Trendyol

YAZIN TREND PARÇALARI

Yeni sezonun trend parçaları ile yaza hazırız!

Yaz sezonunun en çok tercih edilen canlı renkli ve desenli elbiseleri zahmetsiz şıklık arayanlar için oldukça ideal. Eskiye özlem duyanlar için sezonun yükselen trendi pötikare iyi bir tercih olacak.

 

ŞEKER PEMBELER

Yaza tatlı bir dokunuş.

Pamuk şekeri kıvamında tatlı bir kombin yaratmak istiyorsan pembe renk tam sana göre! Yaz mevsiminde gömlekten vazgeçmeyenler için; poplin gömlek! Geleneksel dokulara modern bir dokunuş yapan poplin gömleği casual ya da şık bir pantolon ile gündüz ya da gece fark etmeksizin rahatlıkla kombinleyebilirsin. Tercihin tek parçadan yanaysa ince kumaş yapısı ve rahatlığı ile uçuş uçuş canlı bir pembe elbise ile tarzını yansıtabilirsin. Stilini tamamlamak için, ayakkabı, çanta ve aksesuar önerilerimize göz atmayı sakın unutma!

 
 
 

NAKIŞ VE PÜSKÜL

Vintage dokunuşlar

Yaz gezmelerini biraz daha canlandırmak ve geleneksel motiflere yer vermeye ne dersin? 70'lere göz kırpan modern formlar, püskül detaylar ve göz alıcı silüetler ile yaz kombinlerini dinamik bir hale dönüştürebilirsin. Sezonun öne çıkan renklerinden sarı ve mavi yepyeni kombinlerde bu yaz içini ısıtacak. Stilini tamamlamana yardımcı olacak önerilerimize göz atmadan kombinini oluşturma!

 
 
Yukarı Çık