"

Rimmel London

" araması için 220 sonuç listeleniyor
Rimmel London
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Rimmel London

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından biri olan Rimmel London, geniş ürün skalasıyla pürüzsüz ve kalıcı bir makyaj deneyimi sunar. Kadınlara genç ve şehirli bir hava katan Rimmel London ürünleri gün boyu tazeliğini korur. Üstün kalitede makyaj ürünlerine sahip olan marka, tüm malzemelerde uzun süreli kalıcılık sağlar.

Hacimli Kirpiklerin Sırrı: Rimmel London

Makyajın vazgeçilmez ürünlerinden biri olan maskara, gözlerin ön plana çıkararak daha çekici görünmesine yardımcı olur. Göz makyajında üstün performans sağlayan Rimmel London maskara, kirpiklere hacim ve uzunluk katar. Kirpiklere dipten uca kadar maksimum dolgunluk sağlayan maskara ürünleri, uzun süre kalıcılığını korur. Rimmel London maskara, dağılmayan özel formülü sayesinde topaklanma olmadan boşlukları doldurur ve dolgun bir kirpik görünümü sağlar. 

Özel tasarım fırçaya sahip olan Rimmel London maskaralar her kirpiği kavrayarak ayırır. Bu özelliğiyle maskaralar kirpiklere hem dolgunluk hem de uzunluk katar. Gün boyu hafiflik sunan ürünler, ağırlaşma ya da pul pul dökülme yapmadan hacimli görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Böylece ofiste, spor salonunda ya da gece davetlerinde kirpiklerin gün boyu bulaşmadan kalmasını sağlar. Neme ve tere karşı dayanıklı olan maskara ürünleri, tüm gün taze bir görünüme olanak tanır. Makyaj temizleme esnasında ise kolayca çıkarılabilir. 

Zengin Far Paleti Renkleri 

Göz makyajının en önemli ürünlerden olan Rimmel London far paleti, açık ve kapalı tonların yer aldığı geniş bir renk skalasına sahip. Bu renkler arasından göz renginize kontrast yapacak renkleri seçerek göz renginizi ortaya çıkarabilirsiniz. Rimmel London far paleti ile günlük hafif makyaj ya da gece için dumanlı göz makyajı elde edebilirsiniz. Makyaj tutkunlarına mükemmel bir bakış kazandıran far paleti, beklentiye göre yumuşak ya da ışıl ışıl bir göz makyajı deneyimi sunar. 

Son zamanların en favori ürünlerinden biri olan Rimmel London jel eyeliner ile çekici bakışlara sahip olabilirsiniz. Suya dayanıklı özelliğiyle dikkat çeken ürünün özel tasarım fırçası kolay kullanıma olanak tanır. Yüksek pigmentli yapısıyla istenen etkiyi kolayca yaratır. Jel eyeliner, uzun süreli kalıcı bir göz makyaj sunar. Yüz makyajının tamamlayıcılarından olan kaş jelleri ise kaşları kolayca şekillendirme imkânı sunuyor. Rimmel London kaş kiti ile kaşların arasındaki boşlukları doldurarak daha dolgun ve düzenli kaşlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca kaş kitinin her kaşa uygun renk skalası sayesinde doğal bir görünüm de edilir. 

Cilde Canlılık ve Işıltı Katan Kapatıcılar

Makyaj tutkunların vazgeçilmezlerinden olan kapatıcılar, yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırarak daha taze bir görünüm sağlar. Hafif bir dokunuş sağlayan Rimmel London kapatıcı ürünleri uzun süre kalıcılık elde edilir. Nefes alabilen bir formüle sahip olan kapatıcılar, hafif ve likit yapısıyla kolay uygulanır. Cilde canlılık ve ışıltı katar. Yüz kapatıcısının yanı sıra göz altı kapatıcıları da profesyonel bir makyaj için önemlidir. Göz altındaki kırışıklık ya da çizgileri doldurmadan kapatan Rimmel London göz altı kapatıcısı ışıltılı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. 

Makyajın son dokunuş ürünü olan ruj ise kadınlar için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Dudağın gün boyu nemli kalmasını sağlayan formülüyle Rimmel London Ruj hem gündüz hem de gece makyajları için uygundur. Uzun süre kalıcılığını koruyan Rimmel London rujlar, topaklanma ve bulaşmama özelliğiyle dikkat çeker. Zengin bir renk ve parlaklık skalasına sahip olan Rimmel London oje ise özel tasarımıyla kolayca sürülür. Uzun süre kalıcı ve soyulmaya dayanıklı ojeler ile daha güzel tırnaklara sahip olmak mümkün. 

Siz de Rimmel London’ın maskaradan fara kapatıcıdan ruja yüzlerce makyaj ürününe Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.