Rowenta Rain Force 2600w Su Filtreli Elektrikli Süpürge RAINFORCE

Satıcı : DE-KA
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
1.950 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (1)
Tahmini Kargoya Teslim: 7 gün içinde
Kargo Bedava
2.999 TL

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Rowenta Rain Force 2600w Su Filtreli Elektrikli Süpürge

 • Teknik Özellikler Su Kapasitesi : 1,2 Litre Maksimum Güç : 2600 W Garanti : 2 Yıl
 • Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. 2 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Güç (Watt) 2401 Watt ve Üzeri
 • Garanti Süresi 2 Yıl
 • Ses Seviyesi 71 Dba - 80 Dba
 • Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
 • Özellik Sulu
Şikayet Et

Rowenta Rain Force 2600W Su Filtreli Elektrikli Süpürge

Rowenta Rain Force 2600W Su Filtreli Elektrikli Süpürge

Rowenta elektrik süpürgesi ile temizlikten maksimum verim almak mümkün olmaktadır. Tasarımında kullanım kolaylığı sağlanabilmesi için su filtresi eklenmiştir. Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge toz torbası da bulundurmadığı için kullanım açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Daha kolay temizlik yapabilme ve üst düzey bir sonuç alabilmek için tercih edilebilen süpürge modellerinin başında gelmektedir. Toz toplama seviyesinin de maksimum düzeyde olması birçok alanda kullanım sağlamaktadır.

 • Kolay Temizlik İmkanı
 • Başarılı Toz Toplama
 • Yüksek Manevra Kabiliyeti

Ayrılabilir Parçaları Sayesinde Kolay Temizlenebilen Rowenta Rain Force Süpürge

Ayrılabilir Parçaları Sayesinde Kolay Temizlenebilen Rowenta Rain Force Süpürge

Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge su haznesi bulundurmasıyla maksimum hijyen elde edilebilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca hafif ve ayrılabilir parçaları olmasıyla da süpürme işlemi esnasında taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Ayrılabilen parçaları; süpürgenin sapı, süpürgenin başlığı, fırçası ve su filtresi olarak sayılabilmektedir. Her bir parça ayrılabildiği için kendine özel şekilde ve en uygun yöntemle temizliğini sağlamak mümkün olmaktadır. Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge yorumları kullananlar açısından ayrılabilir parçalar açısından olumlu geri dönüşler alındığı şeklindedir. Tekerlerde manevra yapabilmek daha kolay olduğu için taşıma kolaylığı sağlandığı da belirtilmiştir. Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge hortumu birçok zemine ulaşmak için yeterli uzunlukta tasarlanmış olduğundan herhangi bir alan değişimi yaşanırken zorluk çekilmemektedir. Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge kullanıcı yorumları da bunu destekler nitelikte olmuştur. Su filtresi bulunan bu süpürge modelinde birçok parça birbirinden ayrılabildiği için tekrar kurulum için, ürün ambalajı içinde bir kılavuz bulunmaktadır. Bu kılavuz sayesinde hangi parçanın ne şekilde takılıp kullanılabildiği kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Her kullanım sonrasında da bu parçalar ayrılıp temizlenip rahatlıkla geri takılabilmektedir. Kılavuz içerisinde her bir parça için kullanım ve temizleme şekli ayrıntılı bir şekilde belirtilmektedir. Bu sayede hem temizlik yapmak hem de temizlikten sonra ürünün kapladığı alanı azaltmak oldukça kolaylaşmaktadır.

Başarılı Toz Toplama Özelliği ile Rowenta Rain Force Süpürge

Başarılı Toz Toplama Özelliği ile Rowenta Rain Force Süpürge

Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge özellikleri , kullanımı kolaylaştırıcı ve temizlik seviyesini maksimuma çıkarıcı olarak iki ana temele oturtulmuştur. Kullanım kolaylığı açısından incelendiğinde hafifliği ve parçalarının birbirinden ayrılabilir şekilde tasarlanmış oluşu ön plana çıkmaktadır. Böylelikle, süpürge kullanıldıktan sonra kaplayacağı alanı azaltmak da mümkün olmaktadır. Toz torbasız olması da kullanım kolaylığını arttıran bir diğer özelliklerin başında gelmektedir. Temizlik seviyesini arttırmak adına geliştirilen özelliklerin başında ise, yüksek emiş gücü ve su filtreleme sistemi gelmektedir. Bu sistemler sayesinde toz ve havanın ayırt edilirliği arttırılabilmektedir. 2600 W emiş gücü de en küçük kir ve toz birikintilerinin dahi çekilebilmesine yardımcı olmaktadır. Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge kullananlar her iki açıdan da süpürgenin vadettiklerinin karşılandığını belirtmektedir. Hafif olması sayesinde de taşıma kolaylığı elde edildiği gözlenmiştir. Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge fiyatları için tek bir ücretlendirmenin bulunduğunu söylemek doğru olmamaktadır. Alınan günün şartlarına ve daha birçok etkene bağlı olmak üzere farklı fiyatlandırmalara tabii tutulabilmektedir. Bu sebeple tek bir fiyatlandırma bulunmadığı söylenebilir.

Yüksek Manevra Kabiliyetine Sahip Rowenta Rain Force Süpürge

Yüksek Manevra Kabiliyetine Sahip Rowenta Rain Force Süpürge

Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge emiş gücü temizlikten üst düzey bir verim alınabilmesi için oldukça önemli gelmektedir. Bununla beraber manevra kabiliyetinin de bu durumda etkisi büyük olmaktadır. Manevra kabiliyeti sayesinde kullanım esnasında sarf edilecek efor azalmaktadır. Bu manevra kabiliyeti aynı zamanda ulaşılamayan küçük, dar ve şekli diğer zeminlere göre daha farklı olan bölgelerde temizlik yapabilmeyi kolaylaştırmaktadır. Başlığındaki manevra kabiliyeti sayesinde temizlenen bölgedeki hijyen seviyesinden emin olmak daha kolay hale gelmektedir. Hem üst düzey bir temizlik elde edilmiş olacak hem de daha az uğraşma ve daha az bir yorulma ile temizlik tamamlanmış olabilecektir. Bütün bu özelliklere sahip olan Rowenta Rain Force süpürge, ayrılabilen parçalara sahip şekilde temin edilebilmektedir. Bu parçaların nasıl ve ne şekilde birleştirildiği kullanım kılavuzunda da belirtilmiş olmaktadır. Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge kurulumu ayrı halde gelen birkaç parçanın birleşiminden oluşmaktadır. Bunun yanında Rowenta Rain Force 2600W su filtreli süpürge fiyatı yukarıda da belirtildiği gibi alındığı zamana ve daha birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Süpürgenin temini için Trendyol’dan sipariş vermek mümkün olmaktadır. Bu sayede; kullanım kılavuzu, garanti belgesi ve diğer parçaları ile birlikte elde edilebilecektir.