"

Regal

" araması için 206 sonuç listeleniyor

Regal

Elektronik ve beyaz eşya sektörünün önde gelen markalarından biri haline gelen Regal, ürün yelpazeleri arasında dekoratif aksesuar, ayna ve tablo gibi farklı ürünlere de yer veriyor. Zorlu Grubu markaları arasında bulunan ve geniş ürün gamıyla ön plana çıkan marka, kullanıcılarını yeni nesil teknolojiler ile buluşturuyor. Markanın ürünleri arasında; Regal çamaşır makinesi, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi, televizyon, ankastre, bulaşık makinesi, derin dondurucu gibi çeşitli ürünler ile birlikte termosifon, ocak ve davlumbazlar da yer alıyor. Farklı donanımlarla güçlendirilen Regal markalı ürünler, kullanıcılar için farklı ihtiyaçların giderilmesinde öncülük ediyor. 

Regal Tarihçesi

Yerli bir marka olarak dikkat çeken ve beyaz eşya sektöründe hizmet vermeye başlayan Regal markası 2002 yılında kurulmuş. Zorlu Holding bünyesinde kurulan ve kendi kategorisinde adından sıkça söz ettiren Regal, beyaz eşya modellerini üretmekle kalmayıp dekoratif ürünler alanında da kullanıcılarına hizmet veriyor. 

Regal Ürün Çeşitleri 

Beyaz eşya noktasında farklı donanımsal özelliklere sahip birçok ürünü kullanıcılar ile buluşturan markanın fonksiyonları ürüne göre değişkenlik gösteriyor. Farklı renk ve tasarımlara sahip olarak üretilen Regal derin dondurucu modelleri geniş iç hacimleri sayesinde daha fazla ürünün saklanmasını sağlıyor. Genişliğinin yanı sıra dondurucu modellerinde dikkat çeken bir diğer özellik çekmece sayısı oluyor. Farklı çekmece sayılarına sahip olan derin dondurucular, dondurma kapasiteleri sayesinde et, balık ve sebze gibi yiyeceklerin muhafaza edilmesini daha kolay ve pratik bir hale geliyor. Markanın mutfakta kullanılan en önemli ürünlerinden biri de buzdolabı olarak ön plana çıkıyor. Yiyecek ve içeceklerin hem daha uzun süre taze bir şekilde kalabilmesi hem de serin bir şekilde tüketilmesi için çalışan Regal buzdolabı modelleri çeşitli enerji sınıflarına sahip tasarımlarıyla kullanıcılarıyla buluşuyor. Tek kapılı ya da iki kapılı gibi farklı dizaynlara sahip olarak üretilen modeller bu sayede hava sirkülasyonunun tamamlanmasına yardımcı oluyor.  Dondurucu bölümü alt kısımda ya da üst kısımda bulunan buzdolabı çeşitleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını da tam anlamıyla karşılıyor. Buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölmelerinde ürünlerin daha düzenli bir şekilde yerleştirilmesi için raflar bulunuyor. Yıllık enerji tüketimi ile kullanıcılarının enerjiden tasarruf etmesini sağlayan marka, ses çıkış noktasında da kullanıcılarına konforlu bir kullanım sunuyor. 

Evin ısı dengesini korumak için tasarlanan klimalar da markanın geniş ürün yelpazesinde yer alıyor. Sadece evde değil aynı zamanda iş yeri, büro, okul ve ofis gibi farklı çalışma alanlarında da konumlandırılıp kullanılabilen Regal klimalar evinizin dört mevsim istediğiniz ısıda kalmasına yardımcı oluyor. Stil konusunda da göz alıcılığı yakalayan marka klima modellerinde zarif bir görünüm elde ederek her alana uyum sağlayan klimaları satışa hazır hale getiriyor. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilen Regal klima ürünlerinde ısıtma ve soğutma kapasitesi gerekli olan ısı ihtiyacını sağlamaya yardımcı oluyor. Bununla birlikte Regal klima fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişik seviyelerde seyrediyor. Böylece farklı gelir grubunda yer alan tüketicilere hitap edebiliyor. Tüm bu beyaz eşya modellerinin yanında kullanıcılarının mutfaktaki en büyük yardımcısı haline gelen Regal bulaşık makinesi kategorisinde de markanın farklı modelleri bulunuyor.

Regal'e Kristal Elma Ödülü

Türkiye'nin önde gelen beyaz eşya markalarından Vestel'in de sahibi olan Zorlu Holding imzası ile tüketicilerin karşısına çıkan Regal markası 2018 yılında ilk kez Kristal Elma Ödülü'nü aldı. Reklamcılar Derneği tarafından dağıtılan Kristal Elma Festivali'nde Regal markası çeyiz paketi için çektiği reklam ile Elektronik ve Beyaz Eşya kategorilerinde iki ödül aldı. Zorlu Holding teknolojisi ile piyasada boy gösteren Regal ürünlerine Trendyol aracılığı ile internet üzerinden sahip olabilirsiniz!

Yukarı Çık