RH Pozitif Yayınları Rh More Than Reading 1 8681957330024

Satıcı :
4.9 Ortalama Puan
5
10
4
1
3
0
2
0
1
0
- 16%
125,00 TL105 TL
Favorilere Ekle

ÜRÜNÜN KAMPANYALARI

9.7
Satıcı Puanı
9.7
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

Ürün Değerlendirmeleri

4.9
4.9Ortalama Puan
5
10
4
1
3
0
2
0
1
0
11 Değerlendirme
7 Yorum

Birinci sınıf baskısı, hızlı kargosu ve içeriği ile rakipsiz 👍🏻👍🏻 yanında dijital kod ile siteden destek de alınabiliyor. Avantajlı

S** H** A**-Elite Üye|12 Kasım 2021|Remzi Hoca satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Yeni başlayanlar için çok iyi

**** ****|25 Eylül 2021|Remzi Hoca satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

sınava hazırlananlar için altın kitap diyebilirim. gerçekten sinavdakine çok benzer metinler var içinde. netinden sonra test. ve ek kitapta metinlerin cumle cumle cevirileri.

i** s**-Elite Üye|18 Ocak 2022|Remzi Hoca satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün çok kısa sürede elime ulaştı, 2 kitaptan oluşuyor

h** ç**-Elite Üye|17 Ocak 2022|Remzi Hoca satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

İçeriği güzel bir yardımcı kitap yds için almıştım beğendim

S** G**|11 Temmuz 2021|Remzi Hoca satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Soru ve Cevapları

Rh More Than Reading 1

RH POZİTİF YAYINLARI Rh More Than Reading 1

Satıcı:
9.7

Soru: 2 tane mi kitap geliyor more than reading içinde 100 okuma parçası diğer kitapta ceviri ve her parçanın kelimesi

Cevap: Merhaba, Evet 2 kitaptan oluşuyor. More Than Reading 1 kitabımız, YDS, YÖKDİL, YKS, PROFICIENCY, TOEFL ve IELTS gibi ulusal ve uluslararası sınavlar için okuma, çeviri ve kelime becerilerini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış bir kitap serimizin ilk kitabıdır. Bu kitabımız ilk seviye olduğu için okuma çalışmalarına yeni başlayanları düşünerek basitleştirilmiş ve orta seviye metinleri içerir. More Than Reading 1, okuma parçalarını içeren ana kitap ve bu metinlerin cümle cümle çeviri ve kelime, collocation ve preposition kullanımlarının verildiği yardımcı kitap olmak üzere iki kitaptan oluşmaktadır. Bu kitabımız sosyal bilimler, fen ve sağlık bilimleri alanlarında farklı konularda seçilmiş 100 adet okuma metninden oluşmaktadır. Her okuma metni sonunda okuma anlama becerilerinin her alanında sizi geliştirecek 15 okuma-anlama sorusu olmak üzere toplam 1500 okuma-anlama sorusu içermektedir. Bu soru tipleri main idea, supporting idea, inference , tone & style , true-false, title, vocabulary ve reference gibi tüm ulusal ve uluslararası sınavlarda sorulan soru tarzlarını içermektedir. Kitabımızda her 10 metin bir bölümü oluşturmaktadır. Her bölüm sonunda bölümü oluşturan metinlerde geçen kelime ve gramer yapılarından hazırlanmış 100 adet kelime ve yapı sorusu içermektedir. Kitabımızda toplam 1000 kelime ve yapı sorusu bulunmaktadır. Ana kitapta bulunan okuma metinlerinin çeviri ve kelime açısından ana kitaptan bağımsız olarak daha detaylı çalışılabilmesi için metin çevirileri ve kelimeler ayrıca supplementary kitabında verilmiştir. More Than Reading 1 Supplementary kitabı çevirilerinizi geliştirebilmeniz için tüm metinlerin cümle cümle çevirilerini içermektedir. Ayrıca, her metinde geçen kelime, collocation ve preposition kullanımları verilmiştir.

Remzi Hoca20 saat içinde cevaplandı.

Ürün Bilgileri

RH Pozitif Yayınları Rh More Than Reading 1

  • More Than Reading kitabımız, YDS , YÖKDİL, YKS , PROFICIENCY,TOEFL ve IELTS gibi ulusal ve uluslararası sınavlar için okuma, çeviri ve kelime becerilerini geliştirmek isteyenler için hazırlanmış bir kitap serimizin ilk kitabıdır. Bu kitabımız ilk seviye olduğu için okuma çalışmalarına yeni başlayanları düşünerek basitleştirilmiş ve orta seviye metinleri içerir. More Than Reading 1, okuma parçalarını içeren ana kitap ve bu metinlerin cümle cümle çeviri ve kelime , collocation ve preposition kullanımlarının verildiği yardımcı kitap olmak üzere iki kitaptan oluşmaktadır. Bu kitabımız sosyal bilimler, fen ve sağlık bilimleri alanlarında farklı konularda seçilmiş 100 adet okuma metninden oluşmaktadır. Her okuma metni sonunda okuma anlama becerilerinin her alanında sizi geliştirecek 15 okuma-anlama sorusu olmak üzere toplam 1500 okuma-anlama sorusu içermektedir. Bu soru tipleri main idea, supporting idea, inference , tone & style , true-false,title, vocabulary ve reference gibi tüm ulusal ve uluslararası sınavlarda sorulan soru tarzlarını içermektedir. Kitabımızda her 10 metin bir bölümü oluşturmaktadır. Her bölüm sonunda bölümü oluşturan metinlerde geçen kelime ve gramer yapılarından hazırlanmış 100 adet kelime ve yapı sorusu içermektedir. Kitabımızda toplam 1000 kelime ve yapı sorusu bulunmaktadır. Ana kitapta bulunan okuma metinlerinin çeviri ve kelime açısından ana kitaptan bağımsız olarak daha detaylı çalışılabilmesi için metin çevirileri ve kelimeler ayrıca supplementary kitabında verilmiştir. More Than Reading Supplementary kitabı her çevirilerinizi geliştirebilmeniz için tüm metinlerin cümle cümle çevirilerini içermektedir. Ayrıca, her metinde geçen kelimele, collocation ve preposition kullanımları verilmiştir. Okuma uygulamamız üzerinde verilen çalışmaları yaparak okuma-anlama konusunda kendinizi geliştirebilir, bu metinlerin kelimelerini de kitabınızda verilen kelimelere dahil ederek Kelime Defterim uygulamasında çalışabilirsiniz. Kitap kullanıcılarımız, sitemizde bulunan RH Sözlük'ü kullanarak, bilmedikleri kelimelerin anlamı ve bunun yanında kelime hakkında bilinmesi gereken birçok detaya erişebilirler. DİJİTAL ÜRÜNLERİN KULLANIM SÜRESİ 1 Yıl.
  • Sayfa sayısı 584
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
Şikayet Et