Sınav Hazırlık Kitabı kategorisinde
en çok favorilenen 3. ürün

REHBER MATEMATİK YAYINLARI 49 Günde Tyt Matematik Kampı 2023. TYT

Satıcı : BianStore
79 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (31)
KİTABADAİR
9
merchant-badge-image
21 saat 42 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kurumsal Fatura
Meyan Kitap
9.6
merchant-badge-image
9 saat 42 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!
Kurumsal Fatura
79,90 TL
HIZLI KİTAP BURADA
9
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
Kurumsal Fatura
76,50 TL
FKD KİTAP DAĞITIM KIRTASİYE TİC. LTD.ŞTİ
8.5
merchant-badge-image
21 saat 42 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kurumsal Fatura
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

REHBER MATEMATİK YAYINLARI 49 Günde Tyt Matematik Kampı 2023.

Geri Bildirim Ver
 • 49 Günde TYT Matematik Kampı Rehber Matematik Tonguç Akademi 2023 TYT Matematik ÖSYM Çıkmış ve Çıkabilecek Sorulardan Oluşturulmuş 6 Deneme Sınavı Tamamı Video Çözümlü Marka Yayınları Yine Yeni Yeniden Yepyeni bir kamp ve kitapla karşınızdayım Güzel Arkadaşım, Her yıl yeni bir tayfa için çıktığımız bu yolda 49 Günde TYT Matematik kampımız bizim vazgeçilmezimiz oldu ve adeta gelenekselleşti. Rehber Matematik Kanalımız ile özdeşleşen 49 Günde TYT Matematik Kampı'nı artık bu kitapla taçlandırıyoruz. Kamp videolarının milyonlar izlendiği, muhteşem dönüşler aldığımız ve Rehber Matematik kanalı ile bütünleşen bu kamp
 • artık kampa özel hazırlanan bu kitapla daha da devleşecek. Bu kamp ve özelinde hazırlanan bu kitap, tüm TYT Matematik konularını kapsamaktadır. TYT Matematiğe sıfırdan başlamak isteyenler, temelim var ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenler, tüm TYT Matematik konularını planlı bir şekilde tekrar edip kafamda TYT’ yi bitirmek istiyorum diyenler bu kitap ve bu kamp tam da sizler için hazırlandı. Kitabı aldığında öncelikle kitabın çalışma takvimi ve kamp programı senin yol göstericin olacak. Konuyu önce Rehber Matematik’ ten konu anlatım videolarıyla öğrenecek, videolardaki ödevlendirmeleri bu kitaptan yapacak, geri dönütleri bizlerle paylaşacaksın. Takıldığın noktalarda soru çözüm videolarını açıp izleyebileceksin. Sözün kısası sen bu kitapta asla yalnız değilsin. Kitabı birlikte bitireceğiz. TYT Matematiğin içinden birlikte geçeceğiz. Kitapta “Gönder Gelsin’’ testleri konu kavrama testi niteliğindedir. Konuyu sana kavratmayı amaçlamaktadır. Bu testler sayesinde konu eksiğini görecek ve tamamlayacaksın. ‘’Soru Avcısı’’ testleri ise çoğunluğu klasik ve orta düzey sorulardan oluşmaktadır. Yeni nesil sorulara geçişte sana önder olacaktır. ‘’ÖSYM Sorar’’ testleri ise seni zorlayacak, tamamı yeni nesil ve çıkması muhtemel sorulardan oluşmaktadır. Bu testlerle adeta sınav provası yapacaksın. Kitapta her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümüne ulaşabilirsin. El emeği göz nuru ile hazırladığımız buram buram emek kokan bu kitapla 49 Günde TYT Matematik kampını daha etkili, daha planlı, daha eksizsiz tamamlamayı hedefliyoruz. Sen de bu süreçte videoları atlamadan zıplamadan ‘’Elinde kalem önünde kağıt ‘’ izlemeli, öğrendiklerinin kalıcı olması için bu kitaptan vereceğimiz ödev testlerini eksiksiz ve günü gününe tamamlamalısın. Bu şekilde ilerlersen göreceğiz ki ‘’O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin.’’ O hâlde ne diyoruz ‘’Gönder, Gönder Gelsin Be Hocam’’ Yolun açık olsun, Hoş kal, Hoşça kal… Türü: Soru Bankası Sayfa Sayısı: 240 Soru Sayısı: 1173
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Büyük Boy
 • Sınav Tipi TYT & AYT
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Kolektif
 • Kitap İçeriği Soru Bankası
 • Basım Yılı 2022
Geri Bildirim Ver

REHBER MATEMATİK YAYINLARI 49 Günde TYT Matematik Kampı

Eğitimcilerin gözünden düzenlenen bir eğitim kampı son derece etkili ve nitelikli bir şekilde düzenlenmektedir. Bu kamp çocuklar ya da gençler üzerinde de odlukça etkin bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 49 günde TYT matematik kampı bir gencin tüm sosyal mecralardan ve hayatın olağan akışından uzaklaşarak kişilerin sadece eğitime odaklanması hedeflenmektedir. Bir sınava hazırlık sürecinde öğrencinin tam zamanlı olarak sınav sistemi içinde yaşıyor olması son derece yoğun bir program ile hazırlık anlamına gelir. Bu tip TYT 49 günde matematik kamplarına dâhil olmak için tamamen güvenli bir yayın kuruluşu tarafından yapılıyor olması önemlidir. TYT en önemli ve son derece yaygın bir eğitim modeli ile gerçekleşmektedir. Matematik yoğun ve tam bir kapanma ile öğrenilebilecek alanlardan biri değildir. Ancak öncesinde tam hazırlanamamış bazı ayrıntıları oturtamamış gençler için matematik eğitim kampı önem arz edecektir.

 • Matematik Öğrenme
 • Analitik Düşünme
 • Hafıza Dikkat Orantısı

Rehber Matematik Yayınları 49 Günde TYT Matematik Kampı TYT ile Doğru ve Etkin Matematik Öğrenme

Sayısal bir ders öğrenilirken, öncelikli olarak konu hakkında detaylı bilgiler toplanır sonrasında, basit sorular ile konu anlatımı oturtulmaktadır. Sonrasında zemin anlamında basit anlamda seri halinde birkaç farklı test çözümlenerek konunun anlandığına ilişkin tam emin olunur. Sonrasında 49 günde TYT matematik kampı kitabı üzerinden hızlandırılmış sorular ve testler çözümlenmeye başlanır. Bu modelde ilerlenmesi hızlı ve seri soru çözümü ile ilgili pek çok ayrıntı detaylıca anlatılmış olmaktadır. 49 günlük yoğunlaştırılmış olan bu test birçok konu için detaylı anlatım örneği gerektirir. Rehber matematik yayınları 49 günde TYT matematik kampı TYT modelinde öğrenme değil hızlanma temel amaçtır. Sınavlarda konuları ne kadar bildiğiniz değil ne kadar kısa sürede doğru soru çözebildiğiniz önemlidir. Bu nedenle soruları çok fazla oran ile çözmeni gerekir ki sınav süresi yeterli olabilsin.

Rehber Matematik Yayınları 49 Günde TYT Matematik Kampı TYT İle Modern Eğitim

Matematik üzerinden klasik eğitim ve modern eğitim olarak iki ayrı alanda anlatım şekli ve teori bulunmaktadır. Bu nedenle her noktada kişilerin tercihlerine yön veren ve son derece bilinen bir standart uygulanır. Rehber matematik yayınları 49 günde TYT matematik kampı TYT yorumları öğrencilerin beğenilerini fazlasıyla toplayan ve yaygın bir şekilde kullanılan kamp setidir. Bu işlem sadece matematik için değil diğer alanlar içinde uygulanabilmektedir. Rehber matematik yayınları 49 günde TYT matematik kampı TYT içeriği değerlendirilmektedir. Her noktada kişilerin tercihlerine uygun içerikler ile kamp özetleri oluşturulmaktadır. Ancak rehber matematik yayınları uzman kadrosu ve donanımlı ekibi ile kamp setlerini teknik bilgiler ile hazırlamaktadırlar. Bu nedenle kamp seti tamamlandığında sınavlara giren öğrencilerin başarı oranı gözle görülür şekilde artmaktadır.

Rehber Matematik Yayınları 49 Günde TYT Matematik Kampı TYT Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Rehber yayınları kamp setleri herkes için son derece beğenilen ve yaygın bir anlayış ile gelişen yayınlardır. Talep eden tüm kişilere ulaşabilmek adına kişilerin tercihlerine yön verebilmesi ve indirimleri takip ediyor olması önemlidir. Rehber matematik yayınları 49 günde TYT matematik kampı tTYTyt indirimleri sıklıkla yapılmaktadır. Üst rakamlar üzerinden satışa sunulmayan ulaşılabilir rakamlar olması nedeniyle son derece beğenilen bir eğitim modeli olarak kabul edilir. Rehber matematik yayinlari 49 günde TYT matematik kampı TYT kampanyaları birbirinden farklı ve ayrıcalıklı modelleriyle soru kalıplarının öğrencilere öğretirken mantıklı açıklamaları ile de teknik destekleri sağlamaktadır. Rehber matematik yayınları ile kamp setlerini inceleme ve sahip olmak isterseniz, ürüne Trendyol üzerinden ulaşabilir ve hızlı teslimat ile güvenli sipariş verebilirsiniz.