Reflex Chewing Strips Biftekli Yavru Köpek Köpek Ödülü 120 gr 8698995026949

12,50 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Reflex Chewing Strips Biftekli Yavru Köpek Köpek Ödülü 120 gr

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Reflex Chewıng Strıps Biftekli Yavru Köpek Köpek Ödülü 120 Gr İçerik Et ve Hayvansal Ürünler (sığır eti %14)HububatSebze TürevleriHayvansal ve Bitkisel YağlarMinerallerAnaliz Raporu Ham protein %30Yağ içeriği %8Ham kül %4,5ham lif %3nem %22,5Besin Katkıları Vitamin D3 200 IU Vitamin E 15mgBiotin 20mgBeslenme Önerisi: Ödül olarak verilmesi önerilir..Taze içme suyunu sürekli bulundurun. Köpeginizi ödülü tükertirken gözlemleyin.Serin ve Kuru Yerde Saklayın.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et

Reflex Chewing Strips Biftekli Yavru Köpek - Köpek Ödülü 120 gr

Köpek ödülleri yavru köpeklerin tuvalet, oyun ve diğer komut eğitimlerinde kullanılır. Biftekli içeriğe sahip olan bu ürün, evcil dostunuzun oldukça ilgisini çeker. Şerit formu ve yumuşak yapısıyla yavru köpeklerin tüketimi için uygundur. Henüz çene ve kemik yapısı tam olarak gelişmemiş yavru köpekler, çenelerinin gelişimi için çiğnemeye ihtiyaç duyar. Reflex Chewing Strips biftekli yavru köpek - köpek ödülü 120 gr ise yavru ödül sistemi ile eğitilirken çenelerinin gelişmesini hedefler. Evcil hayvan sahipleri daha hiçbir eğitim almamış evcil hayvanlarını eğitirken onlara sevdikleri mamaları verirler. Fakat sürekli mama vermek onlara kilo aldırabilir. Reflex Strips ödül mamalarını hazırlarken kalori ve yağ miktarlarını bunları hesaba katarak hazırlar. Siz de evcil dostlarınızın fiziksel gelişimine ve eğitimine yardımcı olan bu ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz.

  • Kemik ve kas geliştirici
  • Protein oranı yüksek
  • Lezzetli ve sağlıklı

Evcil Dostlarınızı Mutlu Eden Reflex Biftekli Köpek Ödülü

Evcil Dostlarınızı Mutlu Eden Reflex Biftekli Köpek Ödülü

Yedikleri mama formlarından dolayı köpeklerin diş ve çene gelişimleri tam olarak sağlanamayabilir ve çiğneme refleksleri yerine getirilemeyebilir. Aynı zamanda, diş ve diş etlerinde kaşınma hissi olabilir ve öğünlerinde yedikleri mamaların formları bu kaşıntı hissini azaltmaz. Fakat şerit formda olan ve çiğnenebilen bu ödül mamaları, kaşıntı hissini azaltırken aynı zamanda yavru olan evcil hayvanınızın çene ve diş gelişimlerine yardımcı olur. Evcil hayvanlarınızı eğitirken ödül vermeniz onlara olumlu ve doğru bir şey yaptıklarını hissettirir. Ayrıca davranışı sonrası ödül alması bu davranışın doğru ve tekrar edilmesi gerektiğini öğrenir. Reflex Chewing Strips biftekli ve oldukça lezzetlidir. Minik dostunuz ödülünün lezzeti sayesinde oldukça mutlu olur ve aranızda bir bağ oluşur. Siz de Reflex Chewing Strips biftekli yavru köpek - köpek ödülü yorumları sayesinde daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sağlıklı ve Besleyici Reflex Chewing Strips Biftekli

Sağlıklı ve Besleyici Reflex Chewing Strips Biftekli

Köpeklerin yedikleri mamaların içerikleri, gelişimleri açısından oldukça önemlidir. Reflex Chewing Strips biftekli yavru köpek ödül maması içeriği açısından oldukça zengindir. Evcil hayvanların büyüme sürecinde yedikleri oldukça önem arz eder. Marka, bu üründe etten gelen protein oranını oldukça yüksek tutar. Sadece protein değil aynı zamanda vitamin ve mineraller de evcil dostlarınızın gelişimde oldukça önemlidir. İçerik, et ile sebzenin karışımından oluşur. Sebzeden gelen mineral ve vitaminler de protein kadar üründe yer alır. Ek olarak A, D3 ve E vitamini ve çinko desteğiyle yavru köpeğinizin gelişimine katkıda bulunur. Siz de sağlıklı ve besleyici olan Reflex Chewing Strips biftekli yavru köpek - köpek ödülü 120 gr fiyatı ve diğer müşterilerin yorumlarını inceleyerek fiyat aralıkları ve içerik hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Reflex Chewing Strips Biftekli Ödül Maması Fiyatları

Reflex Chewing Strips Biftekli Ödül Maması Fiyatları

Reflex Chewing Strips biftekli yavru köpek ödül maması fiyat skalası ürünün gramajına ve içeriğine göre belirlenir. Marka, evcil dostlarınızın eğitimine yardımcı olan bu ürün için sağlıklı bir içerik hazırlar ve beğeninize sunar. Böylece yavruyken doğru şekilde beslenen evcil hayvanların ileriki yaşlarda güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olması sağlanır. Gelişimlerinin sağlıklı devam edebilmesi için yedikleri mamalardaki besinler ve oranları önemlidir. Protein oranı yüksek olan bu ürün sayesinde yavru köpeklerin kemikleri ve kasları gelişir. Reflex Chewing Strips biftekli yavru köpek - köpek ödülü kullananlar tarafından oldukça beğenilen sağlıklı ve besleyici içeriği sayesinde minik dostunuzun eğitim süreci oldukça kolay olur. Siz de diğer müşterilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilir, ürün hakkındaki detayları okuyabilir ve Trendyol’dan avantajlı fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.