Sıkça Sorulan Sorular

Şanslı Çekiliş nedir?

Şanslı çekiliş Milli Piyango İdaresi güvencesiyle Piyango Sepeti tarafından düzenlenen ve çeşitli ödüllerin dağıtıldığı bir çekiliştir.

Satın aldığım Şanslı Çekiliş biletini iade edebilir miyim?

Şanslı Çekiliş biletlerinde iade yapılamamaktadır.

Çekilişe katılabilmem için herhangi bir koşul bulunuyor mu?

On sekiz yaşından küçükler Karşılığı Nakit Olmayan Oyunlara iştirak edemezler, iştirak etmiş olsalar dahi kazandıkları ikramiyeleri verilmez ve bedeli İdareye gelir kaydedilir.

Bir çekilişe kaç kez katılabilirim?

Bir çekiliş için toplamda 1000 adet bilet satın alabilirsiniz. Farklı çekilişlere katılımlarda bir sınır bulunmamaktadır.

Çekilişi kazandım, ödülümü nasıl teslim alacağım?

Çekiliş sonuçlarının ilanıyla birlikte 15 gün içinde piyangosepeti.com.tr çağrı merkezi üzerinden başvurmanız gerekmektedir. Başvuru yapmadığınız takdirde ikramiye hakkı kaybedilecektir.

Çekiliş sonuçlarına nereden bakabilirim?

Sonuçlar www.mpi.gov.tr, www.piyangosepeti.com.tr ve bayi site ve uygulamalarında ilan edilecektir. Sonuçlar, MPİ web sitesinde yayınlandığı anda tebliğ edilmiş sayılacaktır.

Çekilişlerde kaç adet ödül veriliyor?

Çekilişi yapılacak ürünün sağ üst köşesinde bulunan bilgilendirme butonuna tıklayarak kaç adet ödül verileceğini görebilirsiniz.

Bilet numaralarımı nereden görebilirim?

Şanslı Çekiliş > Biletlerim sayfasından bilet numaralarınıza ulaşabilirsiniz.

Nasıl şanslı çekiliş bileti satın alabilirim?

Trendyol'a kayıtlı kartlarınızla veya yeni kart kaydederek bilet satın alabilirsiniz. Biletleri satın almadan önce kimlik bilgilerinizi doğrulamanız gerekmektedir.

Kazandığım Trendyol Para ile Şanslı Çekiliş bileti satın alabilir miyim?

Hayır, Trendyol Para ile Şanslı Çekiliş bileti satın alamazsınız.