Remzi Kitabevi Evlenmeden Önce 9789751418227

Satıcı : Sadoa
39 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (9)
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
38,90 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
46,50 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Remzi Kitabevi Evlenmeden Önce

  • Evlenmeden Önce
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Basım Dili Türkçe
  • Yazar Doğan Cüceloğlu
Şikayet Et

Evlenmeden Önce - Doğan Cüceloğlu | Remzi Kitabevi

Evlenmeden Önce Doğan Cüceloğlu tarafından kaleme alınan çiftlere yönelik bir kitaptır. Kadının ve erkeğin evlilik kurumu altında sorunlarını çözerek başarılı bir ilişki yürütmelerine odaklanır. Bu amaçla çiftlere sevgi başta olmak üzere bir birliktelik için önemli olan değerler hakkında farklı ve geniş bir bakış açısı sunar.

Eserleriyle ülkemizin en önemli yayınevlerinden birisi olan Remzi Kitabevi Evlenmeden Önce eserini çift olarak evlilik kurumu konusunda bilgi edinmek isteyen okuyucular ile buluşturur. Minimal ve hoş kapak tasarımı, kitabın konusu ile güzel bir bütünlük oluşturur.

Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce kitabı ismi nedeniyle kafa karışıklıklarına neden olabilir. Bu şekilde isimlendirilmesinin sebebi, evlilik kurumunda yaşanan sıkıntıların tarafların bir araya gelmeden önceki hayatlarından kaynaklandığı düşüncesini konu almasıdır.

  • 244 sayfa
  • 2. hamur kâğıt kalitesi
  • Uygun fiyat avantajı

Evlenmeden Önce Kitabının Konusu Nedir?

Evlenmeden Önce - Doğan Cüceloğlu Kitabının Konusu Nedir

Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce kitap özeti bazı psikolojik sorunların çözümlenmesi için detaylı incelemeler şeklinde yapılabilir. Evliliklerde sıklıkla karşılaşılan sorunlara yönelik incelemeler içeren kitap, farklı tezler ile bu durumların oluşum sebeplerine odaklanır.

Bu bağlamda yazar Denetim Odaklı Korku Kültürü ve Gelişim Odaklı Korku Kültürü olmak üzere iki farklı yaklaşım üzerinde durur. Tarafların kendilerini, karşılarındaki kişiyi ve sorunları tanımalarına yardımcı olarak çözüme doğru ilerleyen bir yol haritası çizer. Doğan Cüceloğlu, psikoloji bilimine dair verileri okuyucular ile sade ve akıcı bir dil eşliğinde paylaşır.

Kitabın yazarı Doğan Cüceloğlu, Türkiye’nin psikoloji alanında önde gelen isimlerindendir. Bir bilim insanı olarak farklı üniversitelerde eğitim almış ve vermiştir. Çok sayıda kitabı, makalesi ve bilimsel çalışması mevcuttur. Türk insanın toplumsal ve kültürel değerleri üzerine eğilir.

Evlenmeden Önce Kitabının Türü Nedir?

Evlenmeden Önce Kitabının Türü Nedir?

Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce, pek çok farklı kategoriye girme potansiyeline sahip çok yönlü bir kitaptır. Deneyimli bir psikoloğun kaleminden çıktığı ve konuyu bu doğrultuda ele aldığı için psikoloji kategorisi içerisinde yer alabilir. Ana konusu evlilik ilişkisi olduğu için insan, aile ve toplum türleri içerisinde de değerlendirilebilir.

Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce, çiftlerin kendilerini ve ilişkilerini iyileştirme amacına sahiptir. Bu nedenle türü kişisel gelişim kitabı olarak da sınıflandırılmaya uygundur. Bilimsel gerçekliklere dayanması nedeniyle bir başvuru kitabı olarak da kategorize edilebilir.

Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce, dili ve bakış açısı ile geniş bir okuyucu kitlesine hitap eder. Evli olmayan kişiler tarafından da okunabilir. Bir başvuru kitabı olması açısından psikolojiye merakı olanlar ya da çiftler hakkında çalışmalar yapanlar tarafından da tercih edilebilir.

Evlenmeden Önce Kitabı Uygun Fiyatlı mıdır?

Evlenmeden Önce Kitabı Uygun Fiyatlı mıdır?

Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce fiyat olarak son derece bütçe dostu bir kitaptır. Uygun fiyatı ile öne çıkar. Uzman bir psikoloğun kaleminden çıkan eser, bu açıdan iyi bir rehber kitap olarak alınabilir. Yardıma ihtiyaç duyulan anlarda tekrar okunabilir. Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce yorum olarak olumlu kullanıcı geri dönüşleri ile öne çıkar. Doğan Cüceloğlu Evlenmeden Önce kitabı evliliğinde sorunlar yaşayan herkes tarafından alınmalı ve okunmalıdır.

Trendyol kullanıcılarına kolay ve uygun fiyatları ile öne çıkan bir online alışveriş deneyimi sunar. Geniş ürün yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınızı birkaç tıklama ile karşılamanıza yardımcı olur. Yorumlar aracılığı ile ihtiyacınız olan ürünlere dair gerçek kullanıcı fikirlerine ulaşmanıza olanak sağlar. Bu sayede hem gönül rahatlığı ile hem de eksiksiz bir şekilde alışveriş yapmanıza yardımcı olur.