E-Pin ve Cüzdan Kodu kategorisinde
en çok satılan 1. ürün

Riot Games 1450 VP Valorant Points Tr 1100000000045

Satıcı : LARABAY
109,50 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (6)
Teslimat: 1 saat içinde E-mail olarak gönderilecektir.
Teslimat: 1 saat içinde E-mail olarak gönderilecektir.
114,10 TL
Teslimat: 1 saat içinde E-mail olarak gönderilecektir.
Teslimat: 1 saat içinde E-mail olarak gönderilecektir.
114,95 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Riot Games 1450 VP Valorant Points Tr

 • Dijital Ürün
 • Ürün anahtarları ve satınalma detayı SMS & E-mail ile gönderilecektir.
 • Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz.
 • Ürünler kargo veya posta ile gönderilmez.
 • Dijital kart ürünlerinde, platform oyunu ve oyun içi kod satışlarında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yoktur.
 • Ürünler siparişi takip eden günün mesai saatleri içinde gerekli güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra sms ve e-posta ile iletilmektedir.
 • Oyun kod, oyun içi kod ve kart kodlarını kullanabilmek için 3. firmalara üye ve login olmanız (Steam, Origin, LOL, Xbox vs.), ürün anahtarını girerek oyunları/hizmetleri uyumlu cihazınıza indirmeniz gerekir.
 • Kullanmış olduğunuz bilgisayar/telefon/tablet özelliklerine göre oyun performanslarında değişiklikler yaşanabilir.
 • Ürün isminde yazan DLC ibaresi eklenti paketini ifade eder. Ürün isminde MAC ibaresi ise Apple bilgisayar ile uyumlu olduğunu ifade eder.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et

Valorant Türkiye VP Kodu 1450 Points Riot Games Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bilgisayar oyunları; gelişen ve hızla büyüyen bilgisayar teknolojileri içerisinde, her geçen gün yerini sağlamlaştıran dijital ürünlerdir. Her yıl onlarca yeni içerik üretilen piyasada bilgisayar oyunları eğlence sektörüne yaptığı katkılarla başı çeker. Bilgisayar teknolojileri değişip geliştikçe bilgisayar oyunları da aynı hızla gelişir. Oyunlarla beraber, oyun içinde kullanılan ve satın alınan nesneler de önem kazanır. Riot Games bu alanda hizmet verir. Valorant oyunu son zamanlarda dikkat çeken seçenekler arasındadır. Çok kişiyle oynanan bu taktiksel oyunda beşer kişilik takımlar karşı karşıya gelerek savunma ve saldırı yaparlar. 25 tur üzerinden oynanan oyunda 13 tur alan kazanmış kabul edilir. Oyun içerisinde satın alacağınız her ekipman, sistemin kendi para birimi olan Valorant points ile ödenir. 1200 VP Valorant bunun için tasarlanır. Bu deneyimi keyifle yaşayabilirsiniz.

 • Hızlı ve güvenilir
 • Gece ve gündüz sipariş verme
 • Eksiksiz iletim

VP 1200 Özellikleri

VP 1200 Özellikleri

Bilgisayar oyunlarının temel yapısı yazılımlardır. Günümüzde gelişen yazılım teknolojileri sayesinde bilgisayar oyunları sanal gerçeklik olma yolunda ilerler. Fotografik ve sanal gerçekliğe her geçen gün yaklaşılır. Oyun oynayıcılarının da ihtiyaçları bu doğrultuda değişebilir. Valorant 1200 VP bu ihtiyaçlarınızı sağlayabilecek bir Valorant Points’dir. Bu dijital üründeki oyun içi kodu ve kart kodlarını kullanabilmeniz için 3. firmalara üye veya login konumunda olmanız gerekir. Aynı zamanda ürün anahtarını girerek oyunları uyumlu cihazınıza indirmeniz önemlidir. Ürünün iletim şekli posta ya da kargo değil, SMS ve e posta yolu ile kod gönderimi yaparak sağlanır. Ürün üzerinde yazan DLC ibaresi eklenti paketini ifade eder. Ürün üzerindeki MAC ifadesi de Apple bilgisayarlar için uyumlu olduğunu gösterir. Bu sayede kendi cihazınızda güven içinde kullanabilirsiniz.

VP 1200 İşlevleri

VP 1200 İşlevleri

Riot Games tarafından yayınlanan Valorant, taktiksel bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Dünyadaki birçok ülkeye ve çeşitli kültürlere göre dizayn edilmiş karakterler barındırır. Başlangıçta oyuncular normal bir silaha ve sınırlı sayıda özel yeteneğe sahip olur. Oyunun ilerleyen aşamalarında ise özel yeteneklere ve gelişmiş araçlara ihtiyaç duymaya başlarlar. Karakterlerin çoğu ücret gerektiren benzersiz özelliklere, araçlara ve silahlara sahip olurlar. 1200 VP ile oyun içindeki mağazadan, sergilenen ürünleri satın alabilirsiniz. Bu ürünler silahların, araçların ve karakterlerin geliştirilebilmesini açısından önemlidir. Ayrıca Riot Games 1200 VP Valorant Points TR 1100000000045 ile oyun içi birçok fırsat sağlayan Radyanit Puanı ve Seçkin Savaş Bileti edinebilirsiniz. Bu iki avantajla oyunda ödül sahibi olup ajanların seviyelerini artırabilirsiniz. Ayrıca çeşitli özelliklerin kilidini kaldırabilirsiniz. Valorant Points’ler ile oyundan aldığınız keyfe devam edebilirsiniz.

VP 1200 Avantajları ve Fiyatları

VP 1200 Avantajları ve Fiyatları

Dijitalleşme durmaksızın hızla devam ederken oynanan bilgisayar oyunlarının içerikleri gelişip değişir. Riot Games 1200 VP Valorant Points TR ile oyun içi istediğiniz tüm özellikleri satın alabilirsiniz. Oyunda performans kalitenizi artırarak Valorant’dan aldığınız keyfi ikiye katlayabilirsiniz. Bu pointler ile eşsiz bir silah ve ajan koleksiyonuna sahip olabilirsiniz. Bu ürünü aldığınız an elinize ulaşan kod ile anında tanımlama yaparak vakit kaybetmeden oyununuza devam edebilirsiniz. Bu kod 1 saat içinde telefonunuza SMS ile ya da e-mail adresinize iletilir. İstediğiniz zaman aktifleştirme yaparak güvenli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Riot Games 1200 VP Valorant Points TR fiyat avantajlarından faydalanıp ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu Valorant Pointleri hem kendinize eşsiz bir deneyim sunmak için hem de yakınlarınıza eğlenceli dakikalar yaşatabilmek için satın alabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla ürüne kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.