"

Sabri Özel

" araması için 194 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sabri Özel

Erkek giyiminin öncü markalarından biri olan Sabri Özel, tekstil sektöründe ürettiği kaliteli üst ve alt giyim ürünleriyle dikkat çeker. Yaz ve kış kreasyonunda yer alan çok sayıda modeliyle modaya uygun bir giyim gerçekleştirebilme olanağı tanıyan marka, aynı zamanda alternatif beden ölçülerine sahip ürünlere de bünyesinde yer verir. Estetik kesimleri ve dayanıklı dikiş özellikleriyle ön plana çıkan Sabri Özel ürünleri, terleme sorunu yaratmayan ve hava aldıran yapıları sayesinde daha rahat hissetmenizi sağlar, yazlık giyim ürünleriyle sıcak günleri daha rahat geçirmeniz için gerekli desteği sunar. Soğuk havaya karşı yalıtım oluşturan ve daha sıcak kalmanızı sağlayan kışlık Sabri Özel ürün çeşitleri ise soğuk aylarda hastalıklara karşı önlem almanızı mümkün kılar.

Daha Şık Bir Giyim İçin

Sabri Özel gömlek modelleri, modaya uyum sağlamanız için çok sayıda ürün çeşidine yer verir. Farklı kesim özelliklerine sahip gömlekler, vücut hatlarınızı öne çıkaran dar yapılı ürünlerden daha bol ve rahat modellere kadar birçok seçim alanı yaratır. Ütü yapmanızı kolaylaştıran kusursuz kumaşlarıyla kırışıklıkları kolayca gidermenizi mümkün hale getiren Sabri Özel erkek gömlekleri, yüksek kaliteli üretim özellikleriyle aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Farklı sayılarda düğmeye yer veren tasarımlar giyimlerinde daha çok ya da daha az düğme isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun seçimler oluşturur. Biçimli yakalıklara sahip Sabri Özel gömlek modelleri, arzu ettiğiniz dış görünüşü yakalayabilmeniz için size destek olur. Yaz mevsiminde değerlendirebileceğiniz tişört modelleri de tasarlayan Sabri Özel aracılığıyla sıcak günlerde kendinizi daha rahat hissetmeniz için uygun özellikler taşıyan bir üst giyim ürününe sahip olabilirsiniz. Sıfır kollu ya da yarım kollu Sabri Özel tişört çeşitleri, sade tasarım özellikleriyle şort ve eşofman altlarıyla kolayca kombinlenebilir.

Soğuklardan Korunun

Sabri Özel kazak çeşitleri esnek yapılarıyla size hareket kolaylığı sağlar. Daha rahat bir şekilde hareket ederek gün içerisinde işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Elastik yapılarına ek olarak yumuşak kumaş dokularıyla da fark yaratan Sabri Özel marka kazaklar, özel desenleriyle tarzınızı yansıtan bir kışlık üst giyim modeli satın almanızı olanaklı hale getirir. Tasarım özelliklerine ek olarak alternatif desenleriyle de oldukça geniş bir opsiyon alanı yaratan Sabri Özel kazak çeşitleri ile takım elbiselerinizde de yaratıcı kombinler oluşturabilirsiniz. Kış aylarında montunuzla beraber rahatlıkla giyebileceğiniz kazaklar aracılığıyla üşüten soğuklardan pratik bir şekilde korunabilirsiniz. Sabri Özel mont modelleri uzunluklarına göre satın alabileceğiniz ürünler içerir. Belinize kadar gelen ya da dizinize kadar uzanan mont çeşitleriyle kış mevsimindeki soğuklardan ve yağışlardan pratik bir şekilde korunma şansı elde edersiniz. Kapüşonlu Sabri Özel montları ile başınızı yağmur ve kardan koruyarak kuru tutabilirsiniz.

Triko Kumaşla Daha Sıcak Kalın

Sabri Özel triko modelleri, kış mevsiminde tercih edebileceğiniz zarif kesimli ürün modelleri bulundurur. Farklı renk seçenekleri sunan trikolar, göze hoş gelen uyumlu bir kombin yaratabilmeniz için montunuzla ya da pantolonunuzla beraber giyebileceğiniz ürün çeşitleri sunar. Takım elbise modelleri ile de adından sıkça söz ettiren bir marka olan Sabri Özel'in özgün kesimleriyle beğeni toplayan takım elbisesi çeşitlerine Trendyol ile sahip olabilirsiniz. Sabri Özel takım elbise ürünleri, vücut tipinize uygun düşen ve sevdiğiniz renklere sahip opsiyonlar yaratır. Özel günlerinizde, resmi toplantılarda ya da iş hayatınızda giyebileceğiniz takım elbiseler, bulunduğunuz resmi ortama uyum sağlamak için tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. Takım elbiselerin kravat, gömlek ve ayakkabı gibi tamamlayıcılarını da üreten Sabri Özel markası, şık bir dış görünüşe ulaşmanız için oldukça geniş bir çeşitlilik yaratır.