Keyifli Bir Kampın
Vazgeçilmezleri

hamak

Hamak

Sadece yaprakların sesi ve gökyüzü ile kim baş başa kalmak istemez? Bazen ılık bir rüzgar eşliğinde hamak üzerinde yıldızların altında uyumanın keyfini yaşayanlar iyi bilir. Üstü kendiliğinden kapanabilen hamaklarla beraber doğal kumaştan yapılmış neredeyse hiç yer kaplamayan esnek hamak modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer sinek, böceklerin olabileceği bir ortamdaysanız cibinlik sayesinde güvenle hamağınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

kamp sandalyesi

Kamp Sandalyesi

Karşınızda olan ve hiçbir zaman unutamayacağınız bu güzel manzarayı izleyerek vakit geçirmenin en rahat yollarından biri de kamp sandalyesidir. Katlanabilir yapıya sahip, çok hafif olan kamp sandalyelerinin bazılarında sizin daha da rahat olmanızı sağlayan içecek koyma bölmesi de olabilir.

kitap

Kitap

Doğa ile iç içeyken zaman çok yavaş ilerler ama bu zamanın hiç de geçmesini istemeyiz. Bu değerli vaktinizi yanınıza en sevdiğiniz kitabı alarak değerlendirebilirsiniz.

Kahve

Kahve

Yaz, kış fark etmez, kamp yaparken herkesin canı sıcacık kahve yudumlamak ister. Yanınıza aldığınız kartuş ocağınız ile kahvenizi demleyebilir, sıcaklığını korumak için termosunuzda saklayıp gün içerisinde tüketebilirsiniz. Eğer varsa espresso yapabilirsiniz.

Olta

Olta

Göl kenarında balık tutmanın keyfini seven iyi bilir. Keyifli kamp günlerinizde vaktinizi değerlendirmek ve kendinizi suyun dalgalanışını izlemeye bırakmak istiyorsanız oltanızı alıp keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi

Fotoğraf Makinesi

Keyifli anınızı her zaman hatırlamak, gördüğünüz yüz binlerce yıldızı unutmamak istiyorsanız, çekeceğiniz fotoğraflar ile o anı ölümsüzleştirin. Özellikle gece görüşü olan fotoğraf makineleri ile gözlemlediğiniz galaksinin fotoğrafını çekebilirsiniz.

speaker

Bluetooth Hoparlör

Sevdiğiniz müzikleri kamp ateşiniz ile beraber bluetooth hoparlör eşliğinde dinleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz bluetooth hoparlörün şarj süresine dikkat ederek seçmeniz elektrik bulamadığınız anlarda size yardımcı olur.

yoga matı

Yoga Matı

Kendinizi doğanın içine bırakmışken yapacağınız meditasyon ile zihninizi boşaltabilir, stresten uzaklaşabilirsiniz. Yoga matınız ile esnek hareketler yapabilirsiniz.

sisme bot

Şişme Bot

Kamp yaptığınız yer göl kenarı veya sahil kenarındaysa şişme botunuz ile kürek çekerek vaktinizi keyifli değerlendirebilirsiniz. Kamp yaparken hem doğa ile iç içe olup hem de temiz hava eşliğinde sporunuzu yapabilirsiniz.

ızgara

Izgara

Kamp yaparken keyifli bir akşam yemeği yemek isteyenler mangalını yanına alabilir ve mis gibi doğa kokusu eşliğinde yemek yiyebilir. Mangalınızı yanınıza almadan önce kamp yapacağınız yerde ateş yakma ve mangal yapma izninin olup olmadığını araştırmanız gerekmektedir.

soğutucu buzluk

Buzluk

Özellikle yaz aylarında soğuk tutmak istediğiniz içecek ve yiyecekler çok hızlı ısınmaktadır. Yanınıza alacağınız su soğutucu buzluklar sayesinde içeceklerinizi güvenle saklayıp istediğiniz vakitte soğuk soğuk tüketebilirsiniz.

gitar

Gitar

Akustik müzik tutkunlarındansanız ve gitar çalmayı biliyorsanız yanınıza gitarınızı alıp kamp ateşi eşliğinde şarkı söyleyip keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.