İlgili Kategoriler
Marka
Gliss
Urban Care
Elseve
DOAL
Pantene
Elidor
Syoss
Davines
Kerastase
Dove
OGX
Bonacure
John Frieda
L'oreal Professionnel
Morfose
Avon
Revox
Insight
Farmasi
Aveda
Wella
Schwarzkopf
PALMER'S
Redist
Sebastian
Chi
Tigi Bed Head
Milkshake
Herbal Essences
Revlon
Marc Anthony
Matrix
Keune
Klorane
MANE'N TAIL
Phyto
Head And Shoulders
Bioblas
L'ACTONE
Moroccanoil
Sachajuan
Biolage
Acqua Di Parma
Blendax
Olaplex
Procsin
LR
DermaDerm
L'Oreal Paris
Toni&Guy
GOLDWELL
Dalan
Otacı
Hunca
Amway
ALTERNA
Botanicals
Okay
Oriflame
Sexy Hair
Desert Essence
Orofluido
BALMAIN
Total Result
Maria Nila
Eyüp Sabri Tuncer
Live Clean
3M
Uniq One
Love Beauty and Planet
Ersağ
THE BODY SHOP
Bebak
Element
Rene Furterer
Softem
Beology
Restorex
Ceylinn
Botanic
Dax
Salkom
Mojito
Hobby
American Crew
DEPOT
Native Base
total results
Johnson's Baby
Eugene Perma
Missha
Duru
Organique
Mecit Efendi
Dr. EA Laboratories
Hayashi
Hermes
İpek
Ecowell
J.F Lazartigue
Color Soin
Sante
Faberlic
Biopoint
Rausch
Cameleo
Kuaf
BIOMEGA
Neva Color
The Organic Pharmacy
BioBellinda
Aromatica
Vichy
Dermokil
Ducray
Hamadi
Osis
DERMA E
Tabac
Druide
Prozinc
Hacı Şakir
Tca Organics
Zigavus
Rosense
Baylis and Harding
Fonex
Arifoğlu
Osmo
Bio Keratin Gold
Rainbow
Organic & Botanic
Nano Absolute
Herbalife
Pierre Cardin
Nursima
Nashi Argan
Folixir
Eeose
PETER THOMAS ROTH
Batiste
COSMED
İNOA
DAIMON
Tresan
Farmona
Clear
Novocrin
Organicum
Colorinn
Artego
Dermoskin
Noreva
Sarıkız
Oil Wonder
Tigi S Factor
Bioplante
Refectocil
Komili
Rosece
Muddy
Urban Tribe
Skinfood
HC Care
Beauty Omelette
DIAMOND HAIR
BioNike
Gabrini
Ashley Joy
Garage Organics
Kurtsan
Dr. Botanicals
Herbaderm
MASTEK
Any Klaen
Liquid Keratin
David Mallett
Forever Living
Selin Beauty
Biorin
Jeuvenile
Mustela
Madame Coco
Dalin
Nivea
Dermalogica
"

Saç Kremi

" araması için 2942 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Saç Kremi

Saç kremi, günlük saç bakımı içerisinde önemli bir yer tutar. Düzenli olarak yıkamak saçlarınızı her zaman istediğiniz kadar yumuşak bir hale getirmeyebilir. Saç kremi sert yapıdaki saçlara daha yumuşak bir form kazandırmanızı sağlar. Temizken bile zor taranan sık saçların daha kolay taranmasına ve daha güçlü hale gelmesine katkıda bulunan saç kremleri daha sağlıklı, daha kolay şekil alan saçlara kavuşmak için kullanıcılarına yardımcı olur.

Farklı ihtiyaçlara göre üretilmiş farklı saç kremi çeşitleri vardır. Kıvırcık ve zor taranan saçlar için saç düzleştirme kremi, kırılmış ve yıpranmış saçlar için saç bakım kremi, zor şekil alan saçlar için saç şekillendirme kremleri, yavaş uzayan ve kolay dökülen saçlar için saç uzatma kremi gibi farklı çeşitlerde saç kremleri bulunur. Hem kadınlar hem de erkekler için kullanılabilen saç kremleri olduğu gibi kadın saç yapısına özel olarak tasarlanmış saç kremleri de mevcuttur.

Saç Kremi Saça Doğal Yumuşaklığını Yeniden Kazandırır

Günlük saç bakımı için üretilmiş saç kremleri, saçların daha yumuşak bir hale gelmesini amaçlar. Gün içerisinde ter, hava kirliliği, stres gibi sebeplerle hızlıca sertleşen saçların doğal güzelliğine kavuşması için desteğe ihtiyaç vardır. Saç kremi bu desteği sağlayarak saçları daha kolay taranır ve daha bakımlı bir hale getirir. Saçın zamanla kaybolmuş yumuşaklığını saça yeniden kazandırır.

Saçlar dış etkilerle çok hızlı biçimde kırılabilir ve yıpranabilir. Düzenli fön, maşa, toka kullanımı gibi durumlar saçlarınızı olumsuz etkiler. Bu şekilde kırılmış ve yıpranmış saçlar, saç bakım kremleri ile yeniden eski güzelliğine kavuşabilir. Yüksek sıcaklık nedeniyle ya da sürekli toplanmış biçimde kalmaktan dolayı incelen saç telleri için özel saç bakım kremleri, saça eski hacmini, parlaklığını ve sağlığını geri kazandıracaktır.

Saçların doğal güzelliğini yeniden kazanmasını amaçlayan saç kremlerinin, saçınızın yaşadığı çeşitli sorunlara özel olarak hazırlanmış çeşitleri de bulunur. Kıvırcık ve sık yapıdaki saçların daha düz durması amacıyla üretilen saç düzleştirici krem çeşitleri, kullanıcılarının saçlarına istediği şekli verebilmesini sağlar. Kıvırcıklığı nedeniyle zor taranan saçlarınızı yumuşatan bu kremler ile daha düz saçlara sahip olabilirsiniz. Yine kıvırcıklığı nedeniyle düğüm olan ve taranamayan saçlar için üretilen saç açıcı krem çeşitleri de bu kullanıcılar için uygun olabilir.

Sert ve inatçı saçları kontrol altına almak için saç kremleri en büyük yardımcınız olabilir. Sert yapıdaki saçlara istenen şekli vermek oldukça zordur. İnatçı bir biçimde kendi istediği yöne doğru uzayan saçların kullanımı, saçın şekli kontrol altına alınamadığı için oldukça fazla sıkıntı yaratabilir. Saç yumuşatma kremi çeşitleri sert saçların inadını kırmak ve onlara istenen yumuşaklığı kazandırmak için özel olarak tasarlanmıştır ve bu saç tipleri için en büyük yardımcınız olabilir.

Gün içerisinde saçlarımızın bozulmaması, düzgün ve bizim istediğimiz şekilde kalması oldukça önemlidir. Bu nedenle birçok farklı kozmetik ürün var olsa da saç şekillendirme kremleri saça zarar vermeyen yapıları ile öne çıkar. Saçı koruyup beslerken ona istenen şekli veren ve bu şekli gün boyu koruyan saç şekillendirme kremleri, şıklığınıza katkı sağlayacaktır.

Saçlarınız kolayca dökülüyor ve seyreliyorsa ya da uzaması oldukça yavaşlamışsa, saç uzatma kremleri saçınızın ihtiyacı olan ürün olabilir. Saç köklerini ve zayıf telleri destekleyen bu ürünler ile saç uzama hızınıza etki edebilir, daha sağlıklı uzayan saçlara sahip olabilirsiniz.

Farklı sorunlara yönelik farklı seçenekler sunan ve kullanıcılarına daha sağlıklı saçlar vadeden saç kremleri, düzenli olarak şampuan kullanımının ardından en önemli saç bakım yöntemidir.

Saç Kremi Kullanma Biçimleri

Farklı amaçlara uygun olarak üretilen saç kremleri, saçlara ihtiyacı olan bakımı verirken aynı zamanda sağlıklı, yumuşak ve parlak bir görünüm kazandırır. Fakat kullanıcıların vadedilen bu faydaları elde edebilmesi için rutin saç bakımlarını aksatmadan sürdürmesi gereklidir. Sağlıklı ve bakımlı saçlar için her gün ya da en geç gün aşırı saç yıkamaya özen gösterilmeli ve yıkamanın ardından saç kremi uygulanmalıdır.

Saç kremleri, kullanım yöntemlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yine de temelde; durulanması gereken saç kremleri ve durulanmayan saç kremleri olmak üzere iki tür saç kremi bulunur. Durulanması gereken saç kremleri; banyo sırasında son durulanmadan önce uygulanır. İki el ile saç diplerine temas etmeyecek şekilde ve saça masaj yaparak uygulanan saç kremi, kısa bir beklemenin ardından iyice durulanır. Durulanmayan saç kremleri ise yine banyodan sonra uygulanmaktadır. Temiz saça iki el ile saç diplerine değmeyecek şekilde uygulanan saç kremi durulanmadan bırakılır. Her iki tip saç kremi de saçınıza kısa süre içerisinde daha canlı, daha parlak ve daha sağlıklı bir görünüm kazandırır.