E-Pin ve Cüzdan Kodu kategorisinde
en çok değerlendirilen 2. ürün

Riot Games 2850 VP Valorant Points Tr 1100000000046

Satıcı : LARABAY
206,25 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (9)
Teslimat: 1 saat içinde E-mail olarak gönderilecektir.
Kurumsal Fatura
206,50 TL
Teslimat: 1 saat içinde E-mail olarak gönderilecektir.
Kurumsal Fatura
211,50 TL
Teslimat: 1 saat içinde E-mail olarak gönderilecektir.
Kurumsal Fatura
Teslimat: 1 saat içinde E-mail olarak gönderilecektir.
Kurumsal Fatura
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Riot Games 2850 VP Valorant Points Tr

Geri Bildirim Ver
 • Dijital Ürün
 • Ürün anahtarları ve satınalma detayı SMS & E-mail ile gönderilecektir.
 • Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği’nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz.
 • Ürünler kargo veya posta ile gönderilmez.
 • Dijital kart ürünlerinde, platform oyunu ve oyun içi kod satışlarında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yoktur.
 • Ürünler siparişi takip eden günün mesai saatleri içinde gerekli güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra sms ve e-posta ile iletilmektedir.
 • Oyun kod, oyun içi kod ve kart kodlarını kullanabilmek için 3. firmalara üye ve login olmanız (Steam, Origin, LOL, Xbox vs.), ürün anahtarını girerek oyunları/hizmetleri uyumlu cihazınıza indirmeniz gerekir.
 • Kullanmış olduğunuz bilgisayar/telefon/tablet özelliklerine göre oyun performanslarında değişiklikler yaşanabilir.
 • Ürün isminde yazan DLC ibaresi eklenti paketini ifade eder. Ürün isminde MAC ibaresi ise Apple bilgisayar ile uyumlu olduğunu ifade eder.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver

Valorant Türkiye VP Kodu 2850 Points Riot Games

Online oyunlar pek çok kişinin rağbet gösterdiği keyifli ve eğlenceli aktiviteler arasında yer alır. Özellikle günümüzde önem kazanan online oyunlar aktif bir şekilde gelişmeye devam eder. Oyunları satın almış kişiler e-pin uygulamaları sayesinde birtakım özellikleri değiştirebilirler. Riot Games 2480 VP Valorant Points TR 1100000000046 seçeneği kişilerin öncelik verdiği e-pinler arasında yer alır. Online oyunlar arasında önem kazanan bu pinler, kişilerin oyun özelliklerini istekleri doğrultusunda şekillendirebilme imkanı sunar. Müşterilere sms ya da e-mail üzerinden ulaştırılan kodlar oyun içinde ihtiyaçların karşılanmasını amaç edinir. Harf ve sayılardan oluşan bu kodlar oyun oynayan kişinin beklentisinin karşılanmasına yardımcı olur. Ödeme yapıldıktan kısa süre sonrasında müşteriye e-pin teslim edilir. Siz de bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

 • SMS ve e-mail ile teslim
 • Güvenli ve kısa sürede kullanım
 • Oyun ihtiyaçlarının karşılanması

Güvenli Riot 2480 VP Valorant Points TR

Güvenli Riot 2480 VP Valorant Points TR

Online oyunlarda yeni ortaya çıkan e- pinler bazı müşterilerin kafasında karışıklık oluşmasına neden olabilir. E-pinler dünyada ödeme yöntemi olarak kabul edilir. Kişiler tarafından sıklıkla kullanılan ödeme şekilleri arasında yer alır. Ürün, Riot Games tarafından satışa sunulur. Tamamen güven esasına dayalı bir ödeme yöntemidir. Riot Games 2480 VP Valorant Points TR yorumlarına göz atarak ürünü alıp kullanmış kişilerin fikirlerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede kafanızdaki karışıklığı giderebilirsiniz. Cüzdan kodu, ödeme tamamlandıktan kısa süre sonrasında müşteriye sms ya da e-mail üzerinden ulaştırılır. Kişiler kendilerine ulaştırılan kodu oyuna girerek kıyafet değişikliği, oyun parası ya da kredisi şeklinde değerlendirebilir. Ürün, teslim hızı ve oyun içerisinde sağladığı ayrıcalık sebebiyle pek çok kişinin tercih sebebidir. Dilerseniz siz de ürünü satın alarak bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Dikkat Çeken 2480 VP Valorant

Dikkat Çeken 2480 VP Valorant

Oyuncular tarafından sıklıkla ve gönül rahatlığı ile tercih edilen e-pinler müşteri istekleri ve ihtiyaçları kapsamında seçenekler sunulmasını sağlar. Oyun içinde ihtiyaç duyulan kredi ve parayı sunan cüzdan kodları kişilerin hem konforlu hem de zevkli bir deneyim yaşamasına imkan tanır. Oyunda takviye destek niteliği taşıyan cüzdan kodları pek çok kişinin oyun ile geçirdiği zamanı kaliteli hale getirir. 2480 VP Valorant Points TR seçeneği oyun keyfinin artmasını sağlar. E-pin, eşya, kutu ya da kıyafet gibi seçeneklerin bulunduğu kodlardan oluşur. Bu kodlar oyun dünyasına kişinin dahil edilmesini ve konforlu bir performans sergilenmesini sağlar. E-pin hakkında yapılan yorumlar genel olarak olumlu yöndedir ve ürünün müşteri memnuniyeti kazandığını gösterir. Ürünün müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşıladığı şeklindeki yorumlara da sıklıkla denk gelebilirsiniz

Bütçe Dostu 2480 VP Valorant Points TR Fiyatı

Bütçe Dostu 2480 VP Valorant Points TR Fiyatı

2480 VP Valorant Points TR fiyatı ürünün sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajlar kapsamında belirlenir. Ürün, farklı kişilerin bütçelerine hitap edecek şekildedir. Müşteri memnuniyetini tam anlamıyla kazanan ve oyun severlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan ürün, nitelikleri sebebiyle beğeni toplar. Dünya tarafından kabul gören güvenilir ödeme yöntemleri arasında yer alan bu sistem, sms ve e-mail şeklinde müşteriye ulaştırılır. Ödeme tamamlandıktan kısa süre sonra müşteriye ulaştırılan e-pin teslim hızı ve pratikliği sebebiyle müşteri memnuniyetini kazanır. Oyun performansını iyileştiren ve kişilerin beğenisini kazanan bu ürüne siz de rahat bir şekilde sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz dilerseniz de arkadaşlarını için satın alabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm detayları kapsamlı biçimde inceleyip bilgi edinebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla size sunulan fırsatlardan faydalanıp cazip rakamlarla 2480 VP Valorant satın alabilirsiniz.