"

Roberto Cavalli

" araması için 236 sonuç listeleniyor

Roberto Cavalli

Dünyaca çapında modaya yön veren İtalyan marka Roberto Cavalli Trendyol'da. Birbirinden çekici parfümleri, etkileyici gözlük modelleri, yenilikçi ve cesur saat tasarımları ve üzerinizde taşımaktan keyif alacağınız, kişiliğinizi yansıtacak olan Roberto Cavalli elbise modelleri ile her anına değecek ve sizi modanın zirvesine çıkartacak yepyeni koleksiyonları keşfedin.

Roberto Cavalli Parfüm

İtalyan moda tasarımcısının imzasını taşıyan ve delirtici cazibenizi ön plana çıkartacak olan Roberto Cavalli parfüm ünlü tasarımcının geçmişinden miras kalan tasarım ruhunu parfümlerine yansıtması ile ortaya çıkıyor. Tasarımlarında vahşi doğanın tüm tonlarını yansıtan ve deri dokusunu büyük bir ustalıkla kullanan tasarımcı bu moda anlayışını Roberto Cavalli kadın parfüm sentezlerinde harmanladığı deri kokusuyla sürdürürken aynı zamanda doğanın içinden gelen odunsu ve bitkisel aromalı parfüm notalarıyla çarpıcı tezatlığı bir arada kullanıyor.

Roberto Cavalli parfüm erkek kullanıcılarına da hitap ederken gül, amber, misk ve sandal ağacının eşsiz kokularını en özel anlarda unisex parfümleri ile hem erkeklere hem de kadınlara ilham oluyor. Tasarımcı parfümlerin kutu ve şişe tasarımlarıyla da iddialı bir şekilde modaya uygun dahası modayı yaratırcasına zarif, seksi ve vahşi ürünlerini sizlere sunuyor.

Trendyol ile kampanyalı fiyatlardan bu parfümleri alabilir, Olivier Polge, Nathalie Lorson, Fabrice Pellegrin, Olivier Cresp, Domitille Bertier, Karine Dubreuil, Jean-Charles Niel ve Clement Gavarry gibi uzman burunların onayından geçmiş Roberto Cavalli imzalı parfümlere anında ulaşabilirsiniz.

Mathilde Bijaoui, Louise Turner, Maurice Roucel, Alberto Morillas, Christophe Raynaud ve Jacques Cavallier gibi uzman parfümcülerle de çalışan Cavalli bu uzmanların tecrübeleriyle kendi zevklerini ve modaya yön veren bakış açısını derinlemesine kullanıyor. Bergamot, tatlı mandalina, selvi akoru, defne yaprağı ve fıstık çamı gibi aromaları cömert ve dikkat çekici bir şekilde harmanlayarak tipik İtalyan kokularını zarif bir şekilde karıştırıyor.

Roberto Cavalli Gözlük

Her biri egzotik ve özel tasarımlara sahip Roberto Cavalli gözlük modelleri sayesinde Floransa’nın etkileyici ve doğal renklerini üstünüzde taşıyacak ve harika kombinler oluşturabileceksiniz.

Roberto Cavalli yoğun estetik kaygılarıyla hazırladığı kadın, erkek ve unisex güneş gözlükleri sofistike ve gösterişli İtalyan moda anlayışı üzerine kurulu ilgi çekici bir koleksiyon oluşturuyor. Doğal ve sentetik materyalleri ustalıkla bir arada kullanan tasarımcı pek çok tasarımında kemik ve kristal detayları organik camlar ve metal ile birleştiriyor. Egzotik baskılar sayesinde doğal ve çarpıcı tasarımları hafif ve dayanıklı bir gövdede sizlere sunuyor. Özellikle Roberto Cavalli kadın güneş gözlüğü üzerinde yoğunlaşan çizgiler unisex modelleriyle erkek kullanıcılarında beğenisini kazanıyor. Tasarımcının pek çok koleksiyonuna Trendyol üzerinden ulaşabilir, avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Roberto Cavalli Saat

Markanın Quartz teknolojili, su geçirmez işlevsel ve tasarım düşkünlerini üzmeyecek kadar şık saat modelleri yine Cavalli imzası ile Trendyol üzerinde yer alıyor. Tasarımcı her zaman olduğu gibi iddialı ve göz alıcı tasarımlarına saatler ile devam ediyor. Net ve keskin hatlara sahip Roberto Cavalli Saat modelleri Trendyol üzerinde sizleri bekliyor.

Diğer Roberto Cavalli Ürünleri

Doğadan ilham alan baskı ve deriler sayesinde koleksiyonları moda dünyasında gözleri üzerinde toplayan Cavalli, sahip olduğu geniş ürün gamıyla günümüzde erkek ve kadın kullanıcılarının giyim ürünleri, parfüm, güneş gözlüğü ve mücevher gibi ihtiyaçlarını karşılıyor. Bununla birlikte marka göz alıcı tasarımlara sahip Roberto Cavalli çanta ürünlerini hem özel bir gece de hem de günlük hayatta kullanmak üzere zevkli müşterilerinin beğenisine sunuyor. Aynı zamanda Roberto Cavalli yılan desenli topuklu ayakkabı ve sneaker gibi çeşitli ayakkabı ürünleri sayesinde çok geniş kullanıcı kitlelerine de hitap etmeye başlıyor ve egzotik tasarımlarıyla Dünya modasına akılda kalıcı katkılarda bulunuyor.

Hem şık bir görünüme sahip olmak hem de doğadan ilham alan tasarımları üzerinizde taşımak için tercih edebileceğiniz bir marka olan Roberto Cavalli gömlek, bot, deri ceket, mont gibi pek çok günlük ihtiyacınızı etkili tasarımları ile karşılarken, büyük tasarım ekibi ile günden güne büyüyor.

Sıra dışı tasarımlarıyla alkış toplayan pek çok tasarımına Trendyol’un avantajlı fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.