REDNESS Keratin Bakım, Brezilya Keratini 125 Ml + Tuzsuz Şamp. 125 ml

120 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

REDNESS Keratin Bakım, Brezilya Keratini 125 Ml + Tuzsuz Şamp. 125 ml

Geri Bildirim Ver
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Saçlarınıza keratin yüklemesi yaparak daha kalın hacimli, güçlü ve parlak bir yapıya kavuşmasını sağlar. Dalgalı yada kıvırcık saçı ortalama 6-8 ay aralığında düzleştirir.
 • Redness keratin bakım uygulaması Işleme başlamadan önce, redness arındırıcı şampuan ile saçlarınızı iyice köpürterek yıkayınız. Yıkama esnasında saçlarınıza friksiyon yapınız. Bu işlemi iki kere tekrarlayınız. Sonrasında bol su ile iyice durulayınız. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra saçları % 80 oranında kurutunuz. Saçlar artık keratin bakım aşamasına hazırdır. Saçları ince tutamlar halinde ayırarak diplerde ortalama 1 cm boşluk kalacak şekilde, boy ve uçlara fırça yardımıyla redness keratini sürünüz. Bu işlem yapıldıktan sonra minimum 3 saat, maximum 24 saat saçta bekletilmelidir. Bu bekleme süresinden sonra saçlar redness tuzsuz şampuan ile yıkanmalı ve sonrasında sürekli olarak redness tuzsuz şampuan kullanılmalıdır. Redness keratin düzleştirme uygulaması Işleme başlamadan önce, redness arındırıcı şampuan ile saçlarınızı iyice köpürterek yıkayınız. Yıkama esnasında saçlarınıza friksiyon yapınız. Bu işlemi iki kere tekrarlayınız. Sonrasında bol su ile iyice durulayınız. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra saçları % 80 oranında kurutunuz. Saçlar artık keratin bakım aşamasına hazırdır. Saçları ince tutamlar halinde ayırarak diplerde ortalama 1 cm boşluk kalacak şekilde, boy ve uçlara fırça yardımıyla redness keratini sürünüz. Tüm saça keratin uygulaması yapıldıktan sonra mümkünse saçları boneye alıp ortalama 20-30 dk. Fön makinası ile orta ısıda saçı kurutunuz..kurutma işlemi tamamlandıktan sonra, saçı ince tutamlar halinde ayırarak saç düzleştirici ile preslemeye başlayınız. Her tutamda presleme işlemini 8-10 kere tekrarlayınız. Saçların tamamında presleme işlemi bittikten sonra bir kat fön çekerek işlemi sonlandırınız. Bu işlem sonrasında saçınıza kesinlikle tuz içeren bir şampuan kullanmayınız aksi halde yapılan işlem tekrar bozulacaktır. Işlemin en az 4-8 ay saçınızda kalması için mümkünse bu süreç içerisinde tüm saç yıkamalarınızda redness tuzsuz şampuan kullanmanız önerilir.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Ek Özellik Organik
 • Saç Tipi Tüm Saç Tipleri
 • Etki Besleyici / Onarıcı
 • İçerik Keratin
 • Özellik Sülfatsız
Geri Bildirim Ver