"

Reeder

" araması için 31 sonuç listeleniyor

Reeder

 

Ürettiği tablet ve cep telefonu modelleri ile ihtiyaçlara uygun, makul ve yenilikçi üretim anlayışı sergileyen Reeder, Türkiye'ye e-kitap okuyucuyu getiren marka olma özelliği ile ön plana çıkıyor. Geliştirdiği tablet modelleri ile yalnızca Türkiye'de değil, dünyada da birçok ilkin altına imza atan yerli markanın vizyonu tüm ürünlerde kendisini gösteriyor. Teknolojik yeniliklere ayak uyduran ve sektöründe Avrupa standartlarında ürünler ortaya koyan Reeder telefon modellerinden tablete geniş bir ürün gamı sunuyor.

Reeder Markasının Tarihi

Bilginin herkese eşit mesafede olduğu bir dünya düşünerek hareket eden ve 2010 yılında yola koyulan Reeder, kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen ve gelişen bir grafik çiziyor. Reeder markasının tarihi birçok ilki barındırıyor. Türkiye'deki ilk e-kitap okuyucu, ilk lokal markalı android tablet, ilk 3G'li android tablet gibi yenilikleri ile dikkat çeken ve sektöründe dünya pazarına da hızla açılan Reeder, dünya çapında başarılara imza atıyor. Teknik yeterlilikleri ve tasarımsal şıklıkları ile göz önüne çıkan Reeder marka ürünler, kalitesini dünya çapındaki satış rakamlarında da, aldığı ödül ve sertifikalarla da gösteriyor. Her zaman en yeniyi ve en iyiyi, en önce yap şeklindeki misyonunu her kurulduğu günden bu yana sürdüren marka, teknolojik gelişmeleri takip eden bir görünüm sergiliyor. 

Reeder Markasına İlişkin Ürün Çeşitliliği

Reeder markasına ilişkin ürün çeşitliliği oldukça zengin. Teknoloji sektörünün her alanında Reeder markası da yer alıyor. Reeder cep telefonu ve Reeder tablet modelleri, Türkiye'nin dört bir yanında tüketicisine konfor yaşatıyor. Reeder P10 başta olmak üzere birçok cep telefonu modeli geliştiren marka, özellikle tablet konusunda dünya devleri ile boy ölçüşüyor. Teknolojik gelişmeler ile birlikte güncellediği tablet ve cep telefonu modelleri günümüz ihtiyaçlarını tamamen karşılıyor. Reeder marka ürünler, çeşitliliği ile gündelik hayatın her alanına konfor ve yenilik getiriyor.

Reeder Marka Ürünlerin Niteliği

Reeder markalı ürünlerin en önemli niteliği ihtiyaçlara cevap verebilmesi ve teknolojik bağlamda konfor vadetmesi. Reeder'in geliştirdiği tablet modelleri; gerek işlemci, RAM, ekran kartı gibi teknik detayları gerekse tasarım, boyut ve işlevselliği ile tam puan alıyor. Hem yurt içinde hem de dünya çapında yakaladığı başarı oranları da bu kaliteyi kanıtlıyor. Genel itibarıyla 7 ya da 8 inç'lik boyutları ile standartları yakalayan marka, Intel destekli işlemcilerinin gücü ve Android sisteminin getirdikleri ile etkili bir performans sergiliyor. Beyaz rengin sunduğu şıklık göz dolduruyor. Reeder marka tabletlerin tasarımı da, performansı da oldukça başarılı bulunuyor.

Güncel teknolojiler ile donatılmış Reeder tabletler, ekran çözünürlüğü ve dokunmatik hassasiyet konularında da sınıfı geçiyor. IPS ekran teknolojisine sahip olan tabletler rahat bir kullanım sunarken dahili hafıza kapasiteleri de günlük kullanım için yeterli görülüyor.

Reeder Marka Ürünlerin Fiyatları

Reeder marka ürünlerin fiyatları genel anlamda uygun görülüyor. Fiyat performans açısından epey avantajlı bir marka olarak kabul edilen Reeder tablet fiyatları konusunda da, cep telefonu fiyatları konusunda da rakipsiz hale geliyor. Türkiye'nin en hızlı gelişen teknoloji şirketlerinden biri olan Reeder telefon fiyatları konusunda beklenileni karşılıyor. Bilginin herkese eşit mesafede olması gerektiğini düşünen markanın fiyat politikası da bu vizyonu destekliyor. 

Fiyatlar değerlendirildiğinde birtakım kriterlerin fiyatlar üzerinde etkili olduğu görülüyor. Ekran boyutu, işlemci özellikleri, RAM ve dahili hafıza kapasiteleri gibi kriterler sonucu belirlenen fiyatlar, vizyon ve misyon doğrultusunda olabildiğince uygun ve avantajlı bir şekilde tüketicilere sunuluyor. Reeder hem fiyat hem de performans konusunda beklenilenden fazlasını veriyor.