"

Relax Mode

" araması için 90 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Relax Mode

1965 yılında üretim hayatına başlayan Relax Mode, ev ve iç giyim koleksiyonlarını alıcılarına sunar. Günlük yaşamı kolaylaştırmak için rahat tasarımlar yapan marka, ev giyimine yeni bir bakış açısı getirir. Rahat, esnek ve özgün tasarımları ile her kesimden kadın ve erkeğe hitap etmeyi başarır.

Relax Mode Kadın Elbise Modelleri

Relax Mode giyim kadın koleksiyonunda gecelik, elbise, pijama takımı, iç giyim, mayo, tayt ve sabahlık gibi ürün çeşitleri yer alır. Markanın elbise modelleri, günlük yaşamda giyilebilecek rahat penye elbiseleri kapsar. Relax Mode günlük penye elbise modelleri; kısa kollu, kalın askılı veya ince askılı elbiseler olarak bulunur. Diz hizasında uzunlukları ile günlük yaşamda penye rahatlığını sizlere sunan modeller, bol kesim dökümlü tasarımlara sahiptir. Kısa elbise modelleri ise Relax Mode tayt ile ev giyiminde rahat bir stil oluşturmanıza yardımcı olur. Günlük yaşama uygun baskıları ile enerjik bir duruş sergileyen modeller, bordo veya siyah gibi tek renk seçenekleri ile de bulunabilir.

Penye elbiselerin yanında Relax Mode önden fermuarlı elbise modelleri de popüler bir kullanım sergiler. Dipten başa fermuarlı tasarımı ile kolay giyilen elbiseler, farklı yaka ve kol modelleri ile bulunabileceği gibi farklı kumaş türleri ile de tercih edilebilir. Fermuarlı elbiseler arasında özellikle Relax Mode havlu elbiseler, yumuşak dokuları ile en çok tercih edilen modellerden biridir. Markanın havlu elbise çeşitleri içinde fermuarsız ürünler de yer alır.

Omuzdan başlayıp dirsek altında biten Relax Mode truvakar kol elbise modelleri ise şık tasarımları ile günlük elbise olarak tercih edilebilir. Günlük gezilerde veya alışverişte rahatlıkla kullanılabilen elbiseler, birbirinden şık desenleri ile kadınları büyüler.

Relax Mode Uyku Giyim Ürünleri

Uyku giyim koleksiyonunda erkek ve kadınlar için pijama ve sabahlık modelleri yer alır. Relax Mode kadın pijama koleksiyonu kısa kol ve atletli takımları kapri veya şortlu modeller eşliğinde sizlere sunar. Uzun kollu takımlar ise her kadının dolabında bulunması gereken setlerdendir. Mevsime göre kalınlıkları değişen pijama takımları dışında tek satılan alt ve üst parçalara erişilebilir. Tek satılan parçalar, değişen tasarımları ile kendi kombinini oluşturmak isteyenler için ideal bir tercihtir.

Relax Mode erkek pijama koleksiyonunda ise şortlu takımlar öne çıkar. Şortlu takımlar kısa kollu veya atletli tasarımlar olarak değişiklik gösterir. Uzun pijamalı takımlar arasında ise sonbahar sezonuna uygun daha kalın dokulu pijama çeşitleri yer alır.

Relax Mode kadın uyku giyimde gecelik ve sabahlık modelleri de yer alır. Relax Mode penye gecelik çeşitleri rahatlığı ve sağlıklı kullanımı ile en çok tercih edilen modeller biri olur. Uzun kollu ve kısa kollu modeller olarak değişen penye gecelikler, şık desenleri ile de alıcının dikkatini çekmeyi başarır. Relax Mode kolsuz penye gecelik çeşitleri ise askı kalınlığı ile değişir. Özellikle şıklığına düşkün kadınlar için birçok model ve renk seçeneğine sahip olan penye gecelik modelleri dantel süslemeleri ve yırtmaç detayları ile kadınların beğenisine sunulur.

Markanın sabahlık modelleri arasında ise kadınlar için kısa ve uzun sabahlık çeşitleri bulunur. Sabahlıklar, düz sade modeller ve tül, dantel, nakış süslemeli modeller olarak değişiklik gösterir. Dantel ve tül süslemeli gecelikler, kısa tasarımları ile dikkat çeker. Ürünler arasında özellikle Relax Mode uzun sabahlık modelleri kullanışlı tasarımı ile beğeni toplar.

Geceliklerin yanında markanın ürünleri arasında plaj giyim modellerini bulabilirsiniz. Hem erkek hem kadınlar için Relax Mode mayo çeşitlerine erişebilir, aynı zamanda çocuk ürünlerini de temin edebilirsiniz.