İlgili Kategoriler
Ağırlık
Yaş
Kısırlaştırılmış
Aroma
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Royal Canin Kedi Maması

" araması için 2566 sonuç listeleniyor

Kedilerin Tercihi Royal Canin Kedi Maması Çeşitleri

Evcil hayvanlar da tıpkı diğer aile üyeleri gibi özenli bir beslenme biçimine ve bakıma ihtiyaç duyar. Royal Canin mama, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ürettiği ürünlerin kaliteli ve besleyici içeriğiyle evcil dostların beğenisini kazanır. Kedi maması seçerken besin değerlerine ve ürün kalitesine son derece dikkat etmek gerekir. Evcil hayvan mamaları konusunda referans hâline gelen Royal Canin, tüm ürünlerinde en sağlıklı yöntemleri ve besleyici içerikleri kullanır. Patili dostların yaş aralığı ve vücut özelliklerine uygun üretilen çok sayıda Royal Canin kedi maması bulunur.

Royal Canin kedi maması seçenekleri, besleyici içerikleri ve kolay tüketim imkânı veren tasarımları ile evcil hayvan sahiplerinin oldukça ilgisini görür. Kuru mamaların yanında Royal Canin yaş kedi maması seçenekleri de beğeni toplar. Yaş mamalar, yumuşak kıvamları ile her yaştan kedi için hem lezzetli hem de kolay tüketilebilir seçeneklerdir. Royal Canin yavru kedi mamasından kısır kedi mamalarına kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede farklı ihtiyaçlara ve özelliklere sahip tüm evcil hayvanlar, yeterli ve dengeli şekilde beslenebilir.

Royal Canin Kedi Maması Özellikleri Nelerdir?

Royal Canin Kedi Maması Özellikleri Nelerdir?

Royal Canin kedi maması seçenekleri, farklı özelliklere sahip tüm patili dostların ihtiyaçlarına yanıt verir. Royal Canin yetişkin kedi maması seçenekleri, 1’den 7 yaşa kadar tüm evcil dostlar için kullanılabilir. Antioksidan, vitamin ve mineraller açısından oldukça zengin yetişkin mamaları, besleyici içeriği ile çeşitli hastalıklara karşı koruma sağlar. Royal Canin somonlu kedi maması, mükemmel lezzeti ile patili dostların beslenme sürecini daha keyifli hâle getirir. Royal Canin balıklı kedi maması, insanları rahatsız etmeyecek koku düzeyiyle tüm ev halkı için en güzel seçeneklerden biridir.

Royal Canin indoor kedi maması, evde yaşayan hareketsiz hayvanlar için mükemmel bir seçenek olabilir. Psilyum gibi özel diyet lifleri, vitamin ve mineraller açısından yoğun mama, kedilerin kalori alımını ideal oranda tutmaya çalışır. Royal Canin Fit kedi maması, daha aktif ve ara sıra dışarı çıkan kediler için üretilmiştir. 10 yaşa kadar kullanılan Fit mama; kümes hayvanları, sebze lifleri, karbonhidratlar, vitaminler ve minerallerden oluşan içeriği ile dengeli kaloriye sahiptir. 7 yaş üzeri için Royal Canin yaşlı kedi maması çeşitleri önerilir. Yaşlı kedi mamaları, daha az hareket etme ihtimali bulunan yaş grubunun ihtiyaç duyacağı yeterlikte besin maddelerini bünyesinde barındırır.

Royal Canin hamile kedi maması seçenekleri hem yavru hem de anne kedilerin sağlıklı bir gelişim dönemi geçirmelerine yardımcı olur. Hamilelik sırasında ideal kalori alımını mümkün kılan mama, emzirme döneminde de kullanılabilir. Royal Canin emziren kedi maması, protein ve probiyotiklerle desteklenen içeriği sayesinde kolay sindirilebilir özelliğe sahiptir. E vitamini yönünden zengin mama, annenin ve yavruların bağışıklık sistemini güçlendirir. Royal Canin yaş kedi maması konserveleri hem yetişkin hem de yavru kediler için son derece besleyicidir. Hayvansal besinlerden içeren jel kıvamlı mama, sindirim sistemine olumlu etki eder.

Royal Canin kısır kedi maması, operasyonun ardından durgunlaşan kediler için özenle üretilir. Hareket etme isteğinde ve iştahında azalma görülen kediler, bu mama sayesinde sağlıklı bir gelişim için ihtiyaç duydukları vitamin ve mineralleri alır. Royal Canin kısır kedi maması 15 kg paketleri ile operasyonun ardından uzun bir süre boyunca evcil dostlarımızın sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlar. Kısır kedi mamaları, bitkisel liflerin yanında kümes ve ahır hayvanlarından meydana gelen içeriği ile kedileri beslenmeye teşvik eder. Royal Canin tavuklu kedi maması, mükemmel koku ve lezzetiyle beslenme saatinde patili dostların mama kaplarına koşmasını sağlar.

Kaliteli ve Besleyici Royal Canin Kedi Maması Her Kedi Cinsine Uygun mudur?

Kaliteli ve Besleyici Royal Canin Kedi Maması Her Kedi Cinsine Uygun mudur?

Royal Canin British Shorthair yavru kedi maması, bu kedi ırkı için özel olarak üretilmiştir. British Shorthair kediler için özel içerikli mama, kas yoğunluğunu ve bağışıklık sistemini korumak için çalışır. Mama, kolesterolü dengede tutan içeriği ile kedilerin sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olur. Royal Canin Hypoallergenic kedi maması seçenekleri, alerjiye yatkın patili dostlar için özel olarak üretilir. Tam ve dengeli beslenmeye yardımcı olan Royal Canin diyet kedi maması içeriğinde alerjiye yol açacak içerikler bulunmaz. Bunun yanında mama, çeşitli alerjilerden doğabilecek solunum ve cilt problemlerini ortadan kaldırmak için de çalışır.

Royal Canin Sensible kedi maması, hassas sindirim sistemine sahip kediler için üretilir. Sensible mama, özel lifli içeriği ile kolay sindirilebilir olma özelliğe sahiptir. Sindirim sistemi problemleri için ek olarak kedi otu da kullanılabilir. Royal Canin hassas deri kedi maması, deri ve tüylerin dökülme ve yaralardan kurtulmasına yardımcı olur. Royal Canin Diabetic kedi maması, düşük glisemik indeksi ile tokluk hissi yaratarak fazla beslenmenin önüne geçer. Yüksek protein ve düşük nişasta içeriği ile diyabetli kedilerin dengeli ve sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olur. Royal Canin Hepatic kedi maması, karaciğer fonksiyonlarını destekleyerek diyabetli kedilerin yaşamını kolaylaştırır. Karaciğer problemleri veya fazla kiloları bulunan kediler için light mama kullanımı önerilir. Royal Canin Light kedi maması, kas kütlesini korurken yağ depolarının yakılmasını sağlar.

Royal Canin Gastro İntestinal kedi maması, iştahsız kediler için artırılmış lezzete sahiptir. Yüksek enerji içeriği ile hareketsizliğin önüne geçerken iştahı artırarak kedilerin gün içinde alması gereken besin miktarını karşılar. Bu mama, idrar kesesinde struvit ve oksalat oluşumunu destekleyerek idrar yolu problemlerinin önüne geçer. Probiyotikler ve liflerle desteklenen mama, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için evcil dostların favorileri arasında yer alır. Royal Canin tahılsız kedi maması seçenekleri, yetişkinliğe kadar, gelişmiş sindirim sistemi toleransına sahip yavrular için üretilir. %100 hayvansal içerikler ile hazırlanan mama, günlük karbonhidrat ve protein ihtiyacını tahıllar olmadan da karşılar.

Royal Canin Kedi Maması Fiyat Aralığı Ne Kadardır?

Royal Canin Kedi Maması Fiyat Aralığı Ne Kadardır?

Royal Canin kedi maması çeşitleri, farklı içerikleri ile tüm evcil dostların keyifli, sağlıklı ve hareketli bir yaşam sürmesine yardımcı olur. Evcil dostların daha fazla hareket etmesini sağlamak için karşı koyamayacakları lezzetlere sahip kedi ödülü mamaları da kullanılabilir. Royal Canin kedi maması fiyatları; içerik, besleyicilik, form ve miktara göre değişiklik gösterir. Tüm Royal Canin kedi maması çeşitleri yüksek besleyici ve sağlıklı içeriklere sahiptir. Ancak kronik rahatsızlıkları bulunan kediler için özel içeriklere sahip mamalar, diğerlerine göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilir.

Royal Canin kedi maması seçenekleri, miktarına göre de farklı fiyatlar ile sunulabilir. Örneğin Royal Canin kedi maması 4 kg paketler, küçük boyutu ile her bütçeye hitap eder. Bunun yanında Royal Canin kedi maması 5 kg paketler de bulunur. Çoğu kişi evcil dostların yanında yollarda rastladığı sokak hayvanlarını beslemek için arabasında 5 kg paketler bulundurmayı tercih eder. Ev kullanımı için ise Royal Canin 10 kg kedi maması seçenekleri oldukça idealdir. Royal Canin yavru kedi maması 10 kg paketi ile uzun süre boyunca yeterli gelir. Royal Canin 15 kg kedi maması seçenekleri de uzun süreli kullanım için son derece uygundur. Royal Canin kedi maması 15 kg miktarı ile yaklaşık 10-12 ay boyunca kullanılabilir. 15 kilogramlık mamalar, uzun vadede kâr sağlaması ile tüm kedi sahiplerinden ilgi görür. Bunun gibi 10-15 kilogramlık kedi kumu çeşitleri de uzun süreli kullanım imkânı sağlayan ürünlerdendir. Farklı miktarlarda ve özel içeriklere sahip tüm Royal Canin kedi maması çeşitleri, en uygun fiyatlarla Trendyol’dan satın alınabilir.