Rowenta RO7691EA Silence Force Cyclonic 4A+ Elektrikli Süpürge

Satıcı : HarikaFiyat
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
2.699 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Rowenta RO7691EA Silence Force Cyclonic 4A+ Elektrikli Süpürge

 • Motor gücü (w): 550 w
 • Ses seviyesi: 67 db(a)
 • Toz haznesi:2,5 l toz kapasiteli hazne
 • Toz torbası: Toz torbasız
 • Bu üründen en fazla 1 adet sipariş verilebilir. 1 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Güç (Watt) 500-1500 Watt
 • Garanti Süresi 2 Yıl
 • Ses Seviyesi 61 Dba - 70 Dba
 • Garanti Tipi Resmi Distribütör Garantili
 • Özellik Toz Torbasız
 • Hazne Kapasitesi 1500+ L
 • Hepa Filtre EPA
 • Güç Kontrolü Mekanik
Şikayet Et

Rowenta RO7691EA Silence Force Cyclonic 4A+ Elektrikli Süpürge

Rowenta RO7691EA Silence Force Cyclonic 4A+ Elektrikli Süpürge

Rowenta elektrik süpürgesi toz torbasız ve ultra sessiz şekilde çalışabilme özelliğine sahip bir süpürge modeli olmaktadır. Üstün performans tanımlaması altında tanıtılan Rowenta RO7691EA beş yıldızlı bir çalışma prensibi ile tasarlanmıştır. Bu çalışma prensibinin içinde, temizlikten en yüksek verimi almak ve süpürme esnasında da kullanan kişinin en ergonomik ve konforlu şekilde bu işlemi tamamlamasını sağlamak yer almaktadır.

 • İnovatif Toz Başlığı
 • Olağanüstü Konfor
 • Geniş Toz Haznesi

İnovatif Toz Başlıklı Rowenta RO7691EA Süpürgesi

İnovatif Toz Başlıklı Rowenta RO7691EA Süpürgesi

Rowenta RO7691EA elektrikli süpürge zeminin toz ve kirden arındırılabilmesi için birçok seçenekli başlığa sahip olmaktadır. Bunların yanında Power Air adlı toz filtreleme ve yönetme sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde tek bir zeminde değil; engebeli – düz, yumuşak – sert olmak üzere birçok çeşitte zeminde yüksek hijyen seviyesine ulaşılması mümkün olmaktadır. Halı gibi zeminler üzerinde hareket kabiliyeti az olan bir süpürgenin derinlemesine bir temizlik yapması zor olmaktadır. Çift yönlü hareket edebilen bir başlığa sahip olan Rowenta Silence Force elektrikli süpürge sayesinde halı ve benzeri tüm alanlarda temizlik yapmak daha zahmetsiz bir hale gelmektedir. İnovatif toz başlığı sayesinde sayılan tüm zeminlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Rowenta RO7691EA yorumlar açısından incelendiğinde Power Air toz filtreleme sistemi ve emiş gücünün yüksekliği temizlikte kolaylaştırıcı bir etken olarak göze çarpmaktadır. Yüksek performanslı bir siklon teknolojisine sahip olması da sessiz bir şekilde temizlik yapmaya yaramaktadır. 67 db ses seviyesi sayesinde günün istenen herhangi bir saatinde toplu halde yaşanan yerlerde, dışarıya da rahatsızlık vermeden süpürme işleminin yapılabilmesi mümkün kılınmıştır.

Olağanüstü Konfor İçin Sessiz Çalışan Rowenta RO7691E

Olağanüstü Konfor İçin Sessiz Çalışan Rowenta RO7691E

Rowenta Silence Force elektrikli süpürgenin diğer tüm özellikleri gibi sessiz çalışabilmesi de kullanan kişinin maksimum konfor içinde temizlik yapabilmesi amacıyla tasarlanmıştır. Özellikle evde bebek gibi uyku düzeninin dış etkenlerden çok daha çabuk etkilenebildiği kişilerde, ev içerisindeki ses düzeylerine ekstra dikkat edilmesi gerekebilmektedir. Bunun haricinde herhangi bir dış etken olmasa dahi temizlik esnasında çıkan yoğun ses kişiyi daha da yorgun hale getirebilmektedir. Bu durumun önlenebilmesi için Rowenta elektrikli süpürge olağanüstü sessiz şekilde tasarlanmıştır. 67 db olarak tanımlanan ses seviyesini günlük konuşmanın üzerine çıkmayan bir ses desibeli olarak açıklamak mümkündür. Bu sayede uzun saatler alacak temizlikler esnasında dahi herhangi bir rahatsız edici ses ortaya çıkmamaktadır. Sessiz bir süpürge olmasının yanında Rowenta RO7691EA filtre açısından da kullanan kişilerin temizlik süresini en minimum düzeyde tutabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede hem daha hızlı hem de sessiz bir şekilde temizliği yapabilmek mümkün olmaktadır. Rowenta RO7691EA fiyat açısından tek bir ücretlendirmeye tabii tutulamamaktadır. Alınan günün şartlarına ve alış şekline de bağlı olmak üzere değişken bir fiyat skalası bulunmaktadır.

Geniş Toz Haznesine Sahip Rowenta RO7691EA Süpürgesi

Geniş Toz Haznesine Sahip Rowenta RO7691EA Süpürgesi

Rowenta RO7691EA özellikleri içerisinde bulunan geniş toz haznesi temizlik esnasında biriken toz kir ve benzeri materyallerin tutulabilme seviyesini arttırmaktadır. Bu sayede her temizlik sonrasında toz haznesinin boşaltılması ihtiyacı ortadan kalkmaktadır. XL olarak tanımlanabilen 2,5 litrelik geniş toz haznesi sayesinde bu haznenin boşaltılma süresi diğer süpürgelere göre çok daha uzun vadeli olabilmektedir. Toz haznesinin boşaltılması gerektiği durumlarda ise pratik şekilde bu işlemi tamamlamak mümkündür. Birkaç adımla çıkarıp, boşaltılıp geri takılarak diğer kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Geniş toz haznesi açısından Rowenta RO7691EA kullanıcı yorumları incelendiğinde elde edilen zaman tasarrufu daha net şekilde göze çarpmaktadır. Toz haznesi çok daha küçük olan süpürgelerle yapılan süpürme işlemi esnasında kimi zaman temizliğin yarısında bu haznenin boşaltılması gerekebilmektedir. Toz haznesi boşaltılırken daha önceden temizlenmiş olan bölgelerde tekrar tozlanma gibi sorunlar da ortaya çıkabilmektedir. Toz haznesinin büyük olması bu gibi olası aksiliklerin ve ekstra efor harcamalarının önüne geçmeyi başarmaktadır. Kullanım ve enerji tasarrufu açısından birçok olumlu etkisi olan Rowenta Silence Force süpürge Trendyol’dan temin edilebilmektedir.