununun oyun oynamaya engel olmaması için büyük önem taşıyor. Kablolu versiyonlar ile benzer özellikler taşıyan Razer Mamba kablosuz da RGB LED aydınlatma içeriyor ve bu aydınlatma kişisel tercihe göre kişiselleştirilebiliyor. Kablosuz mouse modelinin diğer teknik üstünlükleri arasında gerçek 16.000 DPI optik sensörler, 50 G hızlanma, 1000 Hz ultrapolling gibi özellikler yer alıyor. Tercihe göre görev atanabilen 7 ayrı hyperesponse düğmesi bulunan mouse, 50 milyon tıklanma ömrü sağlıyor.

Razer Mamba Klavye Modelleri

Razer markasının Mamba serisi klavye modelleri de oldukça fonksiyonel seçenekler sunuyor. Markanın dünya çapında oldukça popüler olan klavye modelleri, Türkçe tuş dizilimi ile kolay bir kullanım sağlıyor. Mekanik, opto-mekanik, meka-membran ve membran gibi özel oyuncu klavyeleri geliştiren marka, tuşların algılama hızını ve parmakların basma duyarlılığını en üst boyuta taşıyor. Doğrudan mekanik ürünler LED aydınlatmalarla daha estetik bir görünüme kavuşurken, meka-membran türü klavyeler ise daha yumuşak basma hissi sağlıyor. Mekanik klavyeler kullanım konforu kadar uzun ömürlü kullanım sağlayan dayanıklı yapılarıyla da öne çıkıyor. Standart modellere oranla çok daha dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilen mekanik ürünler, kolay kolay bozulmuyor ve daha kısa tepki süreleri sağlıyor. Klavyelerde yer alan oldukça hassas tuş setleri sayesinde oyuncuların bilgisayar oyunlarındaki performansları daha üst seviyelere yükseliyor. Mekanik modeller aynı zamanda tuş tepkimelerinin daha net biçimde hissedilmesini kolaylaştırarak, oyundan alınan keyfi de artırıyor.

Mamba klavye modelleri özel aydınlatmak teknolojileri sayesinde kusursuz bir estetik ve işlevsel bir kullanım sağlıyor. Oldukça seri ve hızlı tuş yapısı maksimum hassasiyet sunarken, aynı anda 10 tuşa kadar basmaya imkân veriyor. Kişiselleştirilebilen ve özel işlevler atamaya olanak tanıyan tuş yapısı sayesinde farklı ihtiyaçlara uygun programlama yapılabiliyor. Klavye işlevleri ile ilgili yapılan değişiklikler bir bulut sürücüsünde saklanarak, gerektiği her an ulaşılabilmesi sağlanıyor. Bu özellik sayesinde klavye farklı bir cihaz ile eşleştirilse dahi yapılan klavye ayarları kaybolmuyor ve aynı şekilde kullanılabiliyor.

Yarı mekanik klavye modelleri ise ergonomik tasarımları ve daha kontrollü tuş yapısı ile öne çıkıyor. Her türlü işlevi programlanabilen bu modeller, başparmak ve bilek için özel tasarımlı pedler sayesinde uzun süre sorunsuz biçimde oyun oynama imkânı sağlıyor. En yoğun oyun süreçlerinde dahi konforlu hissettiren ve yorgunluğu azaltan klavye seçenekleri, saatler süren bir konfor ile birlikte daha dinamik ve hareketli bir oyun deneyimi oluşturuyor. Arka ışık sistemleri daha berrak bir görüş sağlarken, estetik görünümüyle de motivasyonu artırıyor. Klavye modelleri mouse seçenekleri ile birlikte satın alındığında hem estetik hem de işlevsel açıdan kusursuz bir setler oluşturmak mümkün oluyor.

Razer Kulaklıklar ve Avantajları

Razer Mamba kulaklık özellikleri ile oyuncuların ihtiyaç duydukları aksesuarları kusursuz biçimde tamamlamalarını sağlıyor. Mamba serisi kulaklık modelleri ile entegre biçimde yer alan üstün performanslı mikrofonlar oyun deneyiminin daha etkileyici biçimde yaşanmasını kolaylaştırıyor. En küçük seslerin dahi ne taraftan geldiğini anlamayı mümkün kılan gelişmiş kulaklık modelleri, oyuncunu sesini diğer oyunculara net biçimde ulaştırıyor. Kulaklık ayarları istenen tiz ve bas dengesinin kurulmasına imkân tanıyor ve herkesin kendi tercihine uygun bir ses deneyimi yaşamasını sağlıyor. Oyun esnasında yüksek bas deneyimi sunan ekstra bas sürücüler, oyun seslerinin daha etkili biçimde duyulmasını sağlıyor. Sesin geldiği yeri anlamayı kolaylaştıran özel kulaklıklar, daha etkili oyun performansları elde edilmesine yardımcı oluyor. Çevreleyen özel ses teknolojileri, oyunun içindeki her türlü sesi tüm ayrıntılarıyla duymayı ve algılamayı sağlıyor. 360 derece çevreleyen ses yapısı, mekansal algıyı da kolaylaştırıyor. Oyunda rakiplerin nerede olduğunu, nasıl yaklaştığını, takımdaki diğer oyuncuların pozisyonunu algılamayı kolaylaştıran ses yapısı, daha yüksek oyun performansları oluşturuyor. Oyuna daha iyi adapte olmayı sağlayan bu özellik, aynı zamanda oyun keyfini de maksimum düzeye çıkarıyor.

Kulağı kapatacak biçimde tasarlanan ve güçlü tasarım özellikleri ile kusursuz ses yalıtımı sağlayan Mamba kulaklıklar, dengeli kafa bandı ile konforlu bir kullanım sağlıyor. Kulaklığın ağırlık hissi oluşturmasını önleyen bu tasarım, peluş deri yastıklarla birleşerek hem rahat bir kullanım hem de üstün ses izolasyonu oluşturuyor. Razer Synapse teknolojisi ile bütünüyle kişiselleştirilebilir özellikte olan kulaklıklarda ses kanallarının yeri rahatlıkla değiştirilebiliyor. Katlanabilir mikrofon ihtiyaç olduğunda kullanıma hazır halde beklerken, oyuncunun rahat etmesini sağlıyor. In-line ses kontrol özelliği bulunan kulaklık mikrofon setleri, güçlü teknik özellikleri sayesinde büyük bir başarıyla tüm görevlerin üstesinden geliyor. Kazanmayı kolaylaştıran ve daha etkili oyun performansları sağlayan güçlü ses sistemleri, bas ve tiz sesleri berrak biçimde iletiyor. Razer marka kulaklık setleri sert plastik ve alüminyum malzemeler ile kusursuz bir malzeme kalitesi sunuyor. Uzun süreli ve yoğun kullanıma uygun kulaklık modelleri, uzun vadede oldukça ekonomik bir seçenek oluşturuyor.

Razer Mouse, Klavye, Kulaklık Fiyatları

Gerçekçi ses deneyimi sağlayan kulaklık setleri, hızlı ve hassas mouse modelleri ve kusursuz tasarımlara sahip klavyeler sunan Razer markası, fiyat açısından da erişilebilir bir düzey sağlıyor. Mouse modelleri işlevlerine, malzeme kalitelerine, donanım ve yazılım özelliklerine, kablolu ya da kablosuz olmalarına göre farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Sevilen oyunların lisanslı ürünleri de biraz daha değişik bir fiyat bandında yer alabiliyor. Dünyanın dört bir yanındaki bilgisayar oyunu tutkunları, üstün teknik özellikler ile olağanüstü tasarımları birleştiren markanın ekipmanlarını büyük bir ilgiyle takip ediyor. Herkesin kişisel tercihine ve ihtiyacına uygun bir oyuncu mouse modeli bulmasını mümkün kılan marka, klavye ve kulaklık çeşitleriyle de bilgisayarı oyunu tutkunlarının tercih listelerinde yerini alıyor.

Kalitesi, performansı ve dayanıklı yapısı ile bilinen Razer marka oyuncu ekipmanları, RGB LED aydınlatma sistemleri ile mükemmel tasarımlar da sunuyor. Herkesin kendi kişisel beğenisine göre ayarlayabileceği ışık tasarımları, oyunlara daha etkili biçimde adapte olmayı kolaylaştırıyor. Mekanik klavyeler başta olmak üzere Mamba serisindeki pek çok model, konforlu ve dinamik kullanım özellikleriyle öne çıkıyor. Bilgisayar oyunlarının gerektirdiği performans özelliklerine ve hassasiyete sahip olan klavyeler, dayanıklı malzeme yapılarıyla uzun oyun seanslarının ve yoğun kullanım dönemlerinin sorunsuz biçimde geçirilmesini sağlıyor. Sahip oldukları yenilikçi teknolojiler ve yüksek malzeme kalitesi göz önünde tutulduğunda oldukça makul fiyatlarla satın alınabilen oyuncu klavye ürünleri, güçlü yazılım özellikleriyle de destekleniyor.

Trendyol’un zengin ürün yelpazesi içinde bilgisayar oyunu tutkunlarına yönelik pek çok ekipman ve aksesuar bulunuyor. Razer markasının özel geliştirdiği Mamba serisi mouse ve diğer ekipmanlar Trendyol’un özel satın alma avantajlarıyla kolayca satın alınabiliyor. Trendyol, dönemsel indirimler ve özel kampanyalarla yüksek kaliteli oyuncu ekipmanlarını herkes için erişilebilir kılıyor. Mamba mouse, klavye ve kulaklıklar kaçırılmayacak fiyat fırsatları ile gönül rahatlığıyla alınabiliyor.