"

Royal

" araması için 1237 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Royal

Royal halı; halıcılık sektöründe trend ve yenilikleri belirlemek amacıyla 2004 yılından beri faaliyet gösteren firma olarak müşterilerine özgün tasarımlar sunmaya özen gösteriyor. Oval, daire ve kare çeşit halılar ile kesme yolluklar üreten Royal Halı markası, model olarak tüketicilere çok sayıda alternatif sunuyor. Royal Halı markasının yeni nesil özel üretim teknikleri sayesinde tüylenme aşağı yukarı %65 oranında azalıyor. Kaliteli ipliklerin, özgün tasarımlar, kaliteli işçilik ve yüksek teknolojik altyapıyla üretilmesiyle ortaya çıkan Royal halı modelleri evinizin dekorasyonuna büyük katkı sağlıyor.  Trendyol, Royal Halı modellerinin en çok tercih edilen çeşitlerini sizinle buluşturuyor.

Halı Modelleri Royal Farkıyla Evlerde

Royal halı çeşitleri arasından size uygun olanı belirlemek için öncelikle halıyı kullanacağınız alanın ölçüsünü bilmeniz seçiminizde kolaylık sağlıyor. Royal halılar çeşitli ebatlarda üretildiğinden evinizin her alanında ihtiyacınızı karşılayabiliyor. Royal halı akıllı koruma teknolojisi sayesinde sıvıyı yüzeyde tutarak, halının içine işlemesini engelliyor ve böylece halıların temizliğini kolayca yapmanıza katkı sağlıyor.  Çok sayıda alternatif arasından seçeceğiniz halı modelleri Royal kalitesi ve güvenilirliğiyle hem görsel hem de kullanım açısından sizi memnun etmek için geliştiriliyor. Halıların kullanımı evde hem güvenlik açısından kayma ve düşmeleri önlüyor; izolasyon sağlayarak kış aylarından fayda sağlıyor. Bütün bu durumlar çerçevesinde evinizde iyi kalitede halı ve yolluklara sahip olmak size büyük yarar sağlayabiliyor.

Royal Halı Çeşitleri

Royal Halı yolluk ve halı olarak başlıca iki gruba ayrılıyor. Klasikten vazgeçmeyenlerdenseniz Royal halı modelleri değişik renk ve desenleriyle ihtiyacınızı karşılayabilir. Akrilik iplikle üretilmiş olan Yakamoz ve Diyez modellerini inceleyip karar vermeniz de dekoratif anlamda yararınıza olabilir. Daha canlı ve renkli halı arayışınız varsa Royal Akdeniz, Bermuda ve Erasa modellerinin canlı renklerde, geometrik şekillere sahip sıra dışı çizgileriyle mutlu olabilirsiniz. Royal Beyoğlu, Coloris, Neyir modellerinin modern çizgileriyle evinizin dekorasyonuna dinamik ve genç  bir hava katabilirsiniz. Halı kullanımı evlerdeki ses yalıtımı açısından da önem arz ettiğinden özel teknolojik donanımla üretilmiş Royal halıları kullandığınızda evinizden komşularınıza giden ses maksimum ölçüde azalıyor ve size daha özgürce hareket olanağı sunuyor. 

Royal halı yolluk çeşitleri de halı modelleri gibi çeşitli ebat, renk ve desenlerle üretilmiş olup evinizde mutfak, antre, koridor ve benzeri dar uzun alanlar için kurtarıcınız oluyor. Yollukların Diyez, Çınar, Emirgan, Borneo, Ege gibi çeşitleri bulunuyor. Yolluk modellerinin sade pastel tonlara sahip zarif desenleri kullanıldıkları her alanda farklılık yaratıyor. Yazlık evlerinizde de size büyük katkı sağlayacak olan yolluk çeşitleriyle konfor alanınızda artış sağlayabilirsiniz.

Royal Halı Modelleri ve Fiyatları

Royal halı fiyatları ürünlerin modeline, boyutlarına, özelliklerine göre değişik fiyat skalasıyla tüketicilere sunuluyor. Royal Halı markasının bir diğer önemli avantajı SigortHalı kapsamına dahil oluşudur. Royal halının bu özelliği sayesinde kullanım yanlışları da dahil olmak üzere yangın, su baskınları, kesilmeler, çıkmayan lekeler gibi tüketicileri üzen durumlara karşı bir yıl boyunca korunmalıdır. Hal böyle olunca Royal halı satın almanız sizin için önemli bir yatırım halini alıyor. 

Sizin de eviniz, yazlığınız veya ofisiniz için halı ve yolluk ihtiyaçlarınız varsa Trendyol'da tüm çeşitliliğiyle yer alan Royal halı markasına ait  tüm ürünleri ayrıntılarıyla inceleyip ona göre satın alacağınız ürünlere karar verebilirsiniz. Size her açıdan fayda sağlayacak, evinizde daha fazla zaman geçirmenize neden olacak birbirinden farklı, özgün desenlere sahip halı ve yolluklarsan satın almak isterseniz Trendyol aracılığıyla en beğendiğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz.