"

Reis Kuyumculuk

" araması için 1260 sonuç listeleniyor
Reis Kuyumculuk
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Reis Kuyumculuk

Altının en şık halini kadınlara sunan Reis Kuyumculuk, yenilikçi ve minimal koleksiyonları ile fark yaratır. Altın şıklığını moda trendleri ile birleştirerek göz alıcı kolyeler, yüzükler, küpeler ve bileklikler tasarlayan marka, zengin ürün çeşitliliği ile aradığınız parçaları sizlere sunar. Günlük yaşamda kullanıma uygun takılar üreten Reis Kuyumculuk, her daim şıklığını korumak isteyen kadınlara hitap eder.

Modern ve Göz Alıcı Yüzük Koleksiyonları

Reis Kuyumculuk; yüzük, kolye, küpe, bilezik modellerine ve özel tasarım koleksiyonlara sahiptir. Reis kuyumculuk yüzük koleksiyonu; sıralı yüzükler, opal yüzükler, taşlı yüzükler ve daha birçok modeli kapsar. Modern biçimleri, safir yakut gibi değerli taşlarla süslü tasarımları ve sıra dışı detayları ile öne çıkan koleksiyonda günlük kullanıma uygun birçok model yer alır. İşaret parmağı veya baş parmak için tasarlanan şık yüzükler eşliğinde stilinizi tamamlayabilir, özellikle mühür yüzük veya burgu yüzük gibi kullanışlı parçaları seçerek özel kombinler yaratabilirsiniz. Minimal tasarımı ile dikkat çeken ürünler arasında ise Reis Kuyumculuk pırlanta yüzük çeşitleri de yer alır. 14 ayar veya 24 ayar sarı altın üzerine küçük renkli veya şeffaf pırlanta ile süslenen yüzükler, hem genç kızların hem de stil sahibi kadınların beğenisi kazanır.

Yüzük modelleri arasında Reis Kuyumculuk serçe parmak yüzüğü modelleri dikkat çeker. Kare veya oval gibi şekillere sahip olan serçe parmak yüzükleri taş süslemeli modeller olarak da bulunabilir. Özel kesimleri ile dikkat çeken baget yüzük modelleri de markanın ürünleri arasında yer alır. Reis kuyumculuk altın sarısı baget yüzük çeşitleri, pırlanta taşları ve küçük taş süslemeleri ile gösterişli tasarımları seven kadınlara hitap eder. Reis Kuyumculuk alyans modellerini de ürünler arasında inceleyebilir, yeni tasarımlara erişebilirsiniz.

Güzelliğinizi Ortaya Çıkaran Parçalar

Reis Kuyumculuk kolye ve bileklik koleksiyonlarında güzelliğinizi tamamlayacak şık parçalar bulunur. Zarif bir zincir ve kolye ucundan oluşan ürünler, zarif tasarımları ile günlük hayatta veya iş yaşamında boynunuzdan çıkarmayacağınız aksesuarlardan olur. Mineli, çift zincirli veya çift başlıklı modeller, günlük hayatta güzelliğinizi vurgulayan en önemli parçalar arasına girer. Günlük kolye modelleri arasında klasiklerden sayılan balıksırtı modelleri de yer alır. Reis Kuyumculuk balıksırtı kolye çeşitleri, gömlek veya bluzlar ile şık bir kullanım sunarken kalın dokusu ile gece hayatında da kullanılabilecek parçalar arasına girer. Balıksırtı kolyelerin yanında burgu kolyeler, hasır motifli zincir kolyeler ve uzun sarkıt kolyelere erişebilirsiniz. Modası geçmeden tarzını koruyan hasır ve burgu kolyeler, farklı kolye başları ile alıcının beğenisine sunulur. Özellikle dini motifler ve dini yazılar ile süslü parçalar, geniş bir alıcı kesiminin ilgisini çeker.

Reis Kuyumculuk bileklik koleksiyonunda ağırlıklı olarak modern tasarımlı ürünler yer alır. Özel motiflere sahip tel bilezikler, zincirli bileklikler, kelepçe bilezikler, pırlanta taşlı bileklikler ve ipli bileklikler en çok tercih edilen parçalardan olur. Tel bilezikler tamamen kapalı veya alt kısmından açık tasarımlar olarak değişir. Zincirli bileklikler modern detayları ile günlük yaşamda şıklığınıza şıklık katar. Pırlanta bileklik modelleri arasında ise baget kesim pırlantalar ile süslü modeller öne çıkar. Özel davetlerde kullanmak için ideal olan ürünler, altın sarısı veya beyaz altın seçenekleri ile bulunabilir. Reis Kuyumculuk koleksiyonunda erkekler için bileklik modelleri de yer alır. Genellikle ipli modeller olarak karşınıza çıkan erkek bileklikleri harf veya zar gibi şekiller ile tamamlanır. Aynı zamanda kadınlar için farklı halhal modellerine ve şahmeran modellerine de markanın ürünleri arasından erişebilirsiniz.