"

Rubenis

" araması için 553 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Rubenis

1980 yılında kurulmuş olan Rubenis markası, yaz ve kış mevsimlerinde serinlemeniz ya da ısınmanız için uygun olan iklimlendirme sistemleri geliştirir. Verimli elektrik tüketimi gerçekleştiren Rubenis klima vantilatörler ortamdaki hava sıcaklığını ayarlayabilmeniz için uygundur. Düşük miktarda enerji harcaması sağlayan doğa dostu ürünler sayesinde elektrik faturalarında da olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Uzaktan kumandalı modeller, ergonomik kumanda tasarımları ve kolay anlaşılır arayüz özellikleriyle farklı yaş gruplarındaki kullanıcılar için uygundur. Rubenis vantilatör çeşitleri, farklı çalışma seçenekleriyle yavaş ya da hızlı bir şekilde soğutma yapabilmektedir. Tavana asılabilen vantilatörler, kolay kurulum özellikleriyle güvenli bir biçimde serinlemenizi mümkün hale getirir. Rubenis tavan vantilatörü modelleri, farklı kademe ayarı özellikleriyle ortam sıcaklığına bağlı olarak optimum performans seviyesini ekonomik bir şekilde yakalamanızı olanaklı kılar.

Metal Kanatlarla Gelen Verimlilik

Güçlendirilmiş tasarımlarıyla göz dolduran vantilatörler metal kanatlarıyla hızlı ve sessiz bir biçimde dönerek çalışır. Bu sayede gece saatlerinde de konforlu bir kullanım yaratan vantilatörler çalışma gürültüsüyle uykunuzu bölmez. Vantilatör çeşitlerinin sunduğu farklı boyutlara sahip modeller arasından odanıza en uygun olanı seçip Trendyol yardımıyla kolayca sipariş verebilirsiniz. İnce ve hafif yapılarıyla montaj işlemlerini kolaylaştıran Rubenis tavan vantilatörü ürünleri aralıksız bir şekilde çalıştırılabilir. Ayaklı vantilatör modelleri de geliştiren marka aracılığıyla son derece basit bir şekilde taşıyabileceğiniz portatif bir soğutma ürününe sahip olursunuz. Yükseklik ayarı yapabilmeye de imkân veren Rubenis sanayi tipi vantilatör çeşitleri, devrilme sorunu yaşatmayan akıllı ve geniş tasarımıyla konforlu bir kullanım deneyimi yaşamanız için idealdir. Tel kafesle çevrili olan sanayi tipi vantilatörler çocukların pervanelere dokunamamasına ek olarak yanlışlıkla pervanelere müdahale etmelerini de önler. Ürünlerin gövdesindeki tuşlardan yararlanarak çalıştırma seviyesini ve pervanelerin dönüş hızını ayarlayabilirsiniz.

Döner Başlıkla Eşit Serinlik

Bulunduğunuz odanın sadece belirli bir noktasını serinletmek istiyorsanız, Rubenis sanayi tipi vantilatör ürününü sabitleyebilirsiniz. Bu sayede sadece oturduğunuz nokta serinletilir. Odada birden fazla kişi varsa döner başlığı serbest bırakarak vantilatörün belirli aralıklarla odadaki her noktayı eşit oranda soğutmasını mümkün kılabilirsiniz. Metal koruma kafesine ek olarak pervanelerin PVC malzeme ile imal edilmesi de optimum performansı elde etmek için uygundur. Hafifliğiyle dönmek için daha az enerjiye ihtiyaç duyan PVC pervaneler aynı zamanda keskin olmamalarıyla da güvenliği artırır. Sessiz bir şekilde çalışma sağlayan PVC kaplama özelliği, bulunduğunuz ortamın da çalışma sesi miktarını minimize eder. Rubenis vantilatör fiyatları, düşük seviyeleriyle ekonomik olarak iyi bir seçim gerçekleştirebilmeniz için ideal özellikler taşır.

Dört Mevsime Uygun Kullanım

Rubenis klima modelleri, evinizin havasını temizleyen filtreleme özellikleriyle mikroplardan arınmış hijyenik odalar elde etmeniz için iyi bir seçimdir. Hem sıcak günlerde soğutma özelliğiyle hem de soğuk günlerde ısıtma özelliğiyle ihtiyaçlarınıza karşılık veren klima çeşitleri, yıl boyu efektif bir kullanım yaşamanıza olanak tanır. Rubenis klima fiyatları da farklı bütçelere uygun ürün modelleri sayesinde satın olma kolaylığı oluşturur. Uzaktan kumandaları aracılığıyla rahatlıkla kontrol edilebilen Rubenis marka klimalar, enerji sınıfı değerlendirmelerinde aldıkları olumlu puanlarla tasarruf konusunda da beklentilerinize yanıt verir. Otomatik soğutma ve ısıtma modlarına ek olarak kişisel gereksinimlerinize uygun programlar yapabilmeniz sayesinde konforlu bir klimaya sahip olursunuz. Havadaki nem miktarını sabitleyerek daha sağlıklı koşullarda bir ev ortamı yaratabilirsiniz. Turbo mod özelliğiyle daha güçlü bir şekilde çalıştırarak evinize yeni geldiğinizde ideal ısı seviyesini dakikalar içerisinde elde etmenize yardımcı olan Rubenis klima çeşitleri, minimal tasarımlarıyla ofisinizde kullanmak için de uygundur.