placeholder
"

Rimmel London Fondöten

" araması için 184 sonuç listeleniyor

Rimmel London Fondöten Çeşitleri ile Kendine Güven

Rimmel, 1834 yılında Londra’da kurulan rimel markalarından bir tanesi olurken yüzyıllardır devam eden geleneğe uygun ürünlerine ek olarak makyaj ürünleri üretimi yapan bir firmadır. Parfümden ruja, maskaradan rimele kadar geniş bir makyaj malzemesi üretimi yapan Rimmel markası günümüzde Corty markasının altında yer almaktadır. Dünya çapında satışları ile adından söz ettiren marka uzman ekipleri ile çok sayıda ürüne ev sahipliği yapmaktadır. Fondötenler makyaj yapmayı seven kadınlar tarafından büyük ilgi gören makyajın tutuculuğunu arttırdığı gibi ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt isteyen kadınlar tarafından da kullanılmaktadır. Sivilce, akne gibi sorunlara ek olarak egzama ve sedef hastalığı cilt sorunları olan kadınlar tarafından da kullanılan fondötenler cilt tipine göre değişiklik göstermektedir. Makyaj öncesinde uygulanan fondötenler diğer makyaj ürünlerinin kalıcılık başta olmak üzere etkilerini arttırırken kişilerin cilt tipi ve ten renklerine göre seçtikleri ürünler doğallığı yansıtabilmesi nedeniyle makyaj yapılmadığı durumlarda bile pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

Rimmel London Fondöten

Rimmel London Fondöten

Özellikle fondöten çeşitleri ile kadınların ilgisini çeken marka Rimmel London fondöten çeşitleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Kullanıcılar tarafından genel olarak kapak renkleri ile bilinen marka turuncu ve beyaz ürünleri ile dikkat çekmektedir. Rimmel London fondöten özellikleri farklı etken maddeleri nedeniyle değişiklik gösterebilmektedir. Yağlı, kuru ve karma cilt tiplerine uygun olarak üretimler yapılabilmektedir. Kullanıcıların isteklerine göre porselen fondötenler de üretilebilirken aynı zamanda yoğun kapatıcı etkilerine sahip ürünleri ile de üretimler yapılabilmektedir. Modeller arasında makyaj seven kadınlar tarafından sevilen likit formlarda ki modeller üretilebilirken marka aynı zamanda sıvı, toz ve köpük fondötenleri ile de dikkat çekmektedir. Üretilen fondötenler kadınların ciltlerine hasar vermemesi adına çok sayıda incelemeden geçen ürünler sağlıklı olarak bilinmektedir. Rimmel London fondöten numaraları özelliklerine ve etkilerine göre değişiklik gösterebilmektedir. 1-4 arasında belirlenen numaralar ten renklerine göre değişiklik gösterirken 1 numara genel olarak beyaz tenli kadınlar için, 2 numara kumral ten renkleri, 3 numara buğday tenli ve 4 numara esmer ten renkleri için kullanılabilmektedir. Fondötenler ayrıca ten renklerini açmak veya koyu hale getirmek isteyen kadınlar tarafından da kullanılabilmektedir. Rimmel markası ürün fiyatlandırma konusunda son derece geniş bir aralığa sahiptir. Uzun yıllardır makyaj ürünleri üretimi yapılması nedeniyle son derece fazla ürün çeşitliliği sunan marka imal edilen fondötenlerin etkileri başta olmak üzere kalıcılık, doğallık, cilt tipi ve formları sebebiyle farklı fiyatlar kullanmaktadır. Son dönemlerde en fazla kullanılan likit formlu ürünler kadınlar tarafından tercih edilirken likit formlu ürünler değişken fiyatlardan alıcı bulabilir.

