"

Rotring

" araması için 822 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Rotring

1928 yılında Almanya'da kurulan ünlü kalem markası Rotring, her türlü çizim ve yazım tekniğine uygun olarak tasarladığı kalem modelleriyle kalitesini tüm dünyada ispatlamış markalardan kabul ediliyor. Profesyonel, günlük ya da okul rutini kullanımları için uygun ürün seçenekleri sunan marka, yazı deneyimini güzelleştiren ürünleriyle milyonlarca kullanıcının ilk tercihlerinden olmaya devam ediyor. Rotring uzun yıllardır klasik formunu bozmadan ürettiği ve marka ismiyle özdeşleşen kalemleriyle ve ürünlerinin uzun ömürlü kullanım sunmasıyla tanınıyor. 

Rotring Uçlu Kalem Serileri: Yazma Deneyimini Yeniden Keşfedin

Rotring kalem modelleri arasında bulunan uçlu kalem serileri, kullanıcıların yazım tercihlerine uygun olan uç seçenekleri sunuyor. İnce uçtan hoşlanan kullanıcılar için 0.5 uçlu Rotring uçlu kalem seçenekleri sunulurken, daha kalın uçlu kalemlerden hoşlananlar için 0.7 ve 0.9 uçlu kalemler üretiliyor. Versatil kalemlerin bir diğer adı olan mekanik kurşun kalem türleriyle teknik çizimler yapan ve grafik çizim tasarılarıyla ilgilenen kullanıcıların beğenisini kazanan marka, her çizim ve yazım türüne özel Rotring kalem modelleri üretiyor. Trendyol uçlu kalem seçenekleri arasında en kaliteli ürünlerden sayılan Rotring Türkiye ürünleri, her yaştan kullanıcının ihtiyacını karşılayabiliyor. 

Rotring modelleri; klasik Rotring kahverengi uçlu kalemlerinin yanı sıra Rotring pembe ve Rotring beyaz tonları da sunuyor. Pembe Rotring modelleri ise genellikle kadın kullanıcıların ve gençlerin sevdiği modelleri arasında yer alıyor. Rotring Tikky Versatil okul seti çeşitleri ise Rotring silgi, Rotring Versatil kalem ve Rotring uç birleşiminden oluşuyor. Bazı Tikky Versatil setlerinde iki Rotring kalem modeli de bulunabiliyor. Tikky Versatil serisi, uzun yıllardır Rotring klasiği hâline gelmiş olan eski Rotring kalem tasarımını da koruyor. Rotring 800 0.5 serisi uçlu kalemler ise daha ince mekanik kurşun kalem seven kullanıcıların tercihi olabiliyor. 

Rotring Kalem Modelleri: Teknik Resim Yardımcınız  

Teknik çizimle ilgilenenlerin en büyük yardımcısı olan ve milimetrik hataları engelleyen rapido kalemi çeşitleri de üreten marka, Rotring Rapid serisiyle sunulan farklı renk ve uçların bulunduğu setleri de kullanıcılarla tanıştırıyor. Özellikle Rotring Rapido 8'li set, çoklu uç seçenekleri içererek teknik çizimde ihtiyaç duyulan incelik ölçülerini karşılayabiliyor. Aynı zamanda teknik çizimde oluşturulan kesintili çizgiler için de farklı uç alternatifleri sunuyor. Pergel geçişleri için özel uçlar sunan marka, Rotring pergel takımı çeşitleriyle de teknik çizim ilgililerinin ve diğer kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Rotring pergel çeşitleri, farklı açı genişlikleri sunan metalik ve plastik modeller olmak üzere ikiye ayrılıyor. Rotring Rapid uçlu kalem modelleri, kavrama bölümlerinde sunulan yumuşak hatlı kıvrımlarıyla da kolay çizim avantajı sağlıyor. ''Rapido kalem nedir?'' sorusunun bizzat açıklaması olan Rotring Rapido kalem, uzun yıllardan beri çizim yapan kullanıcıların vazgeçilmez tercihleri arasında yer almayı başarıyor. Siyah uçlu kalem tercih eden kullanıcılar için ise akrilik rapido kalemleri bulunabiliyor. Rotring Rapid fiyat etiketleri ise Rapid serisinin en uygun fiyatlarını içeriyor. 

Sharpie Serisi: Rotring Renkleriyle Çalışın

Rotring ince kalem türlerinden hoşlanan kullanıcılar için 0.2, 0.4, 0.5, 0.8 gibi farklı uç kalınlıkları üreten marka, Sharpie kalem ince uçlu serisiyle de ince ve renkli uçlu kalem ihtiyacını karşılayabiliyor. Sharpie kalem 30'lu renk seti sunan Rotring, sanatsal faaliyetler için kullanılabilen Sharpie serisiyle göz alıcı çizimler ve renkler elde etmenize yardımcı oluyor. Rotring tükenmez kalem ürünleri ve Rotring Rapid Pro tükenmez kalem ürünleri üstten basmalı özel model seçenekleri içerebiliyor. Rotring kalem fiyat etiketleri ise kalemlerin özelliklerine göre sınıflandırılıyor. 

Hem günlük kullanımda hem de özel çizimlerinizde tercih edebileceğiniz 3 fonksiyonlu kalem türleri de üreten Rotring, Rotring Tikky 3in1 modelinde Versatil uçlu kalem fonksiyonu, mavi tükenmez kalem fonksiyonu ve kırmızı tükenmez kalem fonksiyonunu tek bir kalemde sunuyor. Rotring fiyat etiketleri, kalemlerin kullanım amacına göre değişiklik gösterebiliyor. Ekonomik kurşun kalem fiyatları elde etmek isteyen kullanıcılar set halinde satılan ürünlere göz atarak yıllarca bozulmadan kullanım sunan Rotring kalemleri değerlendirebiliyor. Rotring mürekkep ve çini mürekkebi fiyatı ise teknik kalemlerin doldurulmasını sağlayarak tasarruf etmenize yardımcı olabiliyor.