placeholder
"

Rexona Roll on ve Stick

" araması için 369 sonuç listeleniyor
Rexona Rollon Aloevera 50ml
RexonaRollon Aloevera 50ml
(40)
Rollon Aloevera 50ml
27,80 TL
Sepete Git
Rexona Women Powder Deo Roll On 50 ml
RexonaWomen Powder Deo Roll On 50 ml
(32)
Women Powder Deo Roll On 50 ml
32 TL
Sepete Git
Rexona Kadın Stick Cotton Dry 12X40 ML
RexonaKadın Stick Cotton Dry 12X40 ML
(71)
Kadın Stick Cotton Dry 12X40 ML
59 TL
Sepete Git
Rexona WM Roll On Cotton Dry 12X50 ML
RexonaWM Roll On Cotton Dry 12X50 ML
(36)
WM Roll On Cotton Dry 12X50 ML
34,95 TL
Sepete Git
Rexona Linen Dry Stick
RexonaLinen Dry Stick
(8)
Linen Dry Stick
Sepette İndirimli
43,60 TL
Sepete Git
Rexona Women Roll-On Shower Fresh
RexonaWomen Roll-On Shower Fresh
(280)
Women Roll-On Shower Fresh
33 TL
Sepete Git

Rexona Roll On ve Stick Modelleri ile Ter Kokularına Son

Roll on’lar kadınlar ve erkekler tarafından kullanılan kişisel bakım ve kozmetik ürünleri arasında önemli bir yere sahip ürünlerdir. Genel olarak farklı kokularda olan roll on’lar pek çok farklı marka tarafından üretilmektedir. Temiz bir cilde uygulanan ürünler uzun süreler ter kokusunu önler. Üretici markaların değişiklik göstermesi genel olarak ürünlerin 24 veya 48 saat ter kokusunu engellemesine engel olurken farklı üretici markalar tarafından imal edilen roll on’lar kadınlar ve erkekler için farklı kokular ve farklı özelliklere sahip olabilir. Roll on’lar temel olarak terlemeyi engellemesine karşın içerisinde bulunan özel kokuları sayesinde kullanıcıların hoş kokulara sahip olmasını sağlamaktadır. Klasik ürünler genel olarak bir haznenin içerisinde bulunan sıvıyı döner topların yardımıyla cilde uygulamak olarak kullanılabilirken aynı zamanda roll on tipine sahip olmasına karşın sprey formunda olan ürünlerde bulunabilmektedir. Üretim aşamasında ki farklılıklar ürünlerin kullanıcıları için de seçme şansı sunarken kullanım olarak temiz bir cilde uygulanmaları gerekmektedir. Tam performans verebilmeleri adına genel olarak duş sonrasında koltuk altına sürülerek kullanılan roll on’ların kullanım öncesinde koltuk altının kuru ve temiz olduğundan da emin olunması gerekmektedir. Rexona roll on seçenekleri marka tarafından üretimleri yapılan ve uzun yıllardır hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilir. 48 saate kadar ter kokusunu engelleyen roll on’ların üretimleri müşteriler tarafından tercih edilmelerine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda temizliği ve kişisel hijyeni de sağlar. Özellikle toplu taşıma araçlarına binmeden önce kullanılan roll on’lar minimal şişe tasarımları sayesinde gün içerisinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Fiyatlandırma konusunda çeşitlilik gösteren ürünler gerek şişe tasarımlarına gerekse kokularına göre farklı fiyatlardan alıcı bulacaktır.

Rexona Roll On Özellikleri

Rexona Roll On Özellikleri

Rexona markası 1908 yılında Avustralya’da kurulan kozmetik firmalarından bir tanesidir. İlk olarak güzel kokulara sahip sabun üretimi ile yola çıkan marka devam eden süreçlerde roll on, deodorant, parfüm gibi ekstra üretimler yaparak büyümesini sürdürmüştür. 1928 yılında İngiliz Unilever şirketine satılan Rexona markası dünyanın en büyük kozmetik üreticilerinden birisi haline gelmesine neden olmuştur. Rexona roll on kadın seçeneklerinde farklı kokular ve farklı formları kullanan marka dünyanın birçok ülkesinde en çok tercih edilen ürünlerdendir. Birleşik Krallık ve İrlanda’da Sure adı ile bilinen Rexona ABD ve Kanada’da Degree, Güney Kore ve Japonya’da Rexena adıyla bilinmektedir. Ayrıca Güney Afrika Cumhuriyeti’nde Shield adıyla bilinen marka farklı ülkelerde farklı isimlerde bilinmesine karşın temel olarak Rexona markasıdır. 1980’li yıllarda global alanda büyüme sağlayan Rexona markası bu dönemde dünyanın önde gelen ve tanınan sporcularına sponsorluklar vererek dünya genelinde adını duyurmayı başardı. Rexona roll on erkek modellerinde değişik kokularla aktivite yaparken ter kokusundan çekinmeden devam edebilirsiniz. Roll on’lardan sticklere, parfümlerden deodorantlara kadar geniş bir üretim ağına sahip olan markanın koku çeşitliliği sunması farklı tarzlara ve isteklere sahip olan kullanıcılar tarafından tercih edilmesine olanak sunmuştur. Roll on stick üretimi ile de adından söz ettiren marka özellikle taşınabilirlik arayan müşterileri tarafından severek tercih edilmektedir. Stick tasarımlarının küçük olması çantalardan mont ve ceketlerin ceplerine kadar kolay bir taşıma imkanı sunarken aynı zamanda özel formülleri sayesinde uzun süreli kullanım vadetmektedir. Duş sonrası kullanıma uygun olan ürünler tavsiye edildiği şekilde kullanıldığında 48 saate kadar ter kokusunu engelleyerek hoş kokmaya olanak sağlamaktadır.

Rexona Roll On Çeşitleri

Rexona Roll On Çeşitleri

Rexona, sürekli olarak gelişim gösteren markalardan bir tanesi olması nedeniyle her zaman değişim ve gelişime ev sahipliği yapmaktadır. Farklı model ve etkilere sahip roll on üretimlerine de sürekli olarak devam eden marka farklı müşterilere de ulaşmayı amaçlaması nedeniyle geniş ürün çeşitliliği vadetmektedir. Rexona roll on clinical shower özellikleri ile kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilmektedir. Ürün genel olarak terleme kaynaklı oluşan ıslaklık ve ter kokusunun engellenebilmesi için maksimum koruma sunması sebebiyle tercih edilmektedir. Ürünün kullanımı için temiz ve kuru koltuk altına uygulanması tavsiye edilmektedir. Uygulama sonrasında 48 saate kadar daha az terleme ve ter kokusuna neden olan ürün özellikle yaz aylarında pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Rexona roll on clinical shower clean krem 45 ml özellikleri sayesinde kadınların ve erkeklerin dikkatini çekmeyi başaran ürünlerden bir tanesidir. Üretimlerinde Anti-Perspirant formülüne sahip olması ürünün anti-alerjik olmasına neden olurken pek çok kişinin de tercihleri arasında yer almaktadır. Rexona roll on shower fresh ürünü de motionsense teknolojisi ile imal edilen ve kullanıcıların terleme konusunda ki sorunlarını çözen bir üründür. Serinlik ve hoş koku sağlayan ürün duştan sonra kullanılması nedeniyle uzun süre hoş kokuya neden olmaktadır. 48 saate kadar ter kokusundan korur ve ferahlık sağlamaktadır. Marka tarafından üretimleri yapılan ürünler arasında yer alan Rexona linen dry roll on kadınlar ve erkekler için farklı kokularda üretilen roll on’lar arasında yer almaktadır. Terlemeye karşı etkin koruma sunan ürün standart roll on’lardan farklı olarak ferahlık ve terleme engelleme özelliklerine de sahiptir. Markanın terleme engelleyici denildiği zaman akla ilk gelen ürünlerinden birisi olan Rexona terletmeyen roll on seçenekleri ter gözeneklerinin üzerinden parfümler ve özel formülü sayesinde kapatılmasına olanak sağlarken 48 saate kadar daha az terlemeye olanak sağlaması sebebiyle tercih edilmektedir.

Rexona Roll On Fiyatları ve Kullananlar

Rexona Roll On Fiyatları ve Kullananlar

Rexona tarafından üretimleri yapılan roll on’ların geniş koku yelpazesine sahip olması farklı tarzlara sahip olan kullanıcılar tarafından da ürünlerin tercih edilebilmelerine olanak sağlar. Rexona roll on kullananlar tarafından yapılan yorumlar kendi aralarında çeşitlilik göstermektedir. Genel olarak kullananların yorumları koku, etki ve fiyatlar üzerinde yoğunlaşmaktadır. Ürünlerin geniş koku yelpazesine sahip olması pek çok kişi tarafından tercih edilebilmelerine olanak sağlarken aynı zamanda ürünün etkileri ile ilgili de çok sayıda yorum bulunabilmektedir. Yapılan yorumların ürünlerin etkinliği ile alakalı olan kısımlarında 48 saate kadar ter kokusunu engellediği ile ilgili çok sayıda yorum bulunabilir. Ürünlerin fiyatları ile ilgili de çok sayıda yorum bulunabilmektedir. Roll on kullanmayı seven ancak minimal tasarımlara sahip ürünleri tercih edenler için özel olarak üretilen Rexona roll on stick tasarımları küçük şişelerde üretilmeleri sebebiyle çantada taşınabilir. Kullanıcıların isteklerine göre farklı boyutlarda olan stick roll on’lar herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Farklı özelliklere sahip çok sayıda roll on modeline de sahip olan Rexona markası ter kokusu engelleyici ürünleri ile adını duyurmasına karşın özel formüle sahip ve terletmeyen roll on çeşitlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Rexona roll on fiyat bilgileri ürünün üretim teknolojileri başta olmak üzere kullanım süreleri ve etkileri ile ilgili de değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak standart üretim roll on’lar 24 saate kadar etki gösterirken fiyatları da uygun olarak bilinmektedir. Aynı zamanda 48 saate kadar koruma sağlayan ürünler daha uzun süreler etkilerini gösterebilmeleri ve özel formüller ve teknolojiler ile üretilebilmeleri sebebiyle daha yüksek fiyatlardan satışa çıkarılmaktadır. Müşteriler genel olarak istedikleri kokulara ek olarak farklı teknolojilere sahip ürünleri tercih edebilir.