Rimmel London Fondöten Çeşitleri

Rimmel London Fondöten Çeşitleri

Yüzyıllardır makyaj malzemesi üretimi yapan Rimmel London markası geniş ürün çeşitliliği nedeniyle fazlaca modele de sahiptir. Markanın sıklıkla tercih edilen ürünlerinden birisi olan Rimmel London lasting finish fondöten 25 saat yüzde kalıcılığı bulunması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Başta ciltte bulunan renk değişiklikleri olmak üzere morluk ve kusurları kusursuz olarak kapatan ürün ter, nem ve sıcaklıktan etkilenmemesi ile de tercih edilmektedir. Rimmel London 25 hours fondöten olarak da bilinen lasting finish kadınlar tarafından ağırlıklı olarak yaz aylarında kullanılmaktadır. Rimmel London match perfection fondöten modeli ise cilt ile sağladığı uyum sayesinde doğallık arayan kadınların tercihi olacaktır. Işıkta fark edilmesi zor olan ürünlerden bir tanesi olan ürün cildin kusuruz görünmesine yardımcı olmaktadır. Rimmel wake me up fondöten C vitamini ile beslenmiş bir ürün olması nedeniyle sağlıklı fondötenler arasında yer almaktadır. Günün yorgunluğunun yüze yansıdığı zamanlarda kullanılan ürün ışıltı sağladığı kadar aynı zamanda cildin yorgunluk ve stresini de gizleyen yapısı ile tercih edilmektedir. Kapatıcı özelliği de bulunan wake me up modeli gün boyu kalıcılığı ile dikkat çekmektedir. Rimmel London lasting matte fondöten modeli ise mat yapısı ile kadınların ilgisini çekmektedir. Mat fondötenler genel olarak pudralı olmaları ile bilinmektedir. Ciltte ki aşırı parlamayı önleyen lasting matte fondöten cildin nemli görünmesine yardımcı olurken aynı zamanda mat yapısı ile makyajın daha derin ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olmaktadır. Rimmel London fondöten renk skalası ürünler içerisinde farklılıklar gösterirken farklı değerlerde ki renk seçenekleri cilt tiplerine uygun olarak üretilmektedir. Rimmel London true match fondöten cilde sağladığı uyumla bilinen ürünler arasında yer alırken doğal görünüm arayan kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Ürün gün boyu ciltte kalabilirken doğal makyaj yapmamasına rağmen cildinde ki kusurları gizlemek isteyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Rimmel London fresher skin fondöten geniş alana yayılması ve rengi ile kadınlar tarafından ilgi gören fresher skin modeli yüzde herhangi bir fondöten yokmuşçasına hissettirirken aynı zamanda doğal görünüm kazandırmaktadır. Cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlayan ürün renk seçenekleri ile de ilgi görmektedir. Rimmel London stay matte modeli de mat fondötenler arasında dikkat çeken ürünlerden bir tanesidir. Genel olarak yağlı cilde sahip kadınlar için kapatıcı etkili ürünlerden bir tanesi olan stay matte cildin yağlı görünmesini engellemektedir. Rimmel London yağlı ciltler için fondöten ürünleri genel olarak pudralı ve mat ürünler olurken farklı formları ile de dikkat çekmektedir. Yağlı cilt tiplerinde genel olarak gün içerisinde ciltte aşırı parlama gözlemlenebilmektedir. Fondötenler bu parlamaları etkisiz hale getirmek için pudralı yapılarda olabilirken aynı zamanda mat ve kalın olmaları ile de kadınlar tarafından kullanılabilir. Rimmel London karma cilt fondöten modelleri ise yüzün belirli bölgelerinin yağlı belirli bölgelerinin ise kuru olduğu cilt tiplerinde kullanılmaktadır. Özel yapıları ile kullanıcıların her anında yardımcı olan fondötenler likit ve köpük formları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Rimmel London wake me up fondöten 100 değerleri genel olarak açık tenli kadınların tercih ettiği renklerdir. Açık kumral tenlere uygulanan 100 değeri ülkemizde sıklıkla kullanılan değerlerden bir tanesidir. Rimmel London lasting finish fondöten 103 renk seçeneği ise 100 numaraya göre biraz daha koyu olan bir renk sunmaktadır. Kullanıcılar tarafından yapılan fondöten araştırmalarında yer alan Rimmel London turuncu kapaklı fondöten markanın wake me up serisidir. Aynı şekilde Rimmel London beyaz kapaklı fondöten aramaları ise match perfection ve lasting finish serilerinde bulunmaktadır. Kullanıcılar renk seçenekleri ve değerlerine göre değişkenlik gösteren ürünleri seçebilir.

Rimmel London Fondöten Fiyatları

Rimmel London Fondöten Fiyatları

Rimmel London markası ürün çeşitliliği nedeniyle değişken fiyatlar sunarken ürünler kendi aralarında farklı özellikleri, renkleri ve teknolojileri nedeniyle de farklı fiyatlardan alıcı bulabilir. Rimmel London lasting finish fondöten renkleri geniş bir skalada olması nedeniyle renkler arasında bazı farklı fiyatlandırma politikaları uygulanabilmektedir. Aynı şekilde Rimmel Londn wake me up fondöten renkleri de tıpkı diğer serilerde olduğu gibi geniştir. Ürünler ayrıca formlarına göre de değişken fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Rimmel London köpük fondöten modelleri değişken fiyatlardan alıcı bulabilirken likit ve toz forma sahip ürünler seri ve modellerine göre değişken fiyatlardan alıcı bulabilmektedir. Ürünler erişilebilir fiyatlardan satılırken Rimmel London fondöten yorumları markanın makyaj ürünlerinin kalitesi ve kalıcılığını göstermektedir.