"

Real Techniques

" araması için 62 sonuç listeleniyor

Real Techniques

Makyaj fırçaları sayesinde bir profesyonelin elinden çıkmışcasına kusursuz görünümler yakalamanız mümkün olabilir. Yüzünüzün farklı alanlarında kullanabileceğiniz makyaj fırçaları makyaj yapmayı hem keyifli hale getiriyor, hem de kolaylaştırıyor. Profesyonel makyaj sanatçıları Samantha ve Nicola Chapman kardeşlerin markası olan Real Techniques, yüzdeki her ayrıntı için özel olarak tasarlanan fırçalar ve makyaj süngerleriyle beğeni topluyor.

Ciltle bütünleşen etkili bir makyaj için doğru malzemelerin kullanılması önem taşıyor. Marka, geçmişte sınırlı olan makyaj uygulama malzemelerine yeni bir boyut kazandırarak profesyonel gözüyle ihtiyacınız olan tüm ürünleri sizlere sunuyor. Geniş ürün seçeneği ile Real Techniques Türkiye pazarında da makyaj tutkunlarının ilgisini kazanıyor.

Makyajınıza Profesyonel Dokunuş

Real Techniques fırça koleksiyonları makyajı adım adım yapmanızı sağlayacak ürünlerden oluşuyor: Cildi makyaja hazırlama, baz oluşturma, göz ve dudak makyajı için detay fırçaları, makyajın uzun süre kalıcı olmasını sağlayan ve son dokunuşlar için olan bitiş fırçaları pürüzsüz bir görünüm yakalamanıza olanak tanıyor.

İyi bir makyaj için cildi makyaja hazırlamak gerekiyor. Temizlenmiş, gözeneklerinden arındırılmış ve nemlendirilmiş bir cilt uygulanacak makyaj malzemelerinin çok daha kusursuz bir şekilde görünmesini sağlıyor. Real Techniques fırça setleri arasında yer alan Prep + Prime set serum, nemlendirici ve göz kreminizi uygulayabileceğiniz fırçaların yanında makyaj bazlarınızı sürebileceğiniz fırçalar içeriyor.

Fondötenler, renkli nemlendiriciler, BB, CC krem gibi ürünler ciltteki renk eşitsizliklerini yok eden, cilde daha sağlıklı bir görünüm vermeyi vadeden makyaj malzemeleri olarak kendine yer buluyor. Real Techniques makyaj fırçaları baz ürünleri pürüzsüz ve eşit bir şekilde uygulamanıza yardımcı oluyor. Sık kıllı fondöten fırçaları daha yoğun ve yüksek bir kapatıcılık sağlarken, seyrek kıllara sahip fırçalar günlük kullanıma uygun daha hafif bir görünüm sunuyor.

En İnce Detaylar İçin: Real Techniques Fırça Seti ve Tekli Fırçalar

Real Techniques far fırça seti göz makyajı yaparken ihtiyacınız olabilecek tüm fırçaları bir araya getiriyor. Sette yer alan karıştırma fırçası farlarınızı pürüzsüzce birbirine karıştırmaya, far fırçaları krem ya da toz yapıdaki farları uygulamanıza, eyeliner fırçası ise kusursuz bir hat çekmenize olanak tanıyor. Kirpikleri ayırabileceğiniz kaş/kirpik fırçası da maskara sonrası oluşan topaklanmaların önüne geçiyor.

Pudralar tek başlarına kullanılabildiği gibi makyajı sabitlemek ve ilk yapıldığı halini korumak için de tercih ediliyor. Real Techniques pudra fırçası çeşitleri yoğun bir uygulamanın yanında makyajın dayanıklılığını arttırmak için sabitleme görevini de yerine getiriyor.

Yüze boyut kazandıran kontür makyajının vazgeçilmez tamamlayıcısı olan aydınlatıcılar krem, likit ya da toz formlarında olabiliyor. Ürünün yapısına uygun bir fırça kullanmak çok daha etkili sonuçlar almanızı sağlıyor. Real Techniques aydınlatıcı fırçası çeşitleri tercih edeceğiniz ürün yapısına uyum sağlıyor.

Pratik Bir Kullanım Sunan Makyaj Süngerleri ve Mini Setler

Evden uzak kaldığınız tüm zamanlarda ilgi çeken, ciltte ağırlık hissi yaratmayan bir makyaja ihtiyaç duymanız halinde Real Techniques mini fırça seti yardımınıza koşuyor. Özel boyutlarıyla çantanızda yer kaplamayan, çok amaçlı kullanılabilen mini boy makyaj fırçaları tatillerde, seyahatlerde, kısaca dilediğiniz her an kolayca makyajınızı yapmanızı sağlıyor.

Pratik makyajın son zamanlarda yükselişte olan bir diğer ögesi makyaj süngerleri hızlı uygulama yapma özelliğiyle öne çıkıyor. Real Techniques makyaj süngerleri ten ürünlerini ince bir tabaka halinde tüm cilde eşit olarak yaymanızı mümkün kılıyor. Süngerin özel kesimi göz altlarına kapatıcı uygulamanıza olanak tanırken, krem allık gibi ürünleri de abartısız bir şekilde uygulamanızı kolaylaştırıyor.

Yüksek kaliteli sentetik kıllara sahip olan Real Techniques fırçalar temizlik sonrası daha kolay kuruyarak çabucak kullanıma hazır hale geliyor. 

Yukarı Çık