"Rowenta" araması için 126 sonuç listeleniyor

Rowenta

1909 yılından beri faaliyet gösteren Rowenta, yarattığı yüksek kaliteli ve fonksiyonel ürünlerle tüm dünyada tüketicileri cezbediyor. Rowenta; elektrikli süpürge, ütü, buhar jeneratörü, saç kurutma makinesi ve epilatör gibi akıllı çözümler sayesinde kullanıcıların günlük yaşamını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Yarattığı inovatif ürünlerle her zaman öncü olan Rowenta, eko-akıllı ürünler geliştirmek için de 10 yıldan fazladır faaliyetlerini sürdürüyor. Rowenta markası, kendi değerlerine sadık kalarak eko-tasarımlı ürünleri, inovasyon sürecinin ön saflarına yerleştirmek için WWF ile bir ortaklık da kuruyor. Siz de evinizde akıllı çözümler yaratan birbirinden yenilikçi ve kaliteli ev ve kişisel bakım ürünleri için Rowenta'nın geniş koleksiyonuna göz atabilirsiniz. 

Evinizde Akıllı Çözümler İçin Rowenta

En kısıtlı zamanlarda bile yüksek performans elde etmenizi sağlayan Rowenta ürünleriyle evinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Rowenta ütü modelleri; cilâlı, yapışmaz ve paslanmaz çelik yüzeyleri sayesinde kıyafetleriniz üzerinde zahmetsizce kayıyor. Rowenta'nın yenilikçi tasarımı, kırışıklıklar üzerine sıkışmadan veya ileri kıvrılmalara neden olmadan kolayca ileri geri hareket edebilmenizi sağlıyor. Birden fazla buhar seviyesi ve sıcaklık için ayarlanabilir termostat düğmesi ile Rowenta ütüler, her giysi için mükemmel ayarı seçmenize de izin veriyor. Rowenta elektrik süpürgesi modelleri ise toz torbalı ve toz torbasız çeşitleri ile her ihtiyaca hitap ediyor. Güçlü emiş gücü ve üstün performansıyla Rowenta elektrik süpürgeleri; toz, mite, kir, kıl ve tüy gibi kirlerden evinizi arındırıyor. 

Rowenta Silence Force elektrik süpürgesi 4A +, üstün temizleme sonuçları ve A + enerji verimliliği ile sessiz bir elektrikli süpürgenin tüm rahatlığını sunuyor. Rowenta süpürge modellerinde yer alan EffiTech Motor sisteminin en son teknolojisi, daha az enerji harcayan daha büyük toz toplama kapasitesi ile en üst düzeyde enerji verimliliği sağlıyor. Silence Force süpürge, mükemmel temizlik için saf ve temiz bir hava sağlayan 3 seviyeli filtreleme özelliği ile çalışıyor. Elektrikli süpürgelerin Hygiene + çantası, özellikle alerjisi olan kişiler için tavsiye ediliyor. Rowenta toz torbasız süpürge modelleri ise kolay değiştirilebilen yapıları sayesinde ev işlerinde pratik çözüm arayışında olanlar için mükemmel birer alternatif oluyor. 

Kişisel Bakım Uzmanı Rowenta 

Rowenta, ev teknolojilerinde sunduğu kalite ve inovasyonu kişisel bakım ürünlerinde de sürdürmeye devam ediyor. Rowenta saç düzleştirici ürünler, günlük hayatın koşturmacasında kuaföre gidecek vakit bulamayan kadınlar için kurtarıcı çözümler sunuyor. Rowenta saç düzleştiriciler, sadece bir seferde güzel düz saçlara sahip olmanıza aracılık ediyor. Titanyum plakalar daha iyi ısı, hız ve hassasiyet için turmalin takviyeli seramikle kaplanmış şekilde sunuluyor. Rowenta saç ürünlerinde yer alan iyonik jeneratör ise kabarıklığı gidermenin yanında parlak ve çarpıcı sonuçlar için mükemmel bir son rötuş sağlıyor. Rowenta saç düzleştiricilerin yanı sıra maşa ve kurutma makinesi çeşitleriyle de saç bakımınızı güvenle ve etkili şekilde yapmanıza aracılık ediyor. 

Rowenta epilasyon aleti çeşitleri ise uzun süreli pürüzsüz ciltler için en iyi  sonuçları elde etmenize yardımcı oluyor. Kadınların refahını artırmak için sürekli yeni ürünler tasarlayan Rowenta, vücut hassasiyeti konusunda uzmanlaşmış kişilerle iş birliği içinde çalışarak mümkün olan en iyi şekilde tüylerinizden kurtulmanızı sağlıyor. Epilasyonun acılı ve sürekli bir sonuç olduğunu düşünen kadınlar için de çözümler geliştiren Rowenta, lazer epilasyon ürünleri sunuyor. Rowenta lazer epilasyon aletleri, konsantre ışık huzmesi ve özel boşluk silindiri ile ilk seansta tek tip ve uzun süreli epilasyon için görünür sonuçlar sağlıyor. Çeşitli cilt tonlarına uyarlanmış beş ayrı yoğunluk seviyesine sahip olan UV filtresi, cilt rengi ve temas detektörleri sayesinde maksimum güvenlik sağlıyor. Rowenta, ister evinizde ister kişisel bakımınızda kullanabileceğiniz inovasyon ve yüksek performanslı pek çok farklı ürün sunuyor. 

Yukarı Çık