İlgili Kategoriler
"

Casio Saat

" araması için 3767 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Casio Saat Efsanesi Büyülemeye Devam Ediyor

Casio saat modelleri, farklı fonksiyonel özellikleri ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Casio retro saat modelleri, farklı renkleri ile tarzınızı yansıtırken Casio klasik saat modelleri ise şıklığı ve zarifliği bir arada sunuyor. Kaliteli malzemeler ile üretilen Casio saat, uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Kampanyalı Casio saat fiyatları ise zengin donanımına göre ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor.

Yenilikçi Casio Saat Modelleri

Casio saat, kadınlar ve erkekler için özel olarak ürettiği modeller ile mükemmel bir tasarıma imza atıyor. Metal malzeme kullanılarak üretilen Casio saat, bileğinize mükemmel bir uyum sağlıyor. Casio saat modelleri, 9 konumundaki küçük kadranında başka bir zaman dilimindeki geçerli zamanı gösteriyor. Gövde malzemesinde silikon ya da paslanmaz çelik kullanan Casio saat, 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği ile de öne çıkıyor. Silikon kordon ve mineral cam birleşimi ise saate dayanıklılık katıyor. Aynı zamanda Casio saat, günlük giyiminizde rahatlıkla kullanılabiliyor. Şık ve modern tasarımlı Casio saat, birçok renk seçeneğini de beraberinde getiriyor. Son derece işlevsel olan Casio saat modelleri; dünya saati, Tough Solar ve LED ışığı gibi özellikler içeriyor. Casio saat, Tough Solar sistemi sayesinde hem gün ışığından hem de iç mekan aydınlatmasından elektrik üreterek çalışıyor. Aynı zamanda karanlıkta kolay okuma sağlayan LED aydınlatması ile de işlevselliğini artırıyor.

Fonksiyonel Casio Klasik Saat

İnce gövdeye sahip Casio klasik saat modelleri, günlük hayatta rahatlıkla kullanılmak için tasarlanıyor. Casio saat, otomatik çift LED ışık özelliği sayesinde de aydınlatmanın az olduğu yerlerde konforlu bir kullanım olanağı sunuyor. Ayrıca birçok özellik ile zenginleştiriliyor. Casio saat modelleri; adım sayan ivmeölçer, sayaç ve adım anımsatıcısı gibi daha birçok fonksiyonu da kullanıcıya sunuyor. Casio saat, akıllı telefon uygulamasına bağlanmak için de Bluetooth özelliğini beraberinde getiriyor. Casio saat, bu uygulama ile günlük aktivitelerinizi kaydedebiliyor. Bunun yanı sıra Casio saat; kalori hesaplamaları, adım hedefleri, adım sayısı kaydı, kronometre ölçüm verilerini depolama ve takvim verilerini görüntüleme gibi özellikler de içeriyor. Akıllı telefon bağlantısı sayesinde de otomatik zaman ayarı yapabiliyor.

Konforlu Casio Edifice Saat

Casio saat tarafından üretilen Edifice serisi modellerde, kronograf saat özelliği ve akıllı telefonunuzu saate bağlayan teknolojiler bulunuyor. Kadranı aydınlatan LED ışık kaynağı ise saati karanlıkta dahi kolaylıkla görmenizi sağlıyor. Casio saat, kompakt ve hafif yapısını geniş ve kalın gövdesiyle bir araya getiriyor. Böylece saat işaretleri ve kadranlar oldukça dikkat çekiyor. Casio saat, hassas zaman sistemi ile de saat bilgilerini alarak zaman ayarlarının doğru şekilde yapılmasını sağlıyor. Bunu yapabilmek için de Casio saat akıllı telefon üzerinden otomatik olarak internete bağlanıyor. Yüksek kapasiteli Tough Solar güç sistemi ise pil değişimi gerekmeksizin uzun süreli kullanım olanağı sunuyor. Casio Edifice saat; hassas, işlevsel, kolay kullanımlı ve yüksek parlaklığa sahip LED ışıklandırma sistemi ile mükemmel bir tasarıma imza atıyor. Casio Edifice, fiyat bakımından da uygun aralıklarda yer alıyor.

Zengin Donanımlı Casio Saat Modelleri

Casio saat modelleri, 8 konumundaki dünya saati kadranıyla farklı bir şehrin zamanını da gösteriyor. Aynı zamanda bakış açınıza göre görünümünü değiştiren çok yüzlü bir tasarım ile öne çıkmayı başarıyor. Özel bir işlemle kaplanan dünya saati kadranı, son derece parlak ve çarpıcı görünüyor. Casio saat, özel olarak seçilen renkleri sayesinde hem günlük kıyafetlerle hem de resmi kıyafetlerle mükemmel bir uyum sağlıyor. Casio saat, Bluetooth özelliği ile de donatılıyor. Ayrıca akıllı telefonunuza CASIO WATCH+ uygulamasını indirdiğiniz zaman Casio saat kolaylıkla kontrol edilebiliyor. CASIO WATCH+ uygulaması kullanıcıya birçok şehir arasından seçim yapabilme imkanı tanıyor. Seçilen şehrin zamanını ise Casio saat ile 8 konumundaki kadranda gösteriliyor. Bu sayede başka şehirlere seyahat ederken zamandan da geri kalmıyorsunuz. Casio saat, gelişmiş telefon bulucu özelliği ile de akıllı telefonunuzu çaldırabiliyor ve yerini tespit edebiliyor. Yenilikçi Casio saat, zarif tasarımı ve yüksek teknolojisi sayesinde kadınların tercihi oluyor.

Şık Tasarımlı Casio Retro Saat

Casio retro saat modelleri, birçok gelişmiş fonksiyonu beraberinde getiriyor. Casio saat; GPS, barometre basıncı ve Bluetooth bağlantısı gibi özelliklerle işlevselliğini artırıyor. Çift LED ışık teknolojisi, ekranı mükemmel şekilde aydınlatıyor. Böylece Casio saat, en karanlık ortamda dahi kolaylıkla okunabiliyor. Hem günlük hayatta hem de spor yaparken kullanabileceğiniz bir Casio saat modeli olarak tasarlanıyor. Üst, orta ve alt bölümlere ayrılan dijital ekran, günlük aktiviteleriniz hakkında bilgiler veriyor. Son derece canlı ve sportif renk seçeneklerine sahip olan Casio retro saat modelleri, göz alıcı tasarım çizgileri ile ilgi odağı oluyor. Aynı zamanda gün içinde attığınız adım sayısını kaydediyor ve yaktığınız kalori miktarını hesaplayabiliyor. Casio saat, geliştirilmiş kordon halkası sayesinde kaymayı önlüyor ve sıkılığını daha iyi ayarlamak için birçok kordon deliği sunuyor. Bu sayede gün boyu rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle koşu ve antrenman için ideal olan tasarımı, Bluetooth telefon bağlantısı teknolojisi ve diğer özellikleriyle mükemmel bir tercih oluyor.