"

REVELL

" araması için 405 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Revell

1943 yılından bu yana hizmet gösteren Amerikan hobi ve model firması Revell, oldukça geniş ve ayrıntılı model yelpazesiyle maket hobisine sahip kullanıcıların ilgi ve beğenisini kazanır. İkinci dünya savaşından günümüze kadar pek çok hava, kara ve deniz aracının oldukça ayrıntılı ve farklı ölçeklendirmelerdeki maketlerini piyasaya süren marka, maketçilik alanında ihtiyaç duyulan boya ve fırça gibi farklı ürünlerin de üretimini yapar. Revell maket ürünleri, farklı parçaların birbirine yapıştırılması ile inşa edilir. Revell model set ürünlerinde fırça, boya ve yapıştırıcı aksesuarları da bulunur. Zorluk seviyesine ve yaş gruplarına göre değişen modellerle kendinize yeni bir hobi edinebilir veya koleksiyonunuza yeni bir parça ekleyebilirsiniz. 

Göklerin Hakimi Siz Olun

En çok tercih edilen maket ve model türlerinden olan hava araçları, yolcu uçakları, savaş uçakları ve jetleri, helikopterler gibi pek çok türden oluşur. Revell maket uçak modelleri, aslına uygun olarak, en ince ayrıntılara kadar modellenmiştir. Bu sayede aracın orijinal görünümüne en uygun modeli oluşturabilirsiniz. Dilerseniz tarihin farklı dönemlerinde hizmet göstermiş pervaneli veya jet motorlu savaş taşıtlarını, dilerseniz de sivil hava araçlarını tercih edebilirsiniz. Revell uçak maketi modelleri, kutu içerisinde model parçaları ve model ile ilgili çıkartmaları içerir. 

Revell Maket Arabalar ile Eşsiz Bir Deneyim

Revell maket araba ve askeri kara araçları ile zevkinize en uygun aracı birleştirebilirsiniz. Oldukça şık görünen spor ve yarış arabaları, nostalji harikası minibüs ve araba modelleri veya savaş tankları ve askeri taşıma araçlarından oluşan onlarca farklı seçeneğin bulunduğu Revell maket ürünleri her kesimden kullanıcının beklentisini ve beğenisini kazanır. Askeri tarihe ilgi duyan kullanıcıların tercih edebilecekleri sembol haline gelmiş tank ve zırhlı araçların yanı sıra arabalara ilgi duyan kullanıcıların da tercih edebilecekleri yarış araçları, minibüsler ve koleksiyon arabalarının bulunduğu Revell maketleri, kullanıcıların keyifli bir vakit geçirmelerini sağlarken yaşam alanları için de harika görsel ürünler sunar.

Revell ile Denizlere Yelken Açın

Oldukça şık ve gösterişli olan gemi maketleri, pek çok maketçinin tercih ettiği türlerin başında gelir. Revell gemi maketleri arasında tarihte tanınmış gemiler ve ünlü filmlerde yer alan kurgusal gemilerin aslına uygun modelleri yer alır. Pek çok farklı zorluk seviyesine sahip gemi maketleri arasından yelkenli galyon tipi gemileri, kazanlı ve bacalı endüstri devri gemilerini veya modern pervaneli gemileri tercih edebilirsiniz. Kutu üzerinde yer alan renk yönergeleriyle maketinizi boyayabileceğiniz gibi farklı renklerle de maketinizi boyayabilirsiniz. 

Dilediğiniz Gibi Renklendirin

Revell maket ürünleri, kutu yüzeyinde ilgili maketin renk yönergeleriyle satışa sunulur. Bu renkler, maketin orijinal halinin renklerine en uygun renklerdir. Ancak maketinizi dilediğiniz farklı renklerle de boyayabilirsiniz. Bunun için Revell'in onlarca farklı renkteki su bazlı maket boyasını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra maketiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz fırça, boya tabancası ve maskeleme bandı gibi pek çok aksesuarı, Trendyol üzerinden satın alabilir ve maketinizi dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Model Setler ile Hepsi Bir Arada

Revell model set ürünleri, maket parçalarının yanı sıra ihtiyaç duyulan yapıştırıcı, boya ve fırça aksesuarlarını içerir. Bu sayede harici bir ekipmana ihtiyaç duymadan maketinizi birleştirebilir ve boyayabilirsiniz. Maket modeli için önerilen boyaların yer aldığı model setler, maketinizle en çok uyum sağlayan renkleri içerir. Set içinde bulunan iğne uçlu yapıştırıcı, en ayrıntılı birleştirme işlemlerini dahi kolaylıkla yapmanızı sağlar. Revell model set ürünlerini Trendyol üzerinden satın alarak harika maketler oluşturabilirsiniz.