Remzi Kitabevi Günahın Üç Rengi- Gülseren Budayıcıoğlu 154514

Satıcı : GizemKitabevi
36 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (44)
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
200 TL Üzeri 40 TL İndirim
42,90 TL
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
200 TL Üzeri 40 TL İndirim
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
200 TL Üzeri 40 TL İndirim
41,25 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
200 TL Üzeri 40 TL İndirim
46,90 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Remzi Kitabevi Günahın Üç Rengi- Gülseren Budayıcıoğlu

 • Günahın Üç Rengi
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Gülseren Budayıcıoğlu
 • Roman Türü Polisiye
 • Cilt Bilgisi Ciltsiz
 • Basım Yılı 2020 ve Öncesi
Şikayet Et

Remzi Kitabevi - Günahın Üç Rengi

Türk edebiyatı, birbirinden değerli yazarların kurgu dünyalarına ev sahipliği yapar. Geçmişten günümüze dek Türk edebiyatına kazandırılan eşsiz eserler; içerik, kurgu ve karakter analizleri ile adeta yaşamın dinamiklerini okuyucuya yansıtır. Yaşam bünyesinde görülmeyen ya da görülmek istenmeyen birçok olgu, basılı eserler sayesinde hayatın içeriğine yansır. Edebiyata kazandırılmış eserler, sürükleyici ve akıcı anlatış biçimleriyle adeta hayatın içerisinde bir yer edinir.Kitap, sunduğu gerçek yaşam hikayeleri ve çarpıcı anlatım teknikleriyle adeta okuyucunun yaşamında kalıcı bir yer edinmeyi başarır. Etkileyici konusuyla bütünleşmiş kendine özgü karakterleri, kitabın edebiyat dünyasında çarpıcı ve kalıcı bir eser olarak bulunmasını sağlar.

 • Sayfa Sayısı: 286
 • Basım Tarihi: 2020
 • Boyut: 13,5 x 19,5

Günahın Üç Rengi Kitabının Konusu ve Türü Nedir?

Remzi Kitabevi Günahın Üç Rengi- Gülseren Budayıcıoğlu 154514

Remzi Kitabevi tarafından basılan ve Gülseren Budayıcıoğlu tarafından ustalıkla kaleme alınan Günahın Üç Rengi kitabı, yerli romanlar kategorisinde yer alır. Günahın Üç Rengi yorumlar ve değerlendirmelerinde de birçok okuyucunun beğenisini karşılar. Kitabı satın almadan önce okurlar, “Günahın Üç Rengi nasıl bir kitap?” üzerine araştırma gerçekleştirir. Bu evrede tüm çarpıcılığıyla Günahın Üç Rengi konusu devreye girer.Günahın Üç Rengi, yakışıklı bir gencin mazoşizmin acılarıyla şekillenen dünyasını konu edinir. Kendi benliğine verilen zarar, genci ölüme yaklaştırdıkça bir doyum seviyesine ulaşır. Yaşlı ve göbekli bir adamın cinsel tercihleri nedeniyle belirgin özelliklere sahip erkeklerde aradığı yakınlık ve üç kuşaktır süren fahişeliğin kadın ruhuna zararını konu edinir. Yazar, kitabın bütününe yansıyan sarsıcı insan yaşamlarını, sürükleyici ve bazen hüzünlendirici bir dille okuyucuya sunar.

Günahın Üç Rengi Kitabının Yazarı Kimdir?

Remzi Kitabevi tarafından basılan Günahın Üç Rengi kitabı Gülseren Budayıcıoğlu tarafından ustalıkla kaleme alınmıştır. Kitabın yazarı Gülseren Budayıcıoğlu, Türk edebiyatına kazandırdığı sürükleyici yaşam öyküleriyle bilinir. Sarsıcı yaşam öykülerini büyük bir ustalıkla karakterler ile bütünleştiren yazar, baştan sona dinmeyen bir merak hissi uyandırır. Günahın Üç Rengi özet konusuyla bile birçok okuyucuda ilgi uyandırmayı başarır.Günahın Üç Rengi alıntılarıyla günümüzde birçok okuyucu tarafından çözümleyici bir kitap olarak sıklıkla anılır. İnsanın hayatı değişse de geçmişin izleri yaşamında kalmaya devam eder. “Geçmiş, geçip gitmiş bir şey değildir. Geçmiş, şimdiki zamanın içinde yaşar.” görüşlerini yansıtır. Gülseren Budayıcıoğlu karakterlerin geçmişlerinde söz konusu davranışlarının etkilerinin günümüzde de devam edeceğini söyler ve acı bir gerçekliği yüze vurur.

Günahın Üç Rengi Kitabı Kimlere Hitap Eder?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı Günahın Üç Rengi Remzi Kitabevi tarafından basılmıştır. Kitap 286 sayfa sayısına sahiptir. Başından sonuna dek sürükleyici anlatımıyla okuyucunun dikkatini toplamayı başarır. Günahın Üç Rengi basım tarihi itibariyle 2020 yılına aittir. Basıldığı günden bu yana konusu, karakterleri ve ilgi çekici hikâyesiyle, yerli roman türüne ilgi duyanlara hitap eder. Gizem, macera ve dehşet verici hikayeleri bir kitap bünyesinde arayan okuyucular için eşsiz bir eser deneyimi sunar. Remzi Kitabevi tarafından basılan kitap Gülseren Budayıcıoğlu’nun akıcı ve sürükleyici anlatım tekniğiyle şekillenmiştir. Sürükleyici roman sevenleri her bir sayfasında adeta romanın içine çeker. Kitap, konusu itibariyle çoğu zaman dehşet hislerini kimi zaman da kalıcı hüzünleri doğurur. Remzi Kitabevi tarafından basılan, Gülseren Budayıcıoğlu tarafından ustalıkla kaleme alınan Günahın Üç Rengi satın alma seçeneklerini hızlı ve sorunsuz olarak Trendyol’da sunar. Arzu edilen teslimat bölgesine kitap, sorunsuz ve hızlı biçimde teslim edilir.