"

S-Link

" araması için 1509 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

S-link

2003 yılından beri İstanbul'da hizmet veren ve Segment Bilgisayar bünyesinde bulunan S-link, bilgisayar bileşenleri, multimedya ürünleri ve tasarımları ile yardımcı ürünler üretir ve geliştirir. S-link ürünleri ile kullanıcıya oldukça geniş bir ihtiyaç portföyü sunar. Bu geniş yelpaze içerisinde bilgisayar güç sistemleri, güvenlik ve ses sistemleri ile ilgili pek çok ürün bulunur. Popüler bir marka olan S-link, uzun süredir kaliteli ve yüksek performanslı ürünleri ile var olduğu için kalitesi ile oldukça güven verir.  S-link çeşitli ürünleri ile Trendyol internet sitesinde bulunur. Ürünleri Trendyol'dan detaylı ve rahat bir şekilde inceleyerek ulaşabilirsiniz. Online  alışverişin kolay yolu olan Trendyol'dan yapacağınız tek bir tıklama ile ürünler kısa sürede ayağınıza gelir. Acil ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabileceğiniz Trendyol'dan S-link ürünlerine ulaşabilirsiniz. 

Geniş Ürün Çeşitliliği ile S-link

S-link skalasında kablo, telefon ve tablet aksesuarlarından aydınlatma ürünlerine kadar farklı alanlara hitap eden tüketici elektroniği bulunur. Sıklıkla kullanılan telefon ve tablet aksesuarları içinde S-link powerbank, araç telefon tutucu, taşınabilir şarj cihazı ve şarj kablosu yer alır. S-link şarj ürünleri sayesinde, cihazlar artık sizi yarı yolda bırakmaz. USB girişine sahip taşınabilir cihaz ile pek çok teknolojik cihazınızı şarj etmek kolay hale gelir. Powerbanklerin bir cihazı kaç kere şarj edebileceği Mah ismi verilen birim ile belirlenir. Taşınabilir şarj cihazları bu birimin dikkate alınarak araştırılması gerekir. Buna örnek olarak, S-link powerbank 10000, şarj sorunundan tam anlamıyla kurtulmanızı ve işlemlerinizi kesintisiz bir şekilde halletmenizi sağlar. Markanın aynı zamanda geniş ürün çeşitliliği içinde yer alan farklı ihtiyaçlara seslenen ürünleri de vardır. S-link aydınlatma ürünleri de, bu porföyde bulunmaktadır. Bu ürün grubu fener, taşınabilir ışıldak seçenekleri, LED modüller, ampül ve panellerden oluşur. Gelişen teknolojik özellikleri ile şarjlı aydınlatma seçenekleri, fener ve ışıldak modelleri kamp ya da ormanlık alan gibi taşınabilir bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzda ya da ev ve iş yeri gibi yerlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz işlevsel cihazlardır. Elektrik kesintilerinde, elektronik cihazlara zarar gelmemesi için akım korumalı prizler kullanılmasında fayda vardır. S-link korumalı priz, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalite ve performanstadır. Elektrik kaçaklarına karşı bir önlem olan bu tür prizler ile bilgisayar, telefon, televizyon ya da tablet gibi herhangi bir ürününüze zarar gelmez. S-link ürünleri arasında farklı teknolojik aletleriniz için şarj ve data kablosu, stereo kablosu ve HDMI kablosu da bulunur. Ayrıca Trendyol internet sitesinde, bilgisayarlarınız için uzun ömürlü akü, tabletler için kart okuyucu, görüntü çoklayıcı, kablo takip cihazı, kablolarınızın kopmaması ve dağınıklık oluşturmaması için toplayıcı ve adaptör bulunurken telefonlarınız için şeffaf ve cam ekran koruyucu bulunur. Ayrıca sunum cihazı, görüntü aktarıcı gibi farklı amaçlara hitap eden ürünler de S-link markasının kullanıcılara sunduğu modeller arasında yer alır.

Uygun Fiyatları ile S-link

S-link, her zaman kullandığınız elektronik cihazlarınız için yardımcı ürünler ve aksesuarlar üreterek, direkt olarak tüketiciye hitap eder. Trendyol internet sitesi, alışverişin hızlı ve kolay yolu olduğu için ürünlere ulaşımınız da kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz S-link ürünlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan cihazı belirledikten sonra kullanım amacınıza uygun ürünü bulmak daha kolay olur. Trendyol internet sitesi ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebileceğiniz ve güvenli alışveriş yollarından birini tercih ederek satın alabileceğiniz bir sitedir. İhtiyacınız olan S-link ürünlerinin görsellerini ve özelliklerini sayfada bulabilir ve satın alabilirsiniz. Ayrıca, Trendyol'un marka ürünlerinde uyguladığı indirim ve kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